סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? קניית השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע?

Robin Sparkles

New member
מסכמת

איך עבר עליי השבוע?מעולה.צינוי הגשב באנגלית של 90 ו-92 סרט השבוע?הרבה סרטים שהורדתי ואני צריכה לראות ספר השבוע?דה סיסטרהוד שיר השבוע?הרבה.. תוכנית\סדרת השבוע? מרגש ביתי ואיך פגשתי את אמא.. וגם ג'יי לנו באחד הימים היה מצחיק (ככה זה שאין מה לראות בלילה..) קניית השבוע?אין ציטוט \ פתגם השבוע?מישהו:"1 מכל 2 זוגות אמריקאים נפרדים" מישהו אחר:"זה חצי!" חברה:"פשש...יפה!"
~~~ אני:"החתול שלי ישן על האוטו...." מורה נהיגה:"איזה חתול יש לך?" אני:"שמן" מורה נהיגה:"מפטמים אותו כמו שצריך אה..."
~~~ ואתמול בשיעור נהיגה המורה נהיגה אמר לי "תיהי ככה בטסט ותעברי ראשון אל תשברי את המסורת"
[מקווה שזה יקרה] דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע?היום דפקו לנו על הדלת ב-7 וחצי בבוקר והכלב שלי ישן אצלי אז הוא התחיל לנבוח ואח"כ בלי בושה הוא קופץ עלי ומתחיל לנבוח לי מעל הראש!! זו פעם שנייה השבוע! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?המורה נהיגה הקדים לי את הטסט אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? תמונת השבוע?

RayoDeLuz

New member
חחח אהבתי את הציטוטים!! ../images/Emo6.gif

אה וכל הכבוד על ציוני ההגשה באנגלית :)

sukrazit

New member
אניי [[:

איך עבר עליי השבוע? סבבה. סרט השבוע? אין. ספר השבוע? יומני הנסיכה 3 באנגלית. שיר השבוע? אין תוכנית\סדרת השבוע? אין קניית השבוע? אין ציטוט \ פתגם השבוע? איןן. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נפגשתי עם אנשיםם שום דבר. עצבון \ ביאוס השבוע? אמממ יש לי שתי חברות טובות..אז שמעתי מאחת מהן שהשנייה קרה לה משהו עם חבר שלה..ואני לא יכולה להגיד שאני יודעת ומטריף אותי שהיא לא מספרת לי \= הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? כלום.. אייקון \ סמיילי השבוע? אין איש השבוע? הוא [: תמונת השבוע? אין

Galuush

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

איך עבר עליי השבוע? סבבה סרט השבוע? "השטן לובשת פראדה" ספר השבוע? "הגשרים של מחוז מדיסון"
. היום סיימתי אותו!! מדהים! שיר השבוע? I surrender של סלין דיון תוכנית\סדרת השבוע? גוסיפ גירל שאני רואה אונליין
קניית השבוע? עגילים,ספר ושמלה
ציטוט \ פתגם השבוע? This kind of certainty comes but once in a lifetime - The Bridges of Madison County דבר מיוחד שעשיתי השבוע? הייתי ביום ד'?!
וסיימתי ספר! עצבון \ ביאוס השבוע? שיש לי שבוע הבא לילה?!
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? לא יודעת... האמת שהיה נחמד שקצין החמיא לי שאני בודקת טוב בש.ג
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? מירי!!!!!!!!!
תמונת השבוע?
אני פשוט מאוהבת בספר והסרט הזה!! (הגשרים של מחוז מדיסון)

Keren 104

New member
מסכמת ../images/Emo3.gif

איך עבר עליי השבוע? בסדר סרט השבוע? אוסטין פאוורס
ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? האוס, אחים ואחיות.. הייתי כותבת גוסיפ גירל אבל אני מתביישת לומר שלא ראיתי.. קניית השבוע? סיניספיד ייאמממממ ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? שום דבר מיוחד.. הכל כרגיל.. עצבון \ ביאוס השבוע? שלא יצאו כתוביות לגוסיפ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? השלמתי עם חברה אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? לא יודעת.. תמונת השבוע?

MeItOsH

New member
מסכמת

איך עבר עליי השבוע? מממ זרם לי:] סרט השבוע?ice princess..עם מישל טרכטנברג
ספר השבוע?סיימתי את גאון פשוט של באלדאצ'י,והתחלתי את the whole truth גם של באלדאצ'י שיר השבוע?Thinking of you - Katy Perry תוכנית\סדרת השבוע? ראיתי המון סדרות השבוע...האוס,בונס,הפרק של גוסיפ שהרס לי ת'שבוע,אמריקן איידול
,דמג'ס [אהבתי שבגוסיפ בלייר אמרה מושג משפטי..ואז היא כזה "אני רואה דמג'ס"],בטי כמובן ולא זוכרת מה עוד קניית השבוע?די הרבה השבוע! קניתי את הספר הראשון של גוסיפ,שאני כבר מתה להתחיל!,2 חצאיות מותן מהממות,סוודרון,טייץ,3 טרנינגים וגרביונים [שאחד מהם הוא כמו הכחול של בלייר,עם התחרה למעלה..אבל בשחור] ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע?שופינג שעשה לי נורא טוב. עצבון \ ביאוס השבוע?יום שישי...היה קר ומשעמם..ולא זורם בשיט הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?שמצאתי וקניתי את הספר של גוסיפ! אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?קלי קלארקסון. I'm so glad she's back! תמונת השבוע?

JAP Noa

New member
קצת נטשתי בזמן האחרון..

איך עבר עליי השבוע? עבר..סתם ממממ היו קטעים ממש טובים. אני ממש נהנית בבסיס החדש, או לפחות ממש משתדלת להנות וכל הזמן משכנעת את עצמי שממש טוב לי שם.
סרט השבוע? ראיתי את He's Not That Into You..חביב, אבל לא יותר מזה.
ספר השבוע? ווואי היו שלושה מעולים. שבוע אחד בסוף [אומשו דומה] של ליעד שוהם, טיילז פרום דה קרייב של ג'ניפר משו, ועכשיו אני קוראת את יש שם מישהו? של מריאן קיז.
שיר השבוע? דומים - מורן גמליאל [בגרסת הדיסק
]
תוכנית\סדרת השבוע? חשופים. זה הסדרה היחידה שראיתי [חוץ מגוסיפ, שבאמת שלא שווה דיבור אחרי כל האכזבות האלה. מה קרה להם? עדיף שיפסיקו עכשיו.]
קניית השבוע? הדיסק של מורן גמליאל
, חמצוואר [איזה חיילת איזה
], יומן ועטים, חולצה מדהימה מפולאנדבר, צעיף שיניי כלב מזארה, חולצה לבנה ממש יפה מזארה.
ציטוט \ פתגם השבוע? "היא אומרת שטוב, אפילו כשרע.." זה מוטו חיי מעכשיו. זה הציל אותי כל כך הרבה עד עכשיו.
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נטיעות חחחחחח
חיל אוויר תורם לסביבה אומשו כזה
ונסעתי לתל השומר לבקר חברות
עצבון \ ביאוס השבוע? אול דה רגילר טינגס..מי ידע שלצאת יומיות יהיה כל כך קשה. והגעגועים שלא עוזבים אותי.
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הביקור בתל השומר. ראיתי כמה מהיפות שלי וזה היה מממש מממש כיף
אייקון \ סמיילי השבוע? חחחחחחחחחחח לא.
איש השבוע? אין מישהו ספציפי.
תמונת השבוע? וואי אין לי.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

RayoDeLuz

New member
סופשבוע :)

איך עבר עליי השבוע? אחלה :) סרט השבוע? thirteen (13) going on thirty (30) ספר השבוע? אין שיר השבוע? A MOMENT LIKE THIS של ליאונה לואיס תוכנית\סדרת השבוע? גוסיפ קניית השבוע? את הדיוידי של הסרט שציינתי למעלה ואת הדיסק החדש של טיילור סוויפט :) ציטוט \ פתגם השבוע? אין דבר מיוחד שעשיתי השבוע? למדתי
עצבון \ ביאוס השבוע? גילתי את האמת על כמה חברות :-\ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? קיבלתי בבוחן 100
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? אין תמונת השבוע? אין

h e n y

New member
עונהה{מעט באיחור}

איך עבר עליי השבוע? היה שבוע רגיל ביותר סרט השבוע? אין ספר השבוע? מלכים ג' שיר השבוע? חלומות של אחרים תוכנית\סדרת השבוע? סקרבס קניית השבוע? אין:( ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? השלמתי עם בת דודה שלי עצבון \ ביאוס השבוע? שאין עבודה :( הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? שהלכתי לבאולינג אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? אהמממ תמונת השבוע?

למעלה