סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

JAP Noa

New member
Its A Party In The USAAA..

משהו טוב שקרה לך השבוע: הגיע הסופ"ש, שזה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות
משהו רע שקרה לך השבוע: הכל משתנה, אני מרגישה שהתקופה המדהימה שהייתה מתחילה להיגמר..אני שונאת שינויים.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Party In The USA - באיזה גרסה הזוייייייה רצח ביוטיוב Come Round Soon - של שרה ברילס המלכה.
התחדשות השבוע: הוווווווווווו יש באמת מגווון רחב
ההורים שלי חזרו מניויורק עם מלא שלל
סווצ'ירט שחור מושלם של רוקסי
2 חזיות מויקטוריה סיקרט
פיג'מה מדהימה מאולדנייבי
בושם של אברקרומבי, קרם גוף ומי גוף של פינק בייי ויקטוריה סיקרט.
2 לקים של אסייי, בירוק מנטה ואדום.
ספר אמנות מדהים מהמומה של טכניקות צביעה (אחד הדברים השווים) ועפרונות צבעוניים מקצועיים מטאלייים.
ובלי קשר אליהם, גם אני קניתי לעצמי
2 סווצ'רטים מהיינס, אחד בורוד חזק ואחד בכתמתם אדמדם.
סריג שחור מזארה.
ארנק קליפס מדהים של לסטר
תיק קלאץ' שחור מאקססוריז. ואני לא זוכרת מה עוד.
תוכנית השבוע: גוסיפ גירל כי היה פרק מעולה
ובטי כי היה פרק ממממממממממממממממממש מעולה, רק חבל שראיתי אותו באיכות על הפנייייייייים.
סרט השבוע: ראיתי מארלי ואני בVOD, לא נפלתי. חמוד.
ספר השבוע: אאאאאאאאאאאא אני אמורה לקרוא את ביתספר ליופי של קאבול אבל איןלי כוח להתחיל. ויש לי גם עוד ספר שמחכה לי.
מאכל השבוע: לינדטטטטטטטטטטטט
ובן אנד ג'ריז' סינמון באנז אייייסקרים.
אין דברים כאלה.
יציאת השבוע: וווואי לא היה מממש משהו מיוחד. יהיה הסופ"ש
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיעבור?
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כל השבוע בערך.
אדם שעשה לך את השבוע: החברות היפות שלי.
אדם שהרס לך את השבוע: עדיף לא לדבר על זה.
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ציטוט/יציאת/מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: כככככככככככככככככככככלום. בא לי חופש.
מסקנת/ות השבוע: איייי ניד ויקיישן!!
משהו להוסיף: שבת שלום.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
עוד 4 ימים מתגייסת../images/Emo12.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה כיף וקורע בשביל שבוע אחרון עם שפיות ושמחת חיים. משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:u2-unknown caller U2 -Magnificent Fred Falke Remix גרסה יפה (וארוכה!
) תחפשו ביוטיוב u2-Unforgettable Fire התחדשות השבוע:דברים לצבא!!! תקנאו!!!
תוכנית השבוע:גוסיפ גירל,דספרט,מגרש ביתי,איך פגשתי את אמא ודרפ דד דיוה סרט השבוע:"האם ראיתם את אנדי".סרט דוקומנטרי ממש מעניין.על ילד שנחטף בגיל 10 ומישהי שהייתה קורה אליו חוקרת (הוא נחטף ב-1976). ספר השבוע: מאכל השבוע:שניצלים שרופים
וסושיייי
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להתגייס משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא:להתגייס אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי...הוא מצחיק אותי אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע:ישבתי במחשב של אח שלי והוא בא,מחץ לי את הראש ואמר "יאללה עוד כמה ימים מתגייסת.רק אתמול היית עם חיתולים" והיום הוא אמר לי (זה היכ מצחיק):"יאללה עוד 4 ימים מתגייסת...יהרסו לך החיים"
~~~ נזכרתי היום במשהו מהבית ספר כי עברתי ליד יש ממול הבית ספר בית אבות של טחונים בכסף ולפעמים היינו שומעים אמבולנסים ובאחת הפעמים שמענו באמצע שיעור וחברה שלי אמרה "מישהו מת" זה היה בטון ציני... ~~~ זה די ישן אבל קורעעעעע. באחד הימים שלא הפסיק לרדת גשם הייתה שלולית קטנה כזאת והחתול שלי הלך לאט (הוא שמן וקשה לו) לכיוון הדלת כדי להיכנס הביתה והכלב שלי ראה אותו והתלהב אז התחיל להציק לו והחתול נפל לשלולית ~~~ אבא אמר לאח שלי שיקנה לי מתנה לגיוס אח שלי:"כבר הבאתי לך פלזמה זה מספיק" אבא:"אנחנו נקנה לך" אמא:"נקנה לך גופיות"
~~~ אני לא מכירה חצי מהאנשים ברחוב וחשבתי שאחד מהם ערבי הוא היה עם אישתו באותו ואמרתי לאמא "הם כן! יש לה רעלה"
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

למעלה