סילברדון במופע השקה!!! מחר!

סילברדון במופע השקה!!! מחר! ../images/Emo124.gif

אומנם בהתראה קצרה, אבל פשוט ראו בזאת הזמנה חובה לכל מי שיכול, לחגוג עם סילברדון את צאת אלבומו הרביעי במספר, והראשון שכל כולו על טהרת העברית! אין צורך לפרט על סילברדון, זמר הרגאיי הישראלי שכבש את העולם, מג'מייקה עד יפן... ההופעה כאמור תתקיים מחר, 16.8 במועדון הVOX בת"א. אורחים מיוחדים על המיקרופון כמו למשל נימי נים נמרוד רשף!!! תהיו שם!

ק ר ח

New member
האלבום לא יום חמישי בסוף בחנויות

הדיסק יום שלישי או רביעי בחנויות,נימי בסוף לא היה אז עליתי במקומו בשיר המצוין "רדיו-רשת" ושאנן סטריט היה אבל בגלל שהוא הוא
הזמין אותי לעלות איתם בשיר "יום אחד" וסילברדון תותח,מה חדש? תסלחו לי שאני שמח רצח אבל לא כל יום יוצא לי להופיע עם סילברדון ועם שאנן סטריט,איזה כיף..נה נה נה

נמרוד רשף ../images/Emo99.gif

חחחחחחחח אם אנחנו מתחתנים יקראו לי כשף רשף? אחח אני הורגת אותי עם ההומור הזה
-כשף!

Magic Girl גל

New member
בא לי לבכותתתתתתת

סילברדון ונימי נים ואני לא אהיה שם???? העולם הזה לא פייר :(

טובא

New member
טעות קטנה גיל...

האלבום השלישי של סילברדון "דברו" היה האלבום הראשון שלו שכולו מבוסס על טהרת העברית... בקטנה

kacha

New member
לע

SEE DI WAY CLEAR לא היה באלבום דברו! אלא בישראלים עצבניים... דברו! ממש על טהרת העברית...וחבל כי האלבום הזה יצא מעפן למדי :) אבל בהצלחה לסילברדון בחדש....מהמעט ששמעתי הוא נשמע טוב מאוד

טובא

New member
תבדוק עם קנית

בטעות דיסק צרוב. כי את SEE DI WAY CLEAR אין ב"דברו"(והפכתי את האלבום הזה עךל כל הצדדים שלו כדי לבדוק.(ואפילו התקשרתי לסילבה כדי לוודא את זה באופן סופי.

למעלה