סיכום שבוע מלא רגעים של אושר

סיכום שבוע מלא רגעים של אושר

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע של אומן אחר:
אלבוםשבועי:
זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע:
חוויה חיובית מהשבוע:
אחת לא משהו מהשבוע:
למה אתם הכי מחכים בשבוע הבא?:
מאכל שבועי:
אדם שעשה לכם את השבוע:
ציטוט:
תמונה: שיהיה לכולם סופ"ש קסום... תאגרו אנרגיות לקראת השבוע שמתקרב.........

פלדלמן

New member
הסכמ"ש שלי

שיר השבוע של נועם: לעוף שיר השבוע של אומן אחר: (Glee - Hello (Lionel Richie אלבוםשבועי: Glee - Vol.2 זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע:
חוויה חיובית מהשבוע: התחלתי ללמוד
אחת לא משהו מהשבוע: נהרס לי האוטו
למה אתם הכי מחכים בשבוע הבא?: לשיעור מבוא למיקרו כלכלה ולשיעור יסודות התנהגות אירגונית מיקרוווו מאכל שבועי: מלפפונים והרבה אדם שעשה לכם את השבוע: כל החברים מהלימודים
ציטוט: "אינט'ואט'יבי" חחח כפרות על אלכס (המרצה למיקרו) תמונה:

מסכמת שבוע קשה בטירוף אבל מלא קסם....

יש משהו כיף בלעבוד קשה.... שיר השבוע של נועם: סיפור אהבה שיר השבוע של אומן אחר: Somewhere only we know אלבוםשבועי: בין העיר לכפר - קרן פלס זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע: תמיר חיטמן חוויה חיובית מהשבוע: יומיים של עבודה סופר קשה אבל עם הבן אדם הכי מדהים שיש אחת לא משהו מהשבוע: יום שבוע הלכתי עם נעליים חדשות ועכשיו יש לי פצע ענקי ברגל
למה אתם הכי מחכים בשבוע הבא?: יום חמישי.... אני יוצאת הביתה מוקדם.... מאכל שבועי: קורנפלקס אדם שעשה לכם את השבוע: יש הרבה - יוני (לא המנהל אשכול - יש עוד כמה...), מיטל, תמיר, ליהיא....... ציטוט: "הביצוע שלך היה מאוד אינטליגנטי" תמונה:

'כי המבט שלך כמו ים סוחף'

שיר השבוע של נועם: אין שיר השבוע של אומן אחר: עניין-אביב גפן,שוב,יוצא מזה-איתמר מאירי אלבוםשבועי:האלבום של איתמר זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע: איתמר מאירי! חוויה חיובית מהשבוע: נסיעה לכנרת,הימים עם רעות חח
! אחת לא משהו מהשבוע: חולה,פספתי הופעה של אביב בגלל זה. למה אתם הכי מחכים בשבוע הבא?:לשבוע הזה? הזוי להגיד אבל לשמירה
מאכל שבועי: סלט קוסקוס אדם שעשה לכם את השבוע:רעות,אביב,מיה,חן,אריאלה ציטוט: 'לא רציתי לעשות מזה עניין' תמונה:

בר דותן

New member
גמאני פה :) חחח

שיר השבוע של נועם:אחרים בעצמי שיר השבוע של אומן אחר:אצלך בעולם- היהודים אלבוםשבועי:אין זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע:אפרת גוש :) חוויה חיובית מהשבוע:אין אחת לא משהו מהשבוע:אין למה אתם הכי מחכים בשבוע הבא?:ציוד :) מאכל שבועי:אין אדם שעשה לכם את השבועאין: ציטוט:אין תמונה:

בר דותן

New member
גמאני ..

וגם בימים הקרוביםא ני לצערי לא יהיה פה, אני יספר הכל בסכמ"ש בלילה :) אז תכיני סכמ"ש חדש =]

למעלה