סיכום של שבועיים

Mibob

Member
מסכם שבועיים של חיפוש.
עברו בדיוק שבועיים מאז שהתחלתי לחפש באופן פעיל.
בחיים לא ניסיתי עד כה.
בחשש והססנות החלטתי להתחיל און-ליין.
מצד אחד להרחיק את הסכנה. מצד שני לאפשר פתיחות של מאחורי המקלדת.

גיליתי אתרים הזויים. ממש מלכודות. סתם דרך זולה לקחת מאנשים כסף. והרבה. למזלי קצת חכם אז לא נפלתי שם.
יש גם אתרים יותר סבירים. יש שם פעילות.
אבל עוד לא מצאתי.
מתחיל לחשוב על לבדוק בתוך המסגרות שלי.
נשים שעבדתי איתן. כאלו שעדיין עובד איתן.
אולי ידידות מהעבר. ״סתם״ נשים שאני מכיר.

חשבתי שאני מחפש משהו פשוט ואפילו חשבתי שיש הרבה כמוני.
כנראה שפחות ממה שחשבתי.
מחפש פשוט להכיר. לחוות קשר עם אדם אינטליגנטי. קשוב. דיסקרטי
וכן גם סקס כדרך להעמיק קשר והרפתקאות.

לא בעניין של מסיבות. נערות ליווי וגורמי מקצוע...

איפה אתם מוצאים קשרים כאלו?
שואל בשביל חבר 😉

דקל נור*

Well-known member
איתרע מזלך להתחיל בשנה קשה למפגשים ספונטניים. אם פעם אפשר היה להכיר בחדר כושר, קבוצות ריצה, סלסה, לימודים וכו, היום זה יותר קשה.
בפייסבוק יש קבוצות שעוסקות בענייני זוגיות ושם אפשר להכיר באופן עקיף כשאתה מזוהה ויש קבוצות ממוקדות מטרה ושם כולם אינקוגניטו. פתח לך פייקבוק.
ויש כמובן טינדר ואתרים בתשלום. היתרון שלהם הוא הישירות וקהל יעד שיודע מה הוא מחפש. הרבה נשואים ונשואות תמצא שם.
החסרון הוא שתצטרך לפנות להרבה נשים עד שיהיה לך מאץ'. ולאותה אשה יהיו כנראה הרבה מאצ'ים, ואתה רק אחד מביניהם.

ואולי יתמזל יומך ואחת הקוראות כאן, תרים את הכפפה ותשלח לך מסר.
בהצלחה 🌺

Mibob

Member
איתרע מזלך להתחיל בשנה קשה למפגשים ספונטניים. אם פעם אפשר היה להכיר בחדר כושר, קבוצות ריצה, סלסה, לימודים וכו, היום זה יותר קשה.
בפייסבוק יש קבוצות שעוסקות בענייני זוגיות ושם אפשר להכיר באופן עקיף כשאתה מזוהה ויש קבוצות ממוקדות מטרה ושם כולם אינקוגניטו. פתח לך פייקבוק.
ויש כמובן טינדר ואתרים בתשלום. היתרון שלהם הוא הישירות וקהל יעד שיודע מה הוא מחפש. הרבה נשואים ונשואות תמצא שם.
החסרון הוא שתצטרך לפנות להרבה נשים עד שיהיה לך מאץ'. ולאותה אשה יהיו כנראה הרבה מאצ'ים, ואתה רק אחד מביניהם.

ואולי יתמזל יומך ואחת הקוראות כאן, תרים את הכפפה ותשלח לך מסר.
בהצלחה 🌺
תודה על התשובה המושקעת.
אכן התזמון שלי בעייתי. אבל אני לא שולט במתי זה מכה בך.
וכן אני מעדיף את הקשר הספונטני. האישי. לראות את המבט. את שפת הגוף.
את האנרגיה.
דברים שקשה לעשות און ליין.
אבל צריך להכיר במציאות.

תודה

מסכם שבועיים של חיפוש.
בחיים לא ניסיתי עד כה.

גיליתי אתרים הזויים. ממש מלכודות. סתם דרך זולה לקחת מאנשים כסף. והרבה. למזלי קצת חכם אז לא נפלתי שם.
אבל עוד לא מצאתי.

כנראה שפחות ממה שחשבתי.

שואל בשביל חבר 😉
אין הרבה כמוך, יש המון כמוך. הכרויות זה עניין של טיימינג.....

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מסכם שבועיים של חיפוש.
בחיים לא ניסיתי עד כה.

אבל עוד לא מצאתי.

כנראה שפחות ממה שחשבתי.

שואל בשביל חבר 😉

רגע רגע רגע
מה אני לא מיוחד 😉
ברורר..בין המיוחדים.

טכנולוג

Active member
מסכם שבועיים של חיפוש.
בחיים לא ניסיתי עד כה.

אבל עוד לא מצאתי.

כנראה שפחות ממה שחשבתי.

שואל בשביל חבר 😉

פייקלנד בע"מ פייקלאב וגם טינדר או בטנדר או בחצר או באחו

Yakir4179

Well-known member
אני הכרתי לאחרונה תחבורה ציבורית כמה פנויות, עם נשואות משם רק מאשרים חברות בפייסבוק,כשרואים אותך כל יום אז אנשים ונשים נפתחים בסוף!
לדעתי עלייך להצטרף לקהילת הסווינגרס וזוגיות פתוחה בפייס, ואז משם להכיר בקלות

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני הכרתי לאחרונה תחבורה ציבורית כמה פנויות, עם נשואות משם רק מאשרים חברות בפייסבוק,כשרואים אותך כל יום אז אנשים ונשים נפתחים בסוף!
לדעתי עלייך להצטרף לקהילת הסווינגרס וזוגיות פתוחה בפייס, ואז משם להכיר בקלות
הבן אדם כתב בדיוק מה הוא מחפש/רוצה ואתה כותב לו להצטרף לקהילת הסווינגרס?הבחור בתחילת דרכו :-D ישר זיונים ואורגיות?,זה ממש לא משמש את מטרתו.

Yakir4179

Well-known member
הבן אדם כתב בדיוק מה הוא מחפש/רוצה ואתה כותב לו להצטרף לקהילת הסווינגרס?הבחור בתחילת דרכו :-D ישר זיונים ואורגיות?,זה ממש לא משמש את מטרתו.
מבין אותו !זה גם מצריך זמן והשקעה לחפש, אם לי כפנוי זה לוקח זמן קל וחומר למי שלא פנוי!
בתכלס זוהי קהילה נעימה בכללית הסוינגרס, אם הוא מתחבר שם עם זוגות ויש גם זוגות נשואים לאחרים , ואז גם ירויח שידוכים, אם אני הייתי בקטע הייתי מחפש מי שבזוגיות פתוחה וכו ככה יהיה לי שקט מצד אחד, ואז רק שלא יעלו עלי!

איתי התחילו והכרתי בסדנאות בשרים , עד כדי כך שזה מאטד נחמד וכייפי שהפסקתי לבוא עם ידידות גם כשהן אוהבות בשר, הייתי הולך לבד ומכיר וזורם ואז מחליפים פייסבוקים וכו, רק ששם צריך להיות מתחוכם שהחוקי לא ישים לב שאתה מתחיל עם זוגתו!

המצב על הפנים שאפילו לטינדר אני כבר לא נכנס..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מבין אותו !זה גם מצריך זמן והשקעה לחפש, אם לי כפנוי זה לוקח זמן קל וחומר למי שלא פנוי!
בתכלס זוהי קהילה נעימה בכללית הסוינגרס, אם הוא מתחבר שם עם זוגות ויש גם זוגות נשואים לאחרים , ואז גם ירויח שידוכים, אם אני הייתי בקטע הייתי מחפש מי שבזוגיות פתוחה וכו ככה יהיה לי שקט מצד אחד, ואז רק שלא יעלו עלי!

איתי התחילו והכרתי בסדנאות בשרים , עד כדי כך שזה מאטד נחמד וכייפי שהפסקתי לבוא עם ידידות גם כשהן אוהבות בשר, הייתי הולך לבד ומכיר וזורם ואז מחליפים פייסבוקים וכו, רק ששם צריך להיות מתחוכם שהחוקי לא ישים לב שאתה מתחיל עם זוגתו!

סדנאות בשרים?לא ממש אוהבת בשר האמת,לא יוצא לי הרבה להגיע לקצב.
וללא קשר,לדעתי קשה לכולם למצוא את מה שאתה רוצה וזה באמת עניין של טיימינג ועוד.

Yakir4179

Well-known member
סדנאות בשרים?לא ממש אוהבת בשר האמת,לא יוצא לי הרבה להגיע לקצב.
וללא קשר,לדעתי קשה לכולם למצוא את מה שאתה רוצה וזה באמת עניין של טיימינג ועוד.
בניגוד לנשוי אני יכול לצאת בחופשיות וכו , וגם בעולם הפנויים המצב לא מזהיר אם אתה לא זכר אלפא!
כשהיה לי את הכוח לסדר טיפולי ספא עמדו בתור מה שנקרא, היה תקופה של שנה שכל מי שרצה מקלחת וסאונה רטובה באמצע יום טיול בירושלים היה מדבר איתי כי היו לי את הקשרים , בסרטים תמיד הופיע הניצוץ של הרומן לא במקום שיגרתי כמו סופר ספריה חנות וכו,אם תתחברי לעולם הבשרים חבל על הזמן מה שנהיה , נפגענו בגלל הקורונה והתקהלות , אבל זה מטריף 250 שח 10 מנות ויותר עם יינות ואלכוהול ואוירה ואמן אורח מומלץ בהרבה מאשר פאב שגרתי!

סדנאות בשרים? איך התדרדרנו...... איפה הימים שכל הבוגדות היו צמחוניות או טבעוניות :unsure:

Yakir4179

Well-known member
סדנאות בשרים? איך התדרדרנו...... איפה הימים שכל הבוגדות היו צמחוניות או טבעוניות :unsure:
חחחח אתה צוחק , נראה מתי יקבעו לנו סדנא , בתכלס זה משתלם יותר מאשר לשבת בפאב, ואכן אם הבת זוג לא מתה על בשר מטבעה אז תקבל פרצוץ של יאלה מתי נזוז מכאן, הצמחוניות והטבעוניות נראות לי פצועות והיפסטריות יש לי גיסה כזאת, יש חתיכות בסדנאות בפרט מהמגזר הדתי והחרדי , ואז אתה עושה סלפי ליד מעשנת וכו

בזכות הסדנאות האלו ויתרתי על השקעה בבית של מעשנת סכינים שבבי עץ וכו , בזבוז כסף , זה אולי טוב למי שמארח חברים בשפע

Mibob

Member
תקשיבו, הפורום הזה פצצה.
באמת!
לא חשבתי שאמצא כזאת הבנה, פתיחות וכנות.
האמת כמו שכתבו פה קודם אני בתחילת דרכי והיו לי קצת בלבלות וסרטים והיום, גם בזכותכם, יותר רגוע.
מבין שזה לא ״רק אני״.
תודה 😉

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תקשיבו, הפורום הזה פצצה.
באמת!
לא חשבתי שאמצא כזאת הבנה, פתיחות וכנות.
האמת כמו שכתבו פה קודם אני בתחילת דרכי והיו לי קצת בלבלות וסרטים והיום, גם בזכותכם, יותר רגוע.
מבין שזה לא ״רק אני״.
תודה 😉
שמחנו לעזור :-P: ...תשתף גם כשיגיע הדובדבן שבקצפת..

למעלה