סילבסטר=רוצח

chuti

New member
סילבסטר=רוצח

אתם בטח שואלים למה אז ככה.. סילבסטר היה אפיפיור נוצרי שרח בעינויים קשים אלפי יהודים...תכנסו לקישור ותבינו..

אז?

מה אכפת לי מה היה סילבסטר. לוח השנה שלי, לוח המבחנים שלי, כולם מסודרים בתבנית שנקבעה מראש. ב31.12 בכל שנה מתחלף לוח השנה שעפ"י החיים שלי מסודרים, ואני חוגג: הנה, עברתי עוד שנה, הפקתי לקחים, למדתי. מה אכפת לי איך קוראים לזה, מבחינתי, יכולים לקרוא לזה מושה (האות ו במקור) אופניק וחבורתו חוגגים את הולדת כריסטיאנה אגילרה...?

אגב סילבסטר ../images/Emo152.gif

אם כבר לחגוג את ערב השנה החדשה תחת השם "סילבסטר", אני חוגג את החג לזכרו של ג'יימס ג'וזף סילבסטר. ג'יימס ג'וזף סילבסטר (3 בספטמבר 1814 - 15 במרץ 1897), מתמטיקאי ומשורר בריטי (ממוצא יהודי). בלעדיו - 'חוק הסימנים' בתורת המטריצות לא היה קיים. לא סיבה מספיק טובה בשביל לחגוג לזכרו?

בולשיט אחד גדול

אנחנו היהודים משום מה יש לנו רגשי נחיתות קשים כולם רוצים להרוג אותנו אז הנה כמה עובדות 1) סילבסטר לא רצח יהודים 2) חד המולד זה לא סילבסטר , נוצר פה בילבול של הישראלים שחושבים שסילבסטר זה חג המולד חג המולד = היום שבו ישו נולד הסילבסטר נחגג כמה ימים לפני חג המולד.. אבל פה קוראים לחג המולד סילבסטר משום מה ובכל מקרה.. סילבסטר לא רצח יהודים.

למעלה