סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? קניית השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע?

noa elisha

New member
מסכמת :]

איך עבר עליי השבוע? גרוע:\ משעמם במיוחד סרט השבוע? נ.ב אני אוהב אותך ספר השבוע? ספר היסטוריה ?! שיר השבוע? let it rock תוכנית\סדרת השבוע? חברים קניית השבוע? מצלמה :] ציטוט \ פתגם השבוע? המדיניות הנאצית במלחה"ע ה2..חח דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ללמוד היסטוריה זה מאוד מיוחד..שיט אני כזאת חרשנית :\ עצבון \ ביאוס השבוע? לא יודעת אם לצאת לפולין או לא :\ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אבא קנה לי מצלמה אייקון \ סמיילי השבוע? :\ איש השבוע? חברה שעזרה מלא תמונת השבוע?

JAP Noa

New member
YOU Know That I Can USE Somebody..

איך עבר עליי השבוע?
היה מושלם
היו רגעים מממממש טובים, אני מרגישה כבר ממש משולבת בכל העבודה במשרד, כאילו תפסתי את המקום שלי..אני מרגישה שאני מבינה.. מיינתי לבד! שזה בערך הדבר הכי מפתיע שקרה, מי היה מאמין שאחרי פחות מחודש בתפקיד אני כבר אעשה את זה
סרט השבוע?
מלחמת הכלות
הלכתי עם היפות שלי אחרי הבסיס השבוע והיה נהדר
ספר השבוע?
התחלתי צילה של הרוח אבל אני ממש לא מתחברת, אני מחפשת משהו חדש שיסחוף אותי..אם למישו יש רעיונות זה יהיה מעולה
שיר השבוע?
Use Somebody - של קינגסאוףליאון שחורשים לו על האממממא בגלגל"צ, ובכללל כל הפלייליסט שלהם. כאילו שאני שומעת משהו אחר
תוכנית\סדרת השבוע?
וווויל וגרייייייס
קניית השבוע?
טבעת מושלמת של מיכל נגרין אחרי שנים של חיפושים!
וסתם קליפס בננה, וחולצות צבא
אבל מחר אני הולכת עם חברה למכירה ביתית של שתי מעצבות תותחיות, אז נקווה שאני אמצא משו איכותי
ציטוט \ פתגם השבוע?
וווואי היו כלכך הרבה.. היה אחד מממש מצחיק חחחח אני וחברות שלי שיחקנו ארץ עיר במשרד
[מה לעשות, היה משעמם ולא היה מה לעשות
] קיצר היה ל' באישיות וחברה שלי כתבה לירון לב, והיה לנו ויכוח שהוא לא אישיות וכל זה.. ואז אחרי זה היה נ' וכתבתי באישיות את עצמי
זה היה חזק
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
מייייינתי לבדלבדלבדלבדלבד!!!!
חוצמזה לא עשיתי שומדבר מיוחד. החייים בסדיר הם הדבר הכי אפור שקיים.
עצבון \ ביאוס השבוע?
הגשם המכוער הזה שממממממש לא בא לי בטוב. אבל נו לטובת הכנרת והכל
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
החיוך הענק הזה שהיה לי על הפנים כל הזמן
באמת שמתחיל להיות לי טוב, ולא חשבתי שזה יגיע כל כך מהר. ואני גם כבר לא כל הזמן מתגעגעת למה שהיה פעם, שזה בכלל מדהים. וסתם שבוע הבא אני רואה את היפות שלי
והכל מסתדר וזה פשוט נפלא
איש השבוע?
לא היה מישהו ספציפי. כל מי שגרם לי לחייך.
תמונת השבוע?
הדבר הכי יפה בעולם
גאווות יחידה זה הכי אחי וזה
[יש לי אותה כבר יותר מחודש, ואני עדייין לא מפסיקה להתלהב ממנה
ויש גם שרוך ותגיות וזה אבל זה פחות מעניין
]

h e n y

New member
מממ

אל תוותרי על צילה של הרוח... הוא מתחיל ככה משעמם..כולם אומרים את זה בהתחלה...אבל בהמשך זה משתפר... זה הספר הכי יפה שקראתי....

RayoDeLuz

New member
חח ראיתי את מלחמת כלות..

אני אישית אהבתי אבל אמא שלי ואחותי לא ממש

Robin Sparkles

New member
מסכמת

איך עבר עליי השבוע?מעולה סרט השבוע?אין לי זמן.. ספר השבוע? שיר השבוע?Belle and Sebastian - I'm a cuckoo Belle & Sebastian - Funny Little Frog Belle and Sebastian - Is It Wicked Not To Care תוכנית\סדרת השבוע? סקינס והישרדות 18 קניית השבוע?נחשי גומי
אני וחברות שלי אוכלות ארוחה בבורגר קינג ואז קונות..
ציטוט \ פתגם השבוע?בשיעור תנ"ך יש לידינו כיתה שתמיד עושה רעש ואיזשהו יום היה להם מבחן ואנחנו עשינו רעש והעירו לנו כמה פעמים והמשכנו.. המורה שלנו:"מה,בגלל שהם עושים לכם רעש אתם צריכים לרדת לרמה הזאת??" חצי כיתה:"כן!" תלמיד:"מה ששנוא עלי אני אעשה לחבר שלי שיכאב לו!"
~~~ אני וחברה שלי שיחקנו ארץ עיר באינטרנט באמצע שיעור סוצילוגיה בספריה.. חברה:"חיה ב-נ'.." אני:"נבלה" חברה:"זה לא חייייייייי" ~~~ באות מ' היא אמרה "ארץ ב-מ'..." והיא מצאה והמשכנו והגענו כבר לחי ופתאום אני אומרת לה "מקסיקו!!" והיא אמרה לי "אנחנו כבר בדומם!" ~~~ צחקנו קצת (הרבה) על הילדה מבריטניה שנכנסה להריון מילד בן 13.. "אומייגאד!למה מישהי בת 15 הייתה עם מישהו בן 13???!!" "היא בטח ראתה אותו בבצפר ואמרה 'איזה שווה הוא הייתי עושה לו ילד'" "רצו לשחק באמא ואבא והלכו עם זה רחוק מידיי" ~~~ דיברנו בכיתה על הספר מחזור.. תלמיד:"תגידו מחטט,תגידו גונב אבל מוכר אותם??" ~~~ אמצע שיעור אנגלית ומורה אחת משוגעת לאנגלית נכנסה בתנועות מצחיקות וחיפשה כיסא מרופד:"כל הבנים מתכננים על הכיסא הזה. אם אני אראה מי לקח אותו הוא בא איתי עכשיו למנהל ומסביר לו!" דבר מיוחד שעשיתי השבוע?הייתי בבנימינה אצל אחותי וחבר שלה וכשנסעתי על האופנים הגעתי לרחוב הלא נכון ודיברתי איתם בפלאפון בזמן שאני רוכבת
. ועשיתי גם 3 שאלונים באנגלית (זה מתיש..). ובקיץ אני עושה 2... עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע?

Galuush

New member
אני../images/Emo13.gif

איך עבר עליי השבוע? סביר+ סרט השבוע? אין ספר השבוע? "האי של סופייה" שיר השבוע? Stayin' Alive של הBee Gees תוכנית\סדרת השבוע? אין ממש קניית השבוע? אין, אבל הזמנתי את Twilight באנגלית עם הכריכה של התפוח!
ציטוט \ פתגם השבוע? אין דבר מיוחד שעשיתי השבוע? תיקנתי מחשבים?! עצבון \ ביאוס השבוע? יצאתי מפגרת עם מישהו שאני מחבבת ממש מהיחידה שלי, אבל נראה לי שאנחנו בסדר עכשיו
. אחרי אתמול, נראה לי שאנחנו סבבה
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? נראה לי שיום שלישי, אבל הוא גם היה ממש מוזר אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
מישהו מהיחידה שלי תמונת השבוע?

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo3.gif

איך עבר עליי השבוע? סבבה כזה סרט השבוע?לא ראיתי ספר השבוע?לא קראתי שיר השבוע? משינה - הכוכבים דולקים על אש קטנה Starsailor-Tell Me It's Not Over ColdPlay - Viva La Vida ColdPlay-Lost Radiohead - 15 Steps Beyonce - Halo Ashanti Feat. Akon,Nelly - Body On Me תוכנית\סדרת השבוע? חשופים ואבודי קניית השבוע?חוסכת שבוע הבא ברצלונה!
ציטוט \ פתגם השבוע?- דבר מיוחד שעשיתי השבוע? מיוחד לא ממש אולי לתכנן את הטיול לשבוע הבא עצבון \ ביאוס השבוע? ביאוס אני בדיוק מתחילה ממש להילחץ מהגיוס הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?אתמול שיצאתי עם חברים מהתיכון שנלא זמן לא ראיתי היה כיף כמו פעם
אייקון \ סמיילי השבוע?
כמו תמיד איש השבוע? אין
תמונת השבוע?- יותר אהבתי את הסיכום הישן תא'מת ...

Keren 104

New member
מסכמת ../images/Emo3.gif

איך עבר עליי השבוע? בסדר סרט השבוע? הוא פשוט לא בקטע שלך ואוסטין פאוורס
ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ראיתי אתמול את הפרק הראשון ב"בית הבבות" זה נראה לי נחמד :) קניית השבוע? תמונות כאלה שעושים במכונה עם חברים :) ציטוט \ פתגם השבוע? "איזי איזי למון סקוויזי" דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? שלא מצאתי עוד תחפושת.. והמבחן במת' לא הלך לי משהו.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? מרטון אוסטין פאוורס עם חברה אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? יעלללל תמונת השבוע?

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

איך עבר עליי השבוע? סביר + סרט השבוע? "הוא לא בקטע שלך" ו"וידויים של שופוהוליק" ספר השבוע? אין שיר השבוע? fifteen של טיילור סוויפט תוכנית\סדרת השבוע? אין קניית השבוע? אין ציטוט \ פתגם השבוע?
“Smile when it hurts most.” " It's always easier to get a partner if you already have one."[Murphy's Law]​
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? היה לי המון זמן לחשוב
עצבון \ ביאוס השבוע? ההורים הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? היה לי המון זמן לחשוב
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? יש כמה
תמונת השבוע? אני צילמתי.. זרזיר...

Just Freckles

New member
באיחור מטורףף.

איך עבר עליי השבוע? ככה. הייתי חולה
סרט השבוע? "תזיזו ת'רגליים". איזה סרט חמוד
ספר השבוע? פסיעות על רצפת הזמיר שיר השבוע? James morrison- broken strings. נדבקתי אליו
תוכנית\סדרת השבוע? לא יצא לי לראות אבודים, או גוסיפ
קניית השבוע? קיבלתי מלאא מתנות כי עשו לי יומולדת מאוחרת בצד של אבא. ציטוט \ פתגם השבוע? אויי נו אני תמיד שוכחת. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? הפתענו את חברה שלנו ביומולדת שלה... קשרנו לה כיסוי עיניים, שמנו לה ת'אייפוד, ונסענו למקס ברנר. היא הייתה ממש בהלם שהורדנו לה את הכיסוי
עצבון \ ביאוס השבוע? עומססס בבצפר. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? היומולדת של החברה שלי. היה ממש כיף. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? תמונת השבוע?

למעלה