סיכום שבועי!

Anwanis

New member
סיכום שבועי!

איך הגיע יום שישי...? אתם יודעים מה לעשות!
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - שיהיה לכולנו סופ"ש ראשון של חופש פסח שמח!!! אני מתה על גשרים...

Anwanis

New member
מסכמת

איך עבר עליי השבוע? יותר מדי בכיף, אני מבלה יותר מדי במקום ללמוד כמו שצריך... סרט השבוע? מלך האריות!!!! קיבלתי אותו מתנה ליומולדת וצפיתי בו עם חברה שלי. סרט מושלם. ספר השבוע? לא קראתי שיר השבוע? anti gravity love song של אינקובוס
תוכנית\\סדרת השבוע? לא ראיתי ציטוט \\ פתגם השבוע? חחח... דיאלוג שיכור שלי עם ידיד: עדי: "וואי, אני שפוכה לגמרי" ידיד של עדי: "טוב, זה בגלל האנמיה שלך. וכי את בחורה" עדי: "כן, ויש לי יכולת קיבול אלכוהול של... (חושבת לרגע) בחורה אנמית!"
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? יצאתי לחופש, קניתי שמלה מדהימהההההההה לחתונה של אחותי ועוד בגדים יפים! עצבון \\ ביאוס השבוע? קשר זוגי שנגמר עבור חברה יקרה שלי, וכואב לי לראות אותה עצובה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? ערב יין וגבינות ביום רביעי. היה טו-אוב. אייקון \\ סמיילי השבוע?
. איש השבוע? ג'סטין, שכנתי הצרפתייה. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - מתגעגעת נורא לאריות שלי.

השבוע שלי :) ../images/Emo129.gif../images/Emo69.gif|אלפקה|

איך עבר עליי השבוע? נחתי המון ^^ השלמתי הרבה שעות שינה וסה"כ עבר בסדר D:
סרט השבוע? "גדול מהסרטים" אחד המצחיקים XD
ספר השבוע? לא קראתי ספרים השבוע \: לא הייתה לי הזדמנות ללכת לספריה
שיר השבוע? ליידי גאגא - JUST DANCE . היא מדהימה!
תוכנית\סדרת השבוע? איש משפחה, צחוק מעבודה וזה D: רוזן מיידן בתיכנון
ציטוט \ פתגם השבוע? לא שזכור לי ם: יש כמה ישנים כמו- דבידס מסתכל על בקבוק יין בשביל למצוא אחוזים ואז הוא כזה "היי, אין במיץ תפוזים הזה אחוזים בכלל" XDDD ולגבי אותו אחד, הוא בא למדריך שלנו בטענה שהוא לא מסתדר עם אחד הילדים בחדר "אבל אנחנו לא יכולים להיות ביחד, אני והוא זה כמו פלוס ומינוס במגנט!" החוכמה נוזלת XD
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? באתי לדשה D:::::: ושבוע הבא אני ועוד כמה בנות מתכננות מין מסיבת רווקות כזאת בקטנה P: יותר מסיבת פיג'מות אבל חפיף, העיקר שתהיה סיבה חחח
עצבון \ ביאוס השבוע? גיליתי על מישי שהיאר כביכול אמורה להיות חברה טובה שלי שהיא מגעילה צבועה ומתנהגת רק לפי האינטרסים שלה .__.
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אני בביתתתת *______*
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? דשה צ'אן ^~^
תמונת השבוע אח שלי בהתקף כלבי... החליט שהוא אוכל לי את הקפוצ'ון! XD
הודגש באמצעות מדגישומטיק

ella xoxo

New member
איזה פשווווווששש O:::::

הוא כזה דוגמןן ^O^ אנהה דשהה כמה זמן לא ראיתי אתכם ..כמה שנים.. אנה את לא תאמיני מה קרה! זוכרת את ליאור? מהבצפר שלנו שהיא חברה גם של יובל? האמא החורגת שלה נפטרה שלשום בפתאומיות..

Bartal j

New member
השבוע שלי

איך עבר עליי השבוע? עמוס ולחוץ דחוס ל3 מבחנים ועבודות להגיש בסוף החופשה, קיצר טוב שירד הלחץ קצת עכשיו נשאר רק מבחן אחרון ביום שני בסטטיסטיקה.... סרט השבוע? ראיתי עם החניכה שלי בפר"ח מלך האריות והיה נחמד באמת, אבל אתמול צפיתי בסנדק עם בן ואין על "הנסדק" עשה לי חשק לראות את סרטי ההמשך. ספר השבוע? קוראת כרגע את "שוליית הרוצח". שיר השבוע? כרגיל נייטוויש ודרקוניאן גם ריטה "בעד שתעזוב" הצליחה לרגש אותי. תוכנית\סדרת השבוע? הסדרה היחידיה שצפיתי הייתה אתמול "הקלטתי את "תעלומות תנ"כיות" ציטוט \ פתגם השבוע? "אני צריכה כוחות" אני מחפשת כוחות להתמודד עם הלחץ בלימודים. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? הסופ"ש הזה בת"א אחרי שבוע מייגע של למידה? עצבון \ ביאוס השבוע? סתם היה לא קל עם כל הלחץ אבל עברנו את הרוב thnaks god! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הסופ"ש עם החבר אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? כמובן בן, הוא קנה לי מתנה לפסח שעון יד והזכיר לי שפסח מתקרב מרוב לימודים שכחתי ממנו ולא היה לי זמן לסדר את החדר שלי אפילו (אימא שלי כבר העירה לי על זה) תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - מחכה יעלו את התמונות מהמסיבה של אתמול בסטודיו 49

Kawaii Me

New member
עונהנה:)

איך עבר עליי השבוע? לא משהו. סרט השבוע? החופשה של מיסטר בין חח ספר השבוע? BD שיר השבוע? sharon den adel- in and out of love תוכנית\סדרת השבוע? אין ציטוט \ פתגם השבוע? טים רוזלי- כי בלונדיניות כוסיות-על זו לא מילה גסה. טים בלה בתגובה: טים בלה- כי אדוארד אמר שהוא מעדיף ברונטיות דבר מיוחד שעשיתי השבוע? כלוםםם. רק הפניה לתזונאית עצבון \ ביאוס השבוע? כאבי ראש מאסיביים הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? לא הייתי בבסיס הרבה אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? sharon den adel תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - שיהיה לכולנו סופ"ש ראשון של חופש פסח שמח!!! אני מתה על גשרים...

למעלה