סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

JAP Noa

New member
"That your heart don`t want to feel.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: היו כמה ימים מדהימים בבבסיס
אשכרה יש ימים שאני פשוט לא רוצה ללכת..{ויש ימים שאני רק מתה לברוח משם..אבל עדיין
} וגם אני יוצאת לגיבוש שזה באמת הדבר הכי מדהים בעולם, ואני דיי לא מאמינה שזה קורה לי אחרי כולה חודש וחצי בערך בתפקיד
כאילו אמא'לה תודהתודהתודה
משהו רע שקרה לך השבוע: היו ימים ממממממממממממש קשים. ביום רביעי חשבתי שאני הורגת מישהו מהעצבים. המערכת הצבאית הזאת כלכך עקומה ועושה הכל הפוך. וסתם היו לנו חיילים במצוקות וזה תמיד קשה, והפעם זה היה קשה במיוחד. התפקיד הזה יכול להיות כל כך קשה, בכלל לא חשבתי שאני אצטרך להתמודד עם דברים כאלה.
אכזבת השבוע: לא הייתה אחת ספציפית..
שיר שלא הפסקת לשמוע: ברוקן סטרינגזזזז
איזה יום של דודו טסה
פייפר פלאנז של M.I.A
התחדשות השבוע: כלוםםםםםםםםםםםם
תוכנית השבוע: הבורר
אני מתה על התוכנית הזאת.
סרט השבוע: הלכתי עם אחותי לראות הצ'יוואוואה מבוורלי הילס והיה ממש חמוד
ספר השבוע: "איך למיין מלש"בים ולהישאר בחיים.."
סתם חחחחחח לא קראתי שומדבר מעבר לטיןווג.
מאכל השבוע: טוסט בגרג
יציאת השבוע: אתמול עם החברההכיטובה לביתקפה, היה אדיר
ובטח היום יהיה עוד דברים
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שבוע מיונים בכלללללללל הארץ
מה שאומר שאני בבסיס יומיים
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מי שאני רוצה לראות אני לא אראה בשבוע הבא
אבל אולי בשבוע שאחריו
אדם שעשה לך את השבוע: האהובות שלי שאין עליהן בעולם
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: וווווואוהו היו מלא, אני לא זוכרת
תמיד מצחיק אצלנו
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לטייל בארץ במסגרת התפקיד
, אין, אני מתה על זה
להזמין כרטיסים לעדי אשכנזי עם הבנות
ואולי הלווואי לראות את היפות שלי
אם ייצא לפועל
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היו רגעים קשים אבל היה מדהים
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Evil Kittie

New member
מנהלת מנהלת!

אני אוהבת אותך:) נעים מאוד,שלגיה,סנואוויט,שיר מה שתרצי:)

Galuush

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: לחברה שלי היה יומולדת משהו רע שקרה לך השבוע: לא זוכרת... אכזבת השבוע: כנ"ל שיר שלא הפסקת לשמוע: Into the rush של Aly & AJ התחדשות השבוע: ספרים: "הריקוד של סוניה" וBreaking Dawn
תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: אתמול ראיתי את הסוף של "מילים ולחן" ספר השבוע: New Moon מאכל השבוע: משהו עם פסטה שאמא שלי הכינה
, קרפ צרפתי
יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "למה את דורכת על הקו הלבן!??!?!?!" - אחד הרס"רים בחזרות לטקס החלפת מפקד שלנו
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא ופיתוח קול ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חביב

BadtotheBone

New member
עונה..מסכמת..מה שזה לא יהיה

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה ממש ממש מצחיק בבסיס בכמה ימים האחרונים...ופורים היה מעולה! משהו רע שקרה לך השבוע: כלומדבר רציני אכזבת השבוע: אין ממש שיר שלא הפסקת לשמוע: Listen - Beyonce התחדשות השבוע: קניתי אייפוד טאץ' שיחליף את האייפוד הרגיל שיש לי, וסתם כמה בגדים וסנדל ושטויות תוכנית השבוע: האמת שיצא לי לראות הרבה גוסיפ בבסיס כי חברה שלי במשרד התלהבה מהסדרה אז ראינו סרט השבוע: אין, אני רוצה לראות את he's just not that in to you ספר השבוע: עדיין אין סוגשל אין לי כוח לקרוא מאכל השבוע: לקחתי את סבתא שלי אליי לדירה (היא בבית אבות) לאיזה יום והכנו מלא אוזני המן כמו שהיינו עושים כשהייתי ילדה וסתם הכנו עוגות ושטויות חחח זה היה כ"כ כיף! יציאת השבוע: פורים! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שומדבר האמת אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אף אחד מסויים אדם שעשה לך את השבוע: סבתא! מלכה פשוט מלכה!
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: היו הרבה אבל זה דברים שמצחיקים רק בהקשר אז לא משנה תמונת השבוע: אין לי האמת... התוכניות שלי לשבוע הבא: לא יודעת, בעיקר להנות מסוף השירות.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה

Robin Sparkles

New member
איזה שבוע מעולה!!../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה חופש. הורדתי המון שירים של בל אנד סבסטיאן והעברתי יותר מ-200 שירים לאייפוד ויש לי שם כבר מלא שירים..בעיקר באות S
משהו רע שקרה לך השבוע:משקרים לי וחושבים שאני לא יודעת.. וגם החוסר שינה שלי משפיע לי על תפקוד המוח
נהייתי סתומה
אכזבת השבוע:משקרים לי..
שיר שלא הפסקת לשמוע:Skins - My Town My City Alesha Dixon - Breathe slow Enrique Iglesias & Ciara-Takin Back My Love Belle & Sebastian-Le Pastie de la Bourgeoisie Belle & Sebastian-Beautiful Belle & Sebastian-A Century of Fakers Belle & Sebastian - Put the Book Back on the Shelf
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא,עקרות בית נואשות,הארמון
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:עוגיות שהכנתי..יצא ממש טוב
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:|סדגשלא ממש התחדשות...|אח שלי קונה פלזמה חדשה יותר גדולה אז הוא נותן לי את שלו
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:התכתבות במסנג'ר (שימו לב ל-ח' ול-כ'..) חברה:שחכת? אני:לא שכחתי אני (מתקנת את עצמי חח):לא שחכתי ~~~ חברה:"עכשיו כל מי שצבע את השיער בפורים (היו כאלה שצבעו לצבעים הזויים..) נראה אידיוט"
~~ בתחנת דלק המתדלקים היו מחופשים חח. מורה נהיגה:"פשש איזה ארנבון..." מתדלק:"עכבר. מה ארנב??" ~~~ "אני בסדר האוטו גמור"
תמונת השבוע:שרוליק!!!
התוכניות שלי לשבוע הבא:יומיים בצפר ואז 8 ימים חופש
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נגמר לא הכי טוב אבל היה סבבה..

Robin Sparkles

New member
אה עוד משו שיהיה שבוע הבא

ואני מצפה לו: בסיינט פטריק,ס דיי (17.3) אח שלי יוצא לפאב אירי והוא יביא לי את הכובע הענק הזה של הלפרקונים

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אשתו של אח שלי בהריון, הכנס של מפקדי המחר הרגיע אותי קצת , היציאה אתמול עם כולם היה כול כך כיף , בעבודה כיף לי משהו רע שקרה לך השבוע:עוד מעט גיוס נגמר החופש , הכנס גם הלחיץ אותי קצת , חברה שלי לא בסדר בראש לא יודעת איך לעזור לה אכזבת השבוע: מעצמי כול מיני דברים שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: שרשרת זהב עלה , ועגילים קטנים לצבע בצבע טורכיז , 2 מכנסי טרניג מהיינס שחור וכחול רויאל וטייץ שחור שלושת רבע תוכנית השבוע: חשופים ובווברלי הילס דווקא אחלה סדרה אבל לא יותר טובה מגוסיפ גירל סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע:לא קראתי מאכל השבוע:טורטייה יציאת השבוע:אתמול לפאב עם כולם משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לקנות דברים לצבא , להיפרד מכולם בעבודה לסיים לעבוד, לעשות ספורט ומקווה לצאת סופ"ש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את כול החברות אדם שעשה לך את השבוע:אין כזה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:חח היו מלא ממפקד בסיס מגל חח , ואני שהייתי קצת שיכורה לא הצלחתי להגות את המילה סטנדפיסט , ואמרתי סטפסטיס ככה שעה חח תמונת השבוע: אני וחברה בפאב אני ימנית חח יצאתצי פה לבנה רצח אני לא באמת ככה חח התוכניות שלי לשבוע הבא:במה שמצפה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:בסדר כזה

Just Freckles

New member
שבוע טוב :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בסמינר הבטחה בצופים אתמול ושלשום, והיה פשוט מדהים. אני לא יכולה לתאר לכן אפילו כמה חשוב היה הסמינר הזה לגדוד שלי, וגם ההבטחה עצמה הייתה מדהימה. הייתה לגדוד שלנו שיחה שממש עזרה לגיבוש שלנו, ואחרי שסיימנו אותה(בשתיים בלילה
) הלכנו ברחובות יפו העתיקה, במסלול שהמדריכים שלנו האירו עם מלא נרות בצדדים, ועברנו בתחנות. בשלוש בערך, כשסיימנו את התחנות, הגענו לבמה שמולה ראינו את הים ואת כל תל אביב מוארת. עלינו על הבמה אחד אחד והבטחנו. היה מדהים
משהו רע שקרה לך השבוע: שומדבר. הסמינר הזה כל כך עשה לי את השבוע
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: Dead&Gone- T.I ft. Justin Timberlake התחדשות השבוע: כלום.. תוכנית השבוע: חברים. תודה להוט שמראים אותה בשידורים חוזרים כל הזמן
סרט השבוע: שיגעון של קולג' (עם בלייק. למרות שאתן בטח יודעות את זה
) ספר השבוע: שלג על עצי הדובדבן מאכל השבוע: פתיתים
יציאת השבוע: יצאנו כמה חברות לבית קפה בראשון בערב. עשינו מלא רעש ורצו לסלק אותנו
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: השבוע יש לי שבוע משעמם נורא.. שבוע הבא ביום ראשון אני מצטלמת לטלוויזיה(משהו בהתנדבות), וביום רביעי טסההה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: כל הצוות מדריכים שלנו והראשגדית. אין עליהם
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אפשר תנועת השבוע? אם כן אז זה הצדעה צופית שסוף סוף מותר לי לעשות!
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מדהיםם :)

MeItOsH

New member
מסכמת.

משהו טוב שקרה לך השבוע:הספרים של טווילייט
,פורים. משהו רע שקרה לך השבוע:הייתי די אאוט כל השבוע.. אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Decode-Paramore התחדשות השבוע:Twilight,new moon,eclipse, גופיה,קפוצ'ון קצר שרוולים וחולצה. תוכנית השבוע:לא ראיתי טלויזיה סרט השבוע:confession of a shopaholic,twilight ספר השבוע:twilight,new moon והתחלתי את eclipse מאכל השבוע:סושייי יציאת השבוע:סרט ביום שלישי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מ-ב-ח-נ-י-ם אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:מלא חברות שפגשתי בסמינר בסופ"ש. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לסיים את eclipse,ללמוד. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:עבר.

Evil Kittie

New member
קולולולו גוסיפ חוזרת../images/Emo9.gif../images/Emo54.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הוא לקח אותי לטייל והיה לי כל כך נחמד איתו:) משהו רע שקרה לך השבוע: מחר בגרות בספורט ואני כל כך לא מחכה לזה!=[
אכזבת השבוע:אני סוג של מאוכזבת ממנה. פשוט הפסקתי לצפות ממנה.דיי. שיר שלא הפסקת לשמוע:Come Flash All You Ladies -the fifty youth התחדשות השבוע:מחליק ובייביליס..:) כי השיער זה החיים תוכנית השבוע:גוסיפ חוזרת, אז גוסיפ ואני כל כך מחכה ל90210 חוצמיזה שהיה לי קשה בלעדיהם אז התמכרתי לטרו בלאד..
סרט השבוע:"נער קריאה" סרט מדהים מדהים, עשה לי סגירת מעגל לפולין. ספר השבוע:אני מנסה לקרוא אבל אני לא מוצאת זמן. אז הפרויקט באנגלית??(בגרות בע"פ שבוע הבא:-S)
מאכל השבוע:פירה עם בצל של אימא
יציאת השבוע: אתמול היה הכי כייף בעולם.. מחכה כבר לשישי:))) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני רק רוצה כבר שקט מהלימודים האלה. לסיים כבר את היחידה חמישיתדיי אוף!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:נועה
אדם שעשה לך את השבוע: דניאל:))) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:מה אני זוכרת.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לא משהו מיוחד ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:רגע, הוא רק התחיל חחחחח

Robin Sparkles

New member
לא שלח את התוכן../images/Emo4.gif

בהצלחה בבגרות אני עשיתי אותה לפני חודש. אחרי הבגרות מרגישים מתים אבל תתנחמי בזה שזה נגמר לתמיד
ויחידה חמישית זה מעניין עד שמגיעים לקטע של השאלונים
חיים קשים המגמה הזאתי

JAP Noa

New member
יצוווווווווווווווווווווווווווור../images/Emo13.gif

שישלחו לך כבר מיונים למאבחנות, בא לי למיין אותך!
מתה עליייך בובי

למעלה