סיכומש

Anwanis

New member
סיכומש ../images/Emo124.gif

איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - סופש נעים ונהדר לכולם!

Kawaii Me

New member
עונה:)

איך עבר עליי השבוע? ממממממממ סביר סרט השבוע? בלאק סימפוני של WT ספר השבוע? אין שיר השבוע? כל שיר של WT תוכנית\סדרת השבוע? לא ראיתי סדרות השבוע :( ציטוט \ פתגם השבוע? i need you aqarious cause youre the sea, set me free דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ממממ..הסתפרתיD: עצבון \ ביאוס השבוע? בהתחלה שנאתי את התספורת ממש אבל אחר כך הגעתי למסקנה שהיא יפה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הסתפרתיייייייייייייי אייקון \ סמיילי השבוע? |שיערקצר| איש השבוע? שארון תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

Bartal j

New member
עונה באיחור

איך עבר עליי השבוע? נחמד אבל מתחילים להרגיש לחץ לקראת המבחנים וסוף השנה. סרט השבוע? לא יצא לי ממש לראות סרטים לצערי. ספר השבוע? עדיין קוראת את "שיחות עם אלוהים" פשוט אין לי זמן לקרוא. שיר השבוע?כמובן כל מה שמתנגן אצלי באמפי והרבה Nightwish fairytale חח שיר מתוק שכזה ומתקתק אני אוהבת מוזיקה אירית והאלכסנדר הילדון הנורווגי הזה ממש חמוד איך שהוא ניגן בכינור חחח תוכנית\סדרת השבוע? לא יצא לי לראות משהו נורמלי בטלוויזיה שראוי לציון. ציטוט \ פתגם השבוע? im in love in a fairytale חח אמרתי כבר שהשיר הזה מתנגן אצלי בראש? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נסעתי לחבר לת"א בסופ"ש? היה נחמד מאוד לבלות עם החבר
ואפילו אכלתי בסושייה חדשה שגילינו לשם שינוי גיוונתי בתפריט הסושי חח עצבון \ ביאוס השבוע? חטפתי אלרגיה בתחילת השבוע שעבר מסתבר שאני אלרגית לפרי אקזוטי כתום כלשהוא שהיה בשייק פירות שלי הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? בילוי עם החבר? אייקון \ סמיילי השבוע? יש כינור? חחח |כינור| סתם כי תמיד אהבתי כינורות
איש השבוע? החבר? וגם טליה חברה שלי בגלל היום הולדת שלה. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - ציור של garmash אני אוהבת ציורים כאלה.. בעיקר את הרקע המרגיע של החוף מזכיר לי קצת את עצמי

ש י ר ד ן

New member
אחרי המון המון זמן - חזרתי לתפוז

היי כולם... אתם בטח לא זוכרים אותי - אבל אני זוכרת אתכם... (לפחות את הוותיקים) אם תחפרו חזק חזק בהיסטוריה תראו שפעם מזמן כשהייתתי קטנה הייתי פעילה פה :p וחזרתי! נתקלתי היום במקרה בפורום בתפוז והוצפתי נוסטלגיה :p אז... הנה חזרתי! ~~~ איך עבר עליי השבוע? בסדר :) שלל בגרויות ומתכונות :p אבל הכל בסדר :) סרט השבוע? מילים ולחן... מדהים! אני לא מפסיקה לזמזם את way back into love שלקוח ממנו... :O ספר השבוע? מיקוד בהיסטוריה של אנקורי :/ שיר השבוע? way back into love ... כבר ציינתי שזה פשוט מדהים? תוכנית\\סדרת השבוע? דני הוליווד! הייתי בyes in the city והיה מגניב :) ציטוט \\ פתגם השבוע? "נועה, אני מאוהב בחברה של הבן שלי!" (דני השולט אמר את זה :p) דבר מיוחד שעשיתי השבוע? מתכונת במתמטיקה 005! קיבלתי 100 עגול כזה יפה :) עצבון \\ ביאוס השבוע? מת לי הדיסק און קי :/ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? קיבלתי 100 במתכונת במתמטיקה XD אייקון \\ סמיילי השבוע? האמת שרק היום חזרתי אז אני לא מעודכנת אבל... שיהיה
איש השבוע? החבר שלי :p אז... זהו, ירדן :)

:#

אחרי הרבה הרבה הרבה זמן שאני קוראת בפורום הזה החלטתי להצטרף כשהיתה לי את האפשרות שלא הייתה לי עד עכשיו (אינטרנט קבוע!) מקווה שאתקבל בברכה , מוריה :) |מצטערת שכתבתי את זה כאן, לא רציתי לפתוח שירשור חדש >:|

למעלה