סיכןם שבועי

Keren 104

New member
סיכןם שבועי ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
../images/Emo203.gifמסכמת../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:ביום רביעי עשינו ארוחה גדולה עם משפחה של חבר של אחותי (כי הם מתחתנים
) והיה ממש כיף..
משהו רע שקרה לך השבוע::
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:Jan Wayne - Here I Am to the moon and back LOVE STORY Taylor Swift meets VIVA LA VIDA Coldplay - PianoCello אבל השארתי רק את החלק של לאב סטורי.תחפשו ביוטיוב זה יפה
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:עקרות בית נואשות! וגם מגרש ביתי.
סרט השבוע:הוא פשוט לא בקטע שלך
ספר השבוע:
מאכל השבוע:פאי שוקולד שהכנתי היום
זה מושלם!!!!
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:קצת שקט(?)
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:חבר של אחותי הביא לאחייניות שלו לראות "בולט" והן התחילו לבכות!!
ואני עוד הצעתי לתת להן מלך האריות חחחח... ~~~ 2 בנות נכנסו לכיתה שלנו וביקשו שולחן.. תלמיד:"משתמשים בהם" אחת הבנות שבאה:"בכולם???" תלמיד אחר:"כן תיכף צריכים לבוא 40 ילד"
היינו פחות מ-20 תלמידיים ואנחנו רק 22.... ~~~~ מורה:"השיעור נגמר עוד רבע שעה!" חברה:"עוד 10 דקות,החלפנו שעון"
~~~ מורה:"כמה שיותר לעשות משקאות...." תלמיד:"כמו איגור"
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:99% רע.כל השאר סבבה...אבל היו רגעים ממש טובים...

Robin Sparkles

New member
עוד ציטוט שהפיל אותי....

בן דוד שלי סיפר שביום השואה כשהוא היה בבסיס מישהו שאל איך היה למי שהיה בפולין..... מישהי:"אני הייתי היה מזה מצחיק!"
משהו כזה....אבל עצוב שככה אומרים.

liat012

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי באולימפידה ולא היה לי ערבית!@D: וכמובן שהחזקתי את הבן דוד שלי והוא חייך אליD: מתוקי!D: משהו רע שקרה לך השבוע: אני צריכה לסכם ארבעה עמודים על חידון התנ"ך. למישהו יש איך שהוא לעזור לי? אכזבת השבוע: המורים שלי והבצפר שלי. שיר שלא הפסקת לשמוע: fuck you של לילי אלן התחדשות השבוע: כלום תוכנית השבוע: CSI מיאמי סרט השבוע: אין לא ראיתי. ספר השבוע: NEW MOON שאני קוראת אותו כלכך לאט. הוא חופר..! מאכל השבוע: סלומון
יציאת השבוע: נ ופ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: היומולדת של חברה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שאני פוגשת אותה כל כך מעט אדם שעשה לך את השבוע: אין. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:" כולם ללטף את הסטייק שבאמצע המעגל"XD אויש תרגילי תאטרוןP: תמונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד למבחן: באנגלית, מתמטיקה ולעשות משהו ביום העצמאותD: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: יכל להיות טוב יותר.

RayoDeLuz

New member
../images/Emo168.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הלך טוב במבחן ונפגשתי עם חברה משהו רע שקרה לך השבוע: חיכיתי שעה לחברה אתמול והיא לא הגיעה ואיך שהתחברתי למסן היא שלחה לי הודעה היום.. אין לי חשק לדבר איתי... אכזבת השבוע: החברה שיר שלא הפסקת לשמוע: It's alright, it's ok של אשלי טיסדל התחדשות השבוע: גופיות, אוזניות.. תוכנית השבוע: גוסיפ ו90210 סרט השבוע: אין ספר השבוע: רק התחלתי לקרוא אחד אתמול..
מאכל השבוע: פיצה שאני הכנתי יציאת השבוע: עם החברה.. הלכנו 6 ק"מ מסביב לאוקיינוס/ים...
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: היומולדת! יום שני :) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות וסבא אדם שעשה לך את השבוע: חברה אחת ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: יש כמה אבל עוד לא הורדתי מהמצלמה
התוכניות שלי לשבוע הבא: לחגוג יומולדת, שופינג, סבא בא מישראל...
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ככה ככה

../images/Emo65.gifמזל טוב!!

מניחה שזה יום ההולדת שלך או שאני יוצאת מפגרת..
כמו שהמורה שלי לאנגלית תמיד אומרת: "I WISH YOU WHAT YOU WISH YOUR SELF"!!!

Just Freckles

New member
יומולדת שמח!../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

המון המוןןןן מזל טוב! שכל חלומותייך יתגשמו, שתצליחי בקולג' ותהני בכל מקצוע שתבחרי, וכמובן שתמשיכי להיות מנהלת פה
(אני ממש גרועה בברכות, אבל אני באמת מתכוונת למה שאני כותבת ><.)

JAP Noa

New member
"Some People Wait A Lifetime For A Moment.."

לייייייק דיס.
משהו טוב שקרה לך השבוע: וואי, שוב היה שבוע שקשה ממש לחלק אותו לטוב ורע. התחלתי ממש להנות בבסיס, וזה כזה עצוב שזה בא דווקא עכשיו, כי זה גורם לי לשקול אם בא לי בכלל לעזוב, וכבר נוח לי עם היומיות שלי ועם התפקיד שלי, וקיבלתי סופסוף אחריות ענקית. וכלכך טוב לי פתאום. פתאום קלטתי משהו על בנאדם שממש חשוב לי, כאילו משהו שהיה לי מול הפנים כל הזמן אבל לא הבנתי אותו, וזה גרם לי להרבה רגעי שמחה
בכל מקרה רביעי - חמישי - שישי היו פשוט מדהימים
והסופ"ש עוד לא נגמר בתקווה שהוא לא יאכזב.
משהו רע שקרה לך השבוע: מישי מהמשרד שלי שהכי אהבתי בעולם השתחררה, וזה היה כל כך מבאס. זה עדיין כלכך מבאס. היו לי מלא רגעים של חוסר אמון בעצמי, של פיקפוק וכאלה. ביום שלישי הצלחתי לדפוק לעצמי משהו ממש חשוב אחרי שאיבדתי משהו בבסיס - אחלה דרך להתחיל את האחריות החדשה שנתנו לי.
שיר שלא הפסקת לשמוע: מיילי סיירוס - דה קלימב. אמא'לה לא אכפת לי שזה שיר מסרט של ילדות בנות 4, זה השיר הכי מדהים בעולם.
התחדשות השבוע: טבעת מושלמת ממיכל נגרין
, קופת חזיר שמציירים עלייה בלורד נצנצים [מושלמת שלי
], סריג ורוד עתיק מושלם מזארה, ופוטנציאל
תוכנית השבוע: וואי כלכך לא ראיתי טלוויזיה שזה פשוט מדהים. כולה ראיתי גוסיפגירל. אז כנראה שזה.
סרט השבוע: לא היה.
ספר השבוע: בשבילה גיבורים עפים. מתחיל מממש הזוי אבל אמא אומרת שהוא טוב אז שיהיה.
מאכל השבוע: ווואי כל היום רק טחנתי דברים שווים. נראהלי קפה הלל לוקח
יציאת השבוע: אתמול-היום ובע"ה מחר.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ווווווווווווואי כלכך בא לי על השבועיים הקרובים שאין דברים כאלה. לא להיות בבסיס לשניייה, להסתובב בכל הארץ, מיונים [גם אני ממיינת וגם לראשונה מזה הרבה זמן גם הולכת להיות ממויינת חחח הפדיחות
], לפגוש אנשים מדהימים.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כולם.
האמת שאת מי שאני הכיהכי רוצה לפגוש אני פוגשת שבוע הבא
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: "אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאאעע", זה היה הדבר היחיד בערך שהוצאתי מהפה שלי אתמול
תמונת השבוע: איןלי פה כי אני לא בבית, אבל יש לי תמונה אדירה עם מדים של חילאויר וכומתת נח"ל
משו מחריד!
התוכניות שלי לשבוע הבא: ראשון - שני בבסיס כרגיל, שלישי טקס יום הזיכרון אנערף איפה בבוקר ואז חופשששששש
וחוזרת לבסיס רק בשלישי אחריזה
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: התחיל מושלם, המשיך רע, נגמר מושלם
הודגש באמצעות מדגישומטיק
שיהיה לך שבוע מושלם

../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:השבוע היה מממש מצחיק! עם המשפחה והחברות.,מרגיש לי קרוב הסיום של הלימודים...
,קיבלתי 98 בבגרות בעל פה של שאלון G! משהו רע שקרה לך השבוע:משהו שקרה לחברה שפשוט לא לומדת מהטעויות שלה וזה הורג אותי לראות אותה מהצד. אכזבת השבוע:החברה,ציפיתי ליותר מבן-אדם כל-כך חכם!. שיר שלא הפסקת לשמוע:Wonderwall - Oasis ארז לב ארי - מה אעשה יהודית רביץ ויוני רכטר - דמעות של מלאכים stop crying your heart out - Oasis. התחדשות השבוע:עגילים. תוכנית השבוע:90210,האוס,צחוק מהעבודה ופרוייקט מסלול. סרט השבוע:לא זוכרת איך קוראים לו.. ספר השבוע:אהבת מיכאל,רק התחלתי אותו. מאכל השבוע:פלאפל,פלאפל ושוב פאלפל. יציאת השבוע:איזה יציאה כל השבוע קבורה בבית!
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אין לי שום מתכונת או בגרות! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אממ לא יודעת את כל מי שפגשתי השבוע. אדם שעשה לך את השבוע:הרבה,הרבה אנשים. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:זה היה שבוע כל-כך הזוי עם שיחות כל-כך מצחיקות! ראיתי פרק של התוכנית של אלן דג'נרס זה היה פרק כל-כך הזוי לא הפסקתי לצחוק. "חג שמח,שנה טובה ושבת שלום מדאפאקרס" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:יום העצמאות,או ברוק עצמאות או עם הפמייליה. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היה יכול להיות מצויין אבל הוא לא!

Just Freckles

New member
אני חייבת להפסיק לענות באיחור../images/Emo69.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי 95 בספרות(והתחלתי להתכונן לילה לפני. הייתי בטוחה שאני נכשלת)
משהו רע שקרה לך השבוע: יום השואה
, השארתי בערך חצי מבחן ריק במתמטיקה... אכזבת השבוע: כמה ילדים במגמה שלי... שיר שלא הפסקת לשמוע: Halo- Beyonce התחדשות השבוע: טבעת(היא לא ממש חדשה.. להפך. היא די ישנה. היא של אמא שלי מלפני איזה 53494 שנה. אבל רק עכשיו היא מצאה אותה ונתנה אותה לי, והיא מהממת
), והרבה הרבה דברים שביקשתי מאמא לקנות לי בארה"ב(טכנית זה עוד לא שלי, אבל לא נורא
) תוכנית השבוע: Ellen סרט השבוע: חיים בזרם או משהו כזה. זה היה בהוט ולא היה לי מה לראות.. ספר השבוע:לעולם-לא-עולם מאכל השבוע: הממ היו הרבה. יציאת השבוע: עם החברות לקפה נטו :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאמא תסע לארה"ב(למרות שאני אתגעגע.. היא נוסעת לעשרה ימים
וגם כל הקטע הזה עם שפעת החזרים די מפחיד), יום העצמאות! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הממ אין מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: אחותי, לגמרי. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: בשיעור מתמטיקה איזה ילד צעק למישהו אחר: ילד1: "יא הומו!" המורה: "איך אתה יודע שהוא הומו? מה, בילית איתו לילה?" כל הכיתה לא יכלה להפסיק לצחוק
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: שומדבר מיוחד.. להנות ביום העצמאות. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

למעלה