סילבסטר
יהודים

סילבסטר../images/Emo128.gifיהודים

מה פתאום אתם חוגגים חג של נוצרים
אתם בעצם חוגגים חג של אנשים שרוצים להרוג אתכם
נכון,אולי לא כל יהודי ויהודי יגיד לך שהתאריך היום י"ז טבת, אבל תראו לי נוצרי או מוסלמי אחד שחוגג את חג הפסח או חנוכה או פורים... אף דת לא עושה את זה
למה
כי הם לא יחגגו חג שצריך לבייש אותם
ואני רק רוצה להבהיר לכם שהנוצרים יותר מהמוסלמים מזיקים לנו רוצים הוכחות
תקבלו- היטלר (יימח שמו וזכרו) היה נוצרי,ומה הוא עשה
הרג 6.000000 יהודים אתם קולטים
אז נראה אתכם שביום הזיכרון לשואה ולגבורה תצאו לחגוג, למה לא תצאו כי זה יום עצוב,אבל אתם בכלל יודעים ת'סיבה לזה
אתם כלל לא יודעים שכל הנוצרים סתם עושים פוזות שהם אוהבים אותנו,והם יעזרו לנו ובלה בלה בלה... אבל תזכרו מה שאני אומרת לכם: בקרוב הם ינטשו אותנו וייעזבו אותנו בשקט לנוצרים לעומת המוסלמים כתוב בתורה שלהם, שהיהודים הם עם חרא,שצריך להשמיד את כולם ושהם סתם נזק לעולם,אני לא בעד המוסלמים וגם לא בעד הנוצרים,אבל אני לא אצא בליל ה-1.1.05 למועדונים ומסיבות ולחגוג חג של דם שרצה ל-ה-ר-ו-ג אתם מבינים את המושג
למה אנחנו היהודים תמיד צריכים להיות כמו כולם,ולנסות להגיע לרמה שלהם
במקום להתגאות שאתה יהודי אתה רק מרכין ת'ראש ומתבייש
אז אם קצת שכל אל תצאו לבלות ביום המקולל הזה,את זה הייתם יכולים לעשות ב-א' תשרי ר"ה של היהודים אבל לא עשיתם את,למה
כי יצחקו עליכם שאתם אוכלים תפוח בדבש, אז תרשו לי שניה לצחוק עליכם כי כל הפורום הזה זו שטות אחת גדולה
ואני לא אתפלא אם בעוד 5 שנים אמצא אותכם בכנסייה מתפללים לישו. כי מה שעשו היהודים בתקופת השואה,זה סיפור לא יאמן והכל רק כדי לא להתנצר וחלל את שם ה'. אני סיימתי את דברי,מכאן והלאה תעשו מה שאתם רוצים,זה כבר לא בשליטתי,על היום המקולל הזה אתם כבר תדונו ביו"הכ הבא
נאוה

דנטל

New member
אל תצאי באמת, תתקעי בבית

ואני אכן יהודיה שמתביישת כשאני קוראת עיוולות כאלה.

שאלה!

אם כך ..למה את משתמשת בלוח שנה ובתאריך של נוצרים?? והאנשים שלפי דברייך רוצים לרצוח יהודים.. למה?? תשתמשי בלוח עברי וזהו!

זה לפי שהכלכלה שלנו תלויה

בכלכלה העולמית ואין ברירה אבל למה לחגוג ביום הזה, אין שום סיבה למסיבה

SupermanZW

Well-known member
טיפשה

התורה של הנוצרים והתורה של היהודים היא אותה תורה, אלא שבBible הנוצרי מופיעים ספרים נוספים המהווים קובץ הנקרא "הברית החדשה", גם שם לא כתוב להשמיד יהודים, גם ישוע עצמו היה יהודי. בקוראן לא כתוב שצריך להשמיד יהודים, בקוראן נקראים היהודים והנוצרים "אנשי הספר" (הספר - הכוונה לתורה) ונכתב שיש לכבד אותם. הנאצים פעלו בניגוד לכתוב בתנ"ך ובברית החדשה והטרוריסטים המוסלמים פועלים בניגוד לכתוב בקוראן. אין שום קשר בין סילבסטר לחגיגות השנה החדשה, את השנה החדשה חוגגים החל מהקמת האימפריה הרומית, 1000 שנים בקירוב לפני לידתו של סילבסטר.

Ripelll

New member
אל תקראי לה טיפשה כי היא לא!

התורה של הנוצרים והתורה שלנו היא לא אותה התורה, יש "בברית החדשה" שינויים משמעותיים מאוד!!! נכון, ישו היה יהודי- אז מה?! זה עושה אותו לקדוש?! הנוצרים טוענים שהנצרות היא הדת החדשה (יעני, היהדות מיושנת...) והיא זאת שממשיכה אותנו כיביכול, ולכן אני, היהודים חוטאים כשאנחנו הולכים לפי התורה. נכון, בקוראן לא כתוב שצריך להשמיד יהודים, רק חבל שזה מה שהערים עושים בלי קשר... לכבד אותנו הם לא. זה מה שבטוח. או.קיי, אז הקמת האימפריה הרומית... את רוצה לומר לי שאת יוצאת בשבת לחגוג את זה?! נו... באמת... את רוצה לומר לי שהנוצרים חוגגים את הקמת האימפריה הרומית?! הרומים צלבו את ישו, (בלי קשר לזה שהם עד עכשיו מאשימים אותנו בזה...) אז למה שהם יחגגו את התחלת האימפריה שלהם?! זה כמו שאנחנו נחגוג את היו"מ של ערפת...

SupermanZW

Well-known member
נכון, את יותר טיפשה ממנה.

אם לא ידעת, התורה הינה החלק הראשון בתנ"ך וגם בBible הנוצרי, התורה היא רק חמשת החומשית, אשר הם זהים לחלוטין בספר היהודי ובספר הנוצרי, לכן מדובר באותה התורה, למעשה הזהות נמשכת לאורך כל התנ"ך ללא שום שינוי, אלא שלנוצרים יש ספרים נוספים הקרויים "הברית החדשה" ונמצאים בספרם מיד לאחר התנ"ך. בברית החדשה אין שום שינויים אלא תוספות על התורה, בברית החדשה מופיע סיפור חייו ומעשיו של ישוע (למרות שהסיפור לא לגמרי נכון) ולא שום שינוי של דברים הכתובים בתורה. חגיגות השנה החדשה החלו משנת הקמת האימפריה הרומית, אבל חוגגים את השנה החדשה (אשר מאותה שנה החלה בינואר ולפני כן במרץ) ולא את התאריך בו הסתיימה הקמתה של האימפריה הרומית או שהוכרזה כאימפריה. הנוצרים גם לא חוגגים את הקמת האימפריה הרומית אלא את השנה החדשה, ולא רק הנוצרים אלא כל העולם.

mary lou

New member
רמה של גן ילדים...

אחלה טיעונים, דיון נחמד, אבל ה"טיפשה" באמת באמת לא מוסיף טעם או כבוד גדול לדברים שלך...

SupermanZW

Well-known member
זה לא היה סתם

עלילת הדם כאילו כתוב בספרי הדת של הנוצרים או המוסלמים שצריך לרצוח יהודים באמת מעידה על טיפשות, לא הייתי משתמש בכינוי זה לו לא השתמשה בטענה דמגוגית חסרת יסוד זו.

IDOffryn

New member
הרומים לא מאשימים אותנו

האפיפיור בעצמו יצא בהצהרה שהרומאים הם אלה שהרגו את ישו ורוצים להאשים את היהודים? שיאשימו אפשר לחשוב שבמסעי הצלב שלהם הם לא רצחו אלפי אנשים.

or tal

New member
שלום לאדוה והילה המלכותתתתתתתת!! יי

ממצב אנשים?? מה שמעתי? יש כאן ויכוח על הסליבסטר???

Ripelll

New member
אורטייייי!!!

אני ממש בהסטריה מהמבחן בהיסטוריה, וכל ההיסטוריה פה לא עוזרת לי....

אתם יודעים מה...

לכו להזדיין
רק שתדעו לכם שלתורה של של הנוצרים קוראים "הברית החדשה" ואילו לשל המוסלמים קוראים "הקוראן" אז אל תבלבלו פה במח לאנשים
כי ישו כמו שאמרתם היה יהודי, והוא ננטש ע"י הוריו כשהיה ילד בן 6 או 7 ואז במהלך התבגרותו הוא התחנך לנצרות ולאט לאט הפך לכומר,ומשם הפך לכומר בדרגה גבוה יותר ואז הוא עלה בסולם הדרגות של הנוצרים עד שהגיע לאפפיור,ואז איכשהו ליודעת (וזה גם לא מעניין אותי...) הוא צלב את עצמו ורגע לפני שהוא זרק את עצמו לים הוא הכריז על הדת הנוצרית,ועל שצריך להרוג את היהודים, כי כשהיה קטן והוא למד אצל רב אחד היה ישו עושה בעיות לרב ורק מחפש טעויות בתורה,עד שיום אחד סילק אותו הרב מהשיעור ואז ישו הלך והתחנך בדת הנצרות.... ורק כדי להעשיר את הידע שלכם, לישו קוראים בשמו האמיתי-יהושוע והנוצרים שינו לו את השם לישו

SupermanZW

Well-known member
שטויות

הברית החדשה הינה הקובץ הרביעי והאחרון בBible הנוצרי ומופיע מייד לאחר אותם שלושה קבצים המופיעים בתנ"ך שלנו (תורה, נביאים, כתובים), אשר הם זהים לחלוטין בתנ"ך ובBible הנוצרי, התורה (הקובץ הראשון, הכולל חמישה חומשים) זהה לחלוטין בספר היהודי ובספר הנוצרי. ישוע לא ננטש ע"י הוריו (מרים ויוסף), הוא גודל ע"י שניהם, הנוצרים רק המציאו סיפור כאילו יוסף לא היה אביו האמיתי אלא אלוהים (והם כתבו את השקר הזה בברית החדשה) אך הוא היה אביו. ישוע לא התחנך לנצרות כי הנצרות לא היתה קיימת בימיו, כל הדת הנוצרית מבוססת על סיפור שהולבש על ישוע אשר היה יהודי כל ימיו. ישוע מעולם לא היה כומר ומעולם לא היה אפיפיור, הוא גם לא יכל להיות כי בימיו עוד לא הומצאה הנצרות, אלא רק לאחר מותו. ישוע מעולם לא קרא להרג יהודים. שמו האמיתי של ישוע הוא ישוע, לא ישו ולא יהושע.

למעלה