סיכום שנה בכפ"ס-

דן מלך

New member
סיכום שנה בכפ"ס-

אני ינסה להתחיל משהו ותנסו להגיב כדי שהיה נחמד... אז ככה, בגלל שהשנה ניגמרה שכל אחד ינסה לחשוב מה הדבר הכי טוב שקרה בעיר כפ"ס... למרות שזה קשה(כי כלום כרגע לא זז בעיר הזאת.) בטוח יש משהו טוב שקרה פה... אז יאללה להתחיל להגיב, לדעתי הדבר הכי טוב שקרה בעיר כפ"ס וגם בגלל שאני אוהד את קבוצת הפועל כפ"ס זה עליית הפועל כפ"ס לליגת העל, ואם צריך משהו יותר מוחשי אז זה בניית התאורה באיצטדיון הכדורגל העירוני(ע"ש יאיר לויטה) והפיכתו לאיצטדיון בסטנדרטים של UFA!!! מה לדעתכם הדבר הכי טוב השנה?

אם היא נמצאת על הגבול, קשה להגיד

שהיא של הוד"ש... חוץ מזה, הגישה מהוד"ש תהיה מאוד לא נוחה, והכניסה העיקרית והנוחה לתחנה תהיה מצפון (מכיוון כפ"ס).

דן מלך

New member
תגיד, אתה קורא את מה שאתה כותב?

מה קשה להגיד??? מה אתה בידיוק לא מבין? רכבת נורדאו שייחת להוד השרון נקודה!!! עיריית הוד השרון אחראית לתחנה ולא משנה מאיפה יותר נוח ומאיפה לא!!!

כאן נכנס לתפקיד הידע העצום שלי....

(טחחח, שחצן אני...) כל שטח של תחנות הרכבת+הנמלים בארץ שייך לגוף אחד, רשות הנמלים והרכבות לישראל. כשאתה אומר "רכבת נורדאו שייחת להוד השרון נקודה!!! " אתה כנראה מתבלבל.

דן מלך

New member
עמרי, עמרי, עמרי....

מה אתה משחק אותה מבין? שטח הרכבת עומד וקיים על שטח הוד השרון נקודה סוף!!! ברור שהתחנה עצמה שייכת לתחנות הרכבת+הנמלים בארץ... אבל מה הקשר? זה כמו שתגיד לי שקניון ערים בכפ"ס לא בכפ"ס כי זה שייך לגוף פרטי... אז עמרי... הישתחצנת+טעית... טחחח...

דן, יקירי...

השטח אכן עומד בתוך שטח השיפוט של עיריית הוד"ש אבל: 1) התחנה נמצאת בדיוק על הגבול, אין על מה להתווכח! 2) מבחינת שייכות הקרקע, רשות הנמלים והרכבות קונים את השטח מעיריית הוד"ש - בנוסף, הם גוף ממשלתי לכן הם פטורים מארנונה...

דן מלך

New member
קובי,

אז אם כך(לפי מה שכתבת ב-2)גם שטח הרכבת לא שייכת גם לכפר-סבא, תסכים איתי שגם על זה אין מה להיתווכח... אבל בכל זאת, שטח רכבת נורדאו עומד בשיטחה השיפוטי של הוד השרון... אפילו אתה כתבת, אז בטח ובטח שהוא לא בשיטחה של כפ"ס! ואם שואלים מה הדבר הטוב שקרה השנה בכפ"ס, אי אפשר להגיד שבניית הרכבת יכולה להיות אופציה לגבי הנושא הנ"ל... יום טוב

איפה הרכבת

אממ היי... אני גרה ממש קרוב לתחנה!!! והיא ממש בשטח של הוד השרון! כאילו אם לא היתה רכבת אז היו בונים שם בתים!!! וזה של הוד השרון כי זה בעצם איפה שכל הפרדסים(של התותים)! וזה נקרא הוד השרון זה כזה רחוב הטייסים נראה לי! וואלה רואים את זה מהחלון שלי יהיה לי מלא רעש כזה מהרכבת!! איכס!!! אבל כשהיתה כתבה לפני כמה ימים בעיתון ידיעות אחרונות! אז רשמו שבכפר סבא יש תחנה חדשה! עזבו כבר בילבלתם אותי! ביי

xyxyxy

New member
הדבר הכי טוב שקרה בכפר סבא??

משהו טוב קורה פה? שאלה קשה... טוב אחרי מחשבה לא היה שום דבר טוב השנה בכלל

../images/Emo124.gifשנת 2002 בשבילי

התחנה תהיה בכפר סבא עם גישה הרבה יותר נוחה לתושבי כפר סבא.מי שלא מאמין יכול לבדוק במכונת כרטיסים שבתחנות הרכבת. נ.ב אני שונא את רכבת ישראל. לענינו הדבר הכי טוב שקרה לעיר הזאת כן כן הנושא נטחן פה...אבל לא תצליחו להזיז אותי מדעתי.אגב אותו נושא העיר את כפר-סבא האפרורית משהו,ושם אותה במרכז העינינים לחודש תמים השם כפר סבא עלה לכותרות מאשר בשנה שלמה. הדברים הרעים שקרו בעירנו: כפר-סבא ספגה שני פיגועים קשים:הראשון בכניסה לעיר נרצחה ביריות נועה אורבך ז"ל ע"י מחבל. במבצע חומת מגן נהרג מנשה חבה ז"ל בפיגוע התאבדות נרצחו גסטון פרפיריאן ז"ל והמאבטח חוליו מגרם ז"ל(מקווה שהשם נכון זה מהזיכרון). מי יתן שלא נדע עוד צער-זהו אנשים זה מה שאני זוכר מ2002 נקווה שהשנה יהיה יותר טוב

למעלה