סיכום שבועי..

סיכום שבועי..

מריצה סיכום שבועי כי כרמית(סליחה אם טעיתי בשם,אני גרועה עם שמות
) באיטליה! משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
חח אתמול בבוקר חזרתי../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:איטליה!!...ובכלל היו לי שבועיים מושלמים משהו רע שקרה לך השבוע:חזרתי מאיטליה אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Keri Hilson ft. Akon - Change Me
David Guetta feat. Kelly Rowland - Love Takes Over Jason Mraz ft. Colbie Caillat - Lucky Akon - We Dont Care התחדשות השבוע:ווהו...בגדים מ H&M ומזארה מלאאאאאא שטויות,לינדט
היפנוטיק,עוד שוקולדים וכלמיני....החדר שלי מלא בשקיות The Pussycat Dolls-Hush Hush (I Will Survive) תוכנית השבוע:כל ההקלטות ביס מקס....לוקח לי שנה למצוא משהו סרט השבוע:מלחמת הכלות שהיה בטיסה חח...גם ככה ראיתיכמה שניות מהסרט ונרדמתי
ספר השבוע: מאכל השבוע:ריזוטו עם אספרגוס,פסטה וסטייק שאכלתי קצת ממה שאבא הזמין
יציאת השבוע:איטליה.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אוטו חדש אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אוי זה מצחיק....לאמא שלי הייתה בעיה עם הפלאפון כשהיינו באיטליה ואם הייתי מתקשרת לא היה מגיע אליה צלצול...ככה זה הלך: אני מתקשרת... מישהו:"פרונטו" אני:"אמא??"
ואז הוא שוב אמר לי פרונטו חחח...זה יותר מצחיק מאיך שזה נשמע פה תמונת השבוע:אח"כ אני אעלה..הקבצים מהפלפאון גדולים מידי התוכניות שלי לשבוע הבא:לראות הקלטות משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מצוין!!!!!!

JAP Noa

New member
"I Don't Know What I've Done.."

Or If I Like What I've Begun, But Something Told Me To Run And Honey You Know Me' It's All Or None.
משהו טוב שקרה לך השבוע: שלהלהלהלהלהלה, כל השבוע הזה היה דבר טוב אחד
חברה מממממשמממממממשטובה ישנה אצלי, היה צחוקים רצח. בית ריק זה בנזונה
חבל שלא ממש ישנו ובאנו אחריזה הפוכות לבסיס. הייתי בחופש ביום רביעי, ואין דבר יותר כיף מלא לקום לצבא באמצע השבוע. באמת שאין דברים כאלה.
בא לי לעשות שבוע שבוע. ועכשיו סופ"ש שזה ביייי פאר הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות, כי אני צריכה אנרגיות.
משהו רע שקרה לך השבוע: לא היה ולא היה שלהלהלהלהלה
אכזבת השבוע: מעצמי קצת, מהעובדה שדברים שאנשים אומרים לי משפיעים עליי ומשנים את דעתי ב-180 מעלות. וגם, לאדעת, נהייתי יותר מידי שק אגרוף. אני סופגת יותר מידי. צה"ל הפך אותי לאחת שלא פותחת ת'פה גם כשהיא לא מרוצה. מה נהיייייייייייייה מה?
שיר שלא הפסקת לשמוע:
Keri Hilson ft. Kanye West & Ne-Yo "Knock You Down" [הוא ממממממממממש טוב.] ומלא שירי נוסטלגיה שעשו לי חמים בלב, בעיקרבעיקר Heartless.
התחדשות השבוע: מממממממממממממש כמעט כלום. 3 סרטים - יסמן, מילים ולחן [הקיצ'י למוווווות אך המושלם.] ועוד אחד שאני אפילו לא סגורה על איזה הוא. היייתי במוד לסרטים. אהההה וציייירתי מלא השבוע, אז עכשיו יש לי מלא ציורים לתלות. ומצאתי את נעלייי חייי ואמא אמרה שהן לא טובות, אבל אני כלכך קונה אותן אם יישאר במידה שלי.
תוכנית השבוע: האמת שבכלללל לא ראיתי טלוויזיה השבוע, והיום גיליתי שיש מגרש ביתי בהוט אז דגמתי את זה וזה דווקא חמוד. ואם הויאודי היה טורח לעבוד אז הייתי משלימה מסודרים ופרוג'קט ראנוואי שלא ראיתי.
סרט השבוע: ממממממממש בא לי לראות Up. ואני דייי בטוחה שנצא היום לסרט, אני רק לא סגורה לאיזה ואיזה יש בכלל.
ספר השבוע: התחלתי וסיימתי את ההסכם, ספר מדהים.
והתחלתי חוכמת הבייגלה. אני גם אמורה להתחיל [להמשיך? כי התחלתי] את בשבילה גיבורים עפים, ועכשיו גם מחכה לי המעגל העשירי אבל רציתי משהו קליל יותר. אההההה וגם קניתי את העיקר שתהיי מאושרת, אז גם אותו להתחיל.
מאכל השבוע: פיצה? זה מה שאכלתי כל השבוע בערך. [שמנות עולם שלהלהלהלה]
יציאת השבוע: ללא ספק היוםחופש באמצע החייים שהיה פשוט במ-ק-ו-ם. הייתי צריכה אותו.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לבקר את אהובתי, בסופ"ש להסתפר- פן - מניקור - פדיקור וקוסמטיקאית [טיפול 10,000?], להחליט מה עושים ברגילה [אני אני בכלל אקח אותה..] - אילת או כנרת או משהו אחר בכלל?, צבא כרגיל, ולצאת מלא עם אהובותייי
אדם שעשה לך את השבוע: אהובותיייי היפות, כמו כל שבוע
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: ווווווווווווווווואי היה מזה מלא. הייתי בקניון ואז סתם הייתה לנו שיחה במשרד, וכולי כזה "וווווווווווווווווואי בנות אתן לא מבינות, ראיתי את התינוקת הכי מכוערת בעולם. כאילו אין יותר מכוערת מממנה. מ-פ-ל-צ-ת." ואז התחלנו להריץ סיפורי תינוקות מכוערים וזה היה ככככככככזה מצחיק
תמונת השבוע: זה שוקולד, שוקולד ומעל זה עוד קצת שוקולד. באלי.|גררררררררר|
התוכניות שלי לשבוע הבא: להנווווווווווווווות
וכל מה שכתוב למעלה.
משהו להוסיף: Life's A Bitch And The You Die..
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מווווווווווווווווווווווושלם.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

RayoDeLuz

New member
אחח איזה יום XD

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי באירוע משפחתי.. הארוחה של הברית מילה של הבן של הבן של בנדוד של סבא שלי.. (כן גם אני הסתבכתי XD) וזה היה על הגג של עזריאלי.. איפה שהמצפה אמור להיות. וגם פגשתי השבוע את החברה הכי טובה ועוד מישהי שלא ראיתי6-7 שנים..
משהו רע שקרה לך השבוע: שבוע אחרון בישראל אכזבת השבוע: חברה אחת שיר שלא הפסקת לשמוע:עוף גוזל
התחדשות השבוע: בגד ים, חולצות תוכנית השבוע: ארתור XD ומגרש ביתי סרט השבוע: לא ראיתי סרט אבל הולכת היום לראות את ה"פ.. ספר השבוע: שומרת אחותי
מאכל השבוע: הארוחה של האירוע של היום.. כפי שכבר הבנתם הם עשירים... אז היה ארוחה טובה..
יציאת השבוע: היום משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:פגישה עם חברות בקנדה. אנחנו הולכות לראות זיקוקים.. =]] אדם שעשה לך את השבוע: חברה =] ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חח היום באירוע הבן של האחות של סבא שלי אמר לי שהוא זוכר אותי בתור בת 3... XD תמונת השבוע: אעלה בהמשך.. צילמתי תמונה של כוס היין היום.. יצא יפה =]] התוכניות שלי לשבוע הבא: טיסה חזרה לישראל משהו להוסיף: אל תתנו לכסף להשפיע עליכם =]] ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

liat012

New member
עניתי ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי עם חברות
משהו רע שקרה לך השבוע: כואבות לי הרגליים. אכזבת השבוע: לא היה.
שיר שלא הפסקת לשמוע: MAMA DO
התחדשות השבוע: אני רוצה בגד ים, הכל בדימיוןD: תוכנית השבוע: מועדון לילה ומסודרים ושנות השיבעים!
סרט השבוע: סיפור גדול, ממש יפה ומצחיק. ספר השבוע: יהיה משהו ! מאכל השבוע: פרוזן משמיןןD: וסושי! יציאת השבוע: ישנתי אצל חברה. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מסיבת בריכה^^ אדם שעשה לך את השבוע: נעה, אם את קוראת פה! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אוקיי אני וחברה שלי הלכנו למועדון כושר לספינינג והוא אמר לכל הבנות:" אי קשה לי! בשביל מה אני צריכה את זה? גם ככה אני לא אמצא חתן"XD איזה מרושע זה נכון? תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: ללכת למסיבת בריכה ולהיות במוזאון הגופות.
משהו להוסיף: שיהיה סופ"ש נחמד! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר.

Little Sparrow

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמא ואבא היו בחו"ל והביאו לי מלאמלא דברים D: משהו רע שקרה לך השבוע: ידיד שלי הלך להשתרלל בנאפה :( אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: david cook- Mr. sensitive david cook- kiss on the neck kris allen- heartless התחדשות השבוע: כרטיס עובד חדש במקדונלדס :p תוכנית השבוע: חצויה סרט השבוע: אינדיאנה ג'ונס ומשהו עם הבדולח. הסרט היחיד שראיתי השבועע ספר השבוע: מאכל השבוע: מקרויאלללל יציאת השבוע: הסופש הזה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
שיחזוררר אדם שעשה לך את השבוע: ^^ ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: היו הרבהה תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: עבודה , יציאות, חברות, עבודה משהו להוסיף: המממ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעייףף אבל מעולהההה

liat012

New member
וואי איזה תמונה יפה של דיויד*-*

בכלל זמר מדהים |מאוהבת|

עונה ( :

משהו טוב שקרה לך השבוע: יומוווווווולדת ! [ יום שבת שעבר ] משהו רע שקרה לך השבוע: תשעה באב , בלי ים וכאלה : \ אכזבת השבוע: כלום נראלי . שיר שלא הפסקת לשמוע: i gotta feeling - black eyed peas שזה אחד השירים [ וגם אומרים בו מזל טוב
] התחדשות השבוע: ממממממ , מתנות מהיומולדת ( : תוכנית השבוע: חצויה שנהייתה מממממממש מדהימה
סרט השבוע: לא ראיתי .. ספר השבוע: - מאכל השבוע: עוגת שוקולד עם קצפת יאמי יאמי יאמי
יציאת השבוע: ארומה . משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדת של חברה :) אדם שעשה לך את השבוע: החברות המדהימות שלי 3 > ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: היה הרבבבבה ואני לא ממש זוכרת אותם
תמונת השבוע: - התוכניות שלי לשבוע הבא: זה עוד שבועיים D : אבל אני חייבת לכתוב את זה - אילללללללללת ! משהו להוסיף: אני ממש ממש לא רוצה שהחופש ייגמר \ : הוא לא נגמר ... נכון ? נכון ? ! DDDD = ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה

jasika siton

New member
:) עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ .. אין משהו ספציפי הכל היה טוב :) משהו רע שקרה לך השבוע: אן. אכזבת השבוע: אין :) שיר שלא הפסקת לשמוע: אינטמנת - היהודים, שרה אליך - היהודים התחדשות השבוע: ג'ינס תוכנית השבוע: גיבורים.. אחת הסדרות. סרט השבוע: אמ, לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע: אורז עם עוף D: יציאת השבוע: אתמול, מסיבת וילה של ידיד :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אמ.. לא משהו מיוחד אדם שעשה לך את השבוע: ידיד שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: היינו במסיבת וילה של ידיד שלי, וחברה שלי הייתה מסטולה והיא רצתה להכנס למים, היא הלכה לשירותים כדי להחליף לבגד ים, חזרה וקפצה למים. ואני כזה " למה את נכנסת עם מכנסיים ? " ומה שמצחיק זה שהיא בכלל שכחה להוריד אותם והייתה בטוחה שהיא עם בגד ים D: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: אמ, מה להפגש עם ג'ף :] משהו להוסיף: שבת שלום .. :)

DJ ELAD 17 A

New member
שלום לכם גולשי "אחת שיודעת"

אוהבים רכילות? אז בקרוב תיהיה לכם סיבה לשמוח אני מעלה טור רכילות בסגנון "הרכלנית" יש שיש יותר ציונות סופשבוע טובבבבבב

מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה נחמד במפגש של הש"שינים(אני כבר ש"ש רשמית
),ביום ראשוון היה לי טיול אחרון עם השכבה:מוזיקה טובה,אנשים טובים אוכל טוב ובריכה מה אפשר לבקש עוד? משהו רע שקרה לך השבוע:משעמם לי כבר החופש.. אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Lucky של ג'ייסון מארז התחדשות השבוע:נעליים בתל אביב
תוכנית השבוע:מגרש ביתי ואחת שיודעת סרט השבוע:אובססיה עם ביונסה ויומנה של אישה שחורה מטורפת
ספר השבוע: מאכל השבוע:פיצה,אין לי מושג מה עובר על אחותי אבל כל השבוע היא מבשלת ויצא לה טוב..
יציאת השבוע:מסיבת/טיול סיום עם השכבה(לשעבר
) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ממ יש מצב בריכה עם החברות נראה לי שכדי שזה יעשה עליי לעשות זאת בעצמי! אדם שעשה לך את השבוע:עשיתי לעצמי את השבוע...!
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:לא זוכרת עכשיו.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:ממ לא יודעת משהו להוסיף:אקונה מטאטא!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נחמד..

למעלה