סימן חיים....

• פותח הנושא l86
  • פורסם בתאריך

פאפא5

New member
ואוו הבחור רומנטי

אתן חושבות שהוא התכוון למישהי מסויימת, הלוואי, אני רוצה שיהיה מאושר:)
מתרגשות לאח הגדול הלילה:) ? ראיתן במקרה את התמונות של הבית שעומרי פרסם? הבית יפיפה חם ומתאים לעונה חורפית כזה וינטגי....

l86

New member
הלוואי :)

הוא הרי לא מגלה לנו כלום אז אנחנו יכולות רק לנחש.....אולי יש לו מישהי אבל הוא מעדיף לשמור אותה בפרופיל נמוך כרגע, לכו תדעו...

נכון, גם אני כשראיתי את התמונות ישר חשבתי שזה בית חם ומזמין שמתאים לעונת החורף...איזה כיף, כבר הרבה זמן לא אהבתי ככה את העיצוב של הבית :)

l86

New member
אנחנו לא חושבות שכן או שלא

אנחנו הרי לא יודעות ולא נדע עד שהוא יחליט לחשוף אותה. אנחנו רק אומרות שאם יש לו מישהי אז נשמח בשבילו. זה לא כזה מופרך, הוא כבר חצי שנה לבד וידוע ביכולת ההתאהבות המהירה שלו, תחשבי על זה שתיאורטית היה יכול כבר לצאת עם מישהי כמה שבועות ולהיפרד, ואנחנו לא היינו יודעות מכלום :)

פאפא5

New member
כן בנות המסקנות אחרי ליל פתיחה וצפייה עד 2 בלילה הם;

קודם כל לא יהיה כמו אלדד חחחח לא אוהבת את הקאסט במיוחד לא את הגברים ):
שני הגברים בתפקיד שנכנסו על תקן שוברי הלבבות מסתברים להיות שני פוצים שאוהבים את מראה בבואתם במראה יותר מהסביבה במיוחד שי חי בא לי להקיא... אז המעודפת עלי לפחות כרגע היא דווקא אישה והיא תמר החמודה וגם קצת קוקו המסתורית וזה לבינתיים כי עוד לא עברו 24 שעות:)

פיליפ101

New member
חח צודקת אין כמו אלדד

אני גם חושבת שתמר חמודה אבל היא צריכה לעורר עניין נקווה שבהמשך היא תיפתח הפעם הביאו מתנחלת למרות שנראה לי שדנה מהעונה של טהוניה גם הייתה מתנחלת

l86

New member
לא, דנה הייתה חרדית, לא מתנחלת.

צפיתי אתמול בלילה והיום, בינתיים כולם עושים עליי רושם של נחמדים פחות או יותר אבל אי אפשר לדעת באמת, זה רק היום הראשון.

פאפא5

New member
אני עושה הפסקות ארוכותתתתתת

הם מתישים אותי, לא מתחברת לאף אחד! אולי בגלל שזאת ההתחלה. לדעתי צריך להחליף את המלהקים של האח הגדול, מאיפה הם מקריצים את הטיפוסים ולמה אף פעם ( חוץ מאלדד) אין גברים נורמלים, גברים אמיתיים): תמיד בחורות נואשות עם איזה סיבוב במוח ותמיד גברים עלובים ..

l86

New member
דווקא יחסית באמת כולם נראים לי סבבה

חלק שקטים יותר, חלק פחות, חלק עם פוטניציאל להכעיס אותי בעתיד
, וחלק די פרווה, אבל אף אחד עדיין לא מעצבן או מתיש, נראה מה אני אגיד עוד כמה ימים

l86

New member
כן, כולנו....ברוכה הבאה הצודקת, כיף לראותך כאן

למעלה