סיכומ"ש

Anwanis

New member
סיכומ"ש

אתם יודעים מה לעשות:
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - סופ"ש נעים לכולם!

Anwanis

New member
ועונה

איך עבר עליי השבוע? בבטלה מוחלטת. חופשת סמסטר זה טוב. סרט השבוע? קונג-פו פנדה. סרט קורע, אהבתי ממש. ספר השבוע? עדיין "קפקא על החוף" של הרוקי מורקמי. ממליצה עליו בחום. שיר השבוע? אמממ, קשה להחליט. סביר להניח שמשהו של אינקובוס. תוכנית\סדרת השבוע? מופע שנות השבעים. ציטוט \ פתגם השבוע? "אם זה היה הנחש של ריהאנה היא בטוח הייתה חוזרת אליו..." חברתי מורן ביציאה הכי מצחיקה מזה זמן רב, פשוט לא יכולנו לעצור את התקף הצחוק שלנו. זה סיפור קצת ארוך וכולל בתוכו שני ספורים אחרים, אבל אין ספק שזו יציאת השבוע. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ביליתי הרבה מאוד זמן עם חברתי מורן, שנוטשת אותי לחו"ל במוצ"ש. אוף. עצבון \ ביאוס השבוע? מחר בערב ללא ספק - מורן נוסעת, ואני חוזרת ירושליימה כדי להתחיל את סמסטר ב'. אווווף. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הימים בחברתה של מורן, חופש, הצלחתי לתפעל את האייפוד בעצמי, והפריבילגיה הגדולה בעולם - לקום בלי שעון מעורר. אייקון \ סמיילי השבוע?
. צחקתי המון. איש השבוע? מורני שלי, כמובן. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - ממממ. כן. לושקי החתולה מוצאת שהסלסלה עם הניירות החשובים במשרד של אבא שלי זה המקום הכי טוב לחטוף בו תנומה....

Bartal j

New member
עונה

איך עבר עליי השבוע? מהר בקושי הרגשתי בו מרוב שהיה עמוס באירועים וסיום עבודות כי חזרנו לשיגרה חח סמסטר ב התחיל. סרט השבוע?לא יצא לי לראות שום סרט השבוע ספר השבוע? קראתי את עזר כנגדו של נעמי רגן אבל לא הכי תפס אותי. שיר השבוע? הרבה הרבה דרקוניאן בעיקר morningstar תוכנית\סדרת השבוע? לא יצא לי לראות גם טלוויזיה (דם אמיתי מוקלט כשיהיה זמן) ציטוט \ פתגם השבוע? מזל שאין סמסטר ג' דבר מיוחד שעשיתי השבוע? אממ אח שמתחתן נחשב מיוחד? חח החתונה של אחי כמובן, באמת היה מרגש. עצבון \ ביאוס השבוע? בן חזר לת"א וחלה בדלקת גרון המסכן, אני נשארתי בטבריה בגלל השבת חתן, אז ניצלתי את אתמול לבלות קצת עם חברות שלא ראיתי מלא זמן. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? החתונה כמובן. אייקון \ סמיילי השבוע?
בגלל מסיבת התחפושות של פר"ח ביום רביעי הרגשתי קצת כמו בייביסיטר אבל העיקר שהילדים נהנו שמה בהפעלות וזה נחשב למפגש כפול אז בכלל מעולה לי. איש השבוע? ללא ספק זה היה השבוע של אחי (חתונה ראשונה אז אנשים פה עדיין ממשיכים את החגיגות מיום שלישי) תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - הפיליאדה האחרונה של וויליאם אדולפו בוגורו אמן קלאסי שאני אוהבת מאוד את יצירותיו. אני אעלה תמונות מהחתונה (כולל תמונות של השמלה שעיצבתי ולבשתי לחתונה) כשיגיע הדיסק של התמונות עם האלבום. סופ"ש מהנה ואביבי (אחרי הגשם הזה בא לי קצת אביב)

השבוע שלי + תמונה של התחפושת שלי....

איך עבר עליי השבוע? סבבה סרט השבוע? נער החידות ממומביי ספר השבוע? תושבי חדר הילדים, שתי אמהות, שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? --------------- ציטוט \ פתגם השבוע?"כשאדם מת הוא מרזה את הנשמה שלו" (תושבי חדר הילדים) דבר מיוחד שעשיתי השבוע?שתפרתי את הברדס לתחפושת.... או יותר נכון תפרו לי.... עצבון \ ביאוס השבוע?------------------- הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?שפורים בא אייקון \ סמיילי השבוע?------------------- איש השבוע?------------------- תמונת השבוע? אני מחופשת.....

TanTanIM

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo210.gif

איך עבר עליי השבוע? טוב טוב :) סרט השבוע? מבצע ואלקירי (סרט ממשממש טוב), וסיפורים לפני השינה. ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? "מה איזה וודקה אתם שותים?!" "נו אתה יודע, וודקה שקופה כזאת..." ידיד שלי קרוע XD דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עגיל בטבור, יצאתי אתמול עצבון \ ביאוס השבוע? אחים שלי#$%$$ >< הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? לא דעת חח אייקון \ סמיילי השבוע?
דווקא אתמול ירד גשם בלילה >< איש השבוע? החבר 3> והחברים הכי טובים שלי כמובן :)
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -
אין מצב שהירח דבש שלי לא יהיה במקום כזה XD

Kawaii Me

New member
מסכמת באיחור אופנתי

איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? the truth hurts, the lies worse דבר מיוחד שעשיתי השבוע? אממ..מסיבת פורים
עצבון \ ביאוס השבוע? רבנו עם המפקד:( חראכלב! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אתמול המסיבה
אייקון \ סמיילי השבוע? כרגע זה
איש השבוע? ממ.sharon den adel תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - תפוזבל מסרב להעלות לי תךמונות אוף. מה יש לו.

למעלה