סיכום 2008 ואיחולים ל2009

Carcass

New member
סיכום 2008 ואיחולים ל2009 ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז..עוד שנה חלפה עברה לה...מה היה לנו ברגאי השנה? -עלייתו של סטיבן " הגאון" מק'רגור בתור המפיק מס' 1 בג'מייקה - רידימים עם המנונים שעדין מושמעים חזק ביותר בכל העולם - (day rave,day break וכ'ו) -פריצתו של ביוגל לאוויר העולם אחרי שנים של היחבאות בצללים. -חידושים מעניינים בדמות אמני דאנסהול אחרים שתופסים את אור הזרקורים (ביזי סיגנל\איידוניה\בלאק ריינו) שלא קוראים להם וייבז קארטל או מבאדו. אמנים חו'ל למכביר -ברגאי- יזראל וייבריישן,מקס רומאו,גראונדיישן,בלאק אוהרו,סטיל פולס,לוקי די,סטיישס,בוקי ראנקס,'LP INT...בג'אנגל - מאד דמ סאונד,טנור פליי,קונגו נאטי(!!!). אלבום אולפן חדש וענק של Burning Spear. סיבובי הופעות בחו'ל של אבויה סאונד ורודבוי. חגיגות 5 שנים לאיימר סאונד. איק-א-מאוס מקלל את כולם,נעצר,משתחרר ושוב נעצר. וייבז קארטל נעצר,משתחרר,נעצר,משתחרר,נעצר ושוב משתחרר. 2008 סימנה לי במיוחד את נפילתו של הקונשס,פשוט כמות הרידימים השווים היתה אפסית יחסית לשנים קודמות ואני כידוע מגיע מרגאי ולא מדאנסהול. הצ'ונים הבולטים שלי של השנה,בכל הז'אנרים היו: Busy Signal - Mek She Stamma Burning Spear - Step In Bugle - Heaven אני רוצה לאחל לכולם מעל דפי הפורום,ששנת 2009 תהיה מוצלחת לפחות כמו 2008 אם לא יותר,בהצלחה בלימודים,בעבודה,בצבא,באזרחות למי שמשתחרר,במוזיקה לכל האמנים,הדיג'יים והסאונדים הנהדרים שלנו ובכלל שתהיה לכולם שנה נייס לגמרי !! חבל ש08 נגמרה עם הבלאדקלאט מלחמה הזו,אבל אין מה לעשות,מאחל בריאות ומחזק את ידם של כל תושבי הדרום,חיילי צה'ל,בסדיר ובמילואים(משהו אומר לי ששבוע הבא אני מנגב חומוס אצל זרזיר בעזה האממ האממ התחילו להקפיץ אנשים מהיחידה שלי). חגיגות ה09 יפתחו אצלי כבר מחר עם בואו של ג'נרל לוי,MADDDDDDDDDDDDDDDDDD. אז שתהיה לכולם אחלה שנה,עם הרבה כיף וכמה שפחות bad news, ממני,אלעד.

למעלה