סיכום שבוע כי תומר שכח O:

shush63

New member
סיכום שבוע כי תומר שכח O:

שם: גיל: אזזז איך עבר השבוע? קרה משהו טוב? משהו רע :( ? שיר השבוע: להקת השבוע: אלבום השבוע: איש השבוע: ציטוט השבוע: סרט השבוע: מאכל [O:] השבוע: תכנונים לשבוע הבא? שבוע טובבבבבבבבבבבבבבב D:

new born1

New member
חח הייי לא שכחתי.. כי תומר עסוק לאללה XD

מצטער שאני לא הרבה בפורום ומצטער שלמרות שעשינו את התוכנית להצלת הפורום זה לא ממש עובד :(. פשוט עוד יומיים יש לי בגרות במתמ', ואז עוד מגן בהיסטוריה ומגן בלשון ובגרות בהיסטוריה ובגרות בלשון. אז ממש מצטער. אני מנסה להיות פה כמה שיותר חח :(. בכל מקרה: שם: תומר גיל: 16 עוד מעט אזזז איך עבר השבוע?: אחלה קרה משהו טוב?: אממממ כן, ציון טוב במגן בהיסטוריה(81) אמממ.והיו עוד כמה דברים משהו רע :( ?: אין לי זמן בשיט בגלל הלימודים שיר השבוע: אממ sing for absolution של muse להקת השבוע: muse אלבום השבוע: אין משהו מיוחד איש השבוע: כל החבר'ה ציטוט השבוע: "ירדן אני כ"כ מצטער!!!" *ירדן עם מכונת הנשמה* "סתום תפה!"
סרט השבוע: אין משהו מיוחד מאכל [O:] השבוע: חחח וואו זה מיוחד. אמממממממ. פנקייקים תכנונים לשבוע הבא?: לחרוש. יאי לי :(

zohar36

New member
,,

שם:זהר גיל:17 אזזז איך עבר השבוע?בסדר קרה משהו טוב?קצת משהו רע :( ?כן שיר השבוע:בייבי בלו להקת השבוע:לד זפלין אלבום השבוע: איש השבוע:יוני ציטוט השבוע: סרט השבוע: מאכל [O:] השבוע:קורנפלקס עם יוגורט טבעי תכנונים לשבוע הבא?בגרות בספרות וכאלה

למעלה