סינגל חדש להיקי!! - Prisoner Of Love

סינגל חדש להיקי!! - Prisoner Of Love

לא מצאתי שירשור חדשות, אז פתחתי לי כאן נושא במיוחד בשביל זה! קיצר... ב-21 במאי היקי משחררת סינגל פחות-או-יותר-חדש בשם Prisoner Of Love. זה שיר שנמצא באלבום האחרון שלה, HEART STATION, ומהווה את שיר הנושא לדרמה היפנית "Last Friends". טראק-ליסט: 1. Prisoner Of Love 2. -Prisoner Of Love -Quiet Version 3. (Prisoner Of Love (Original Karaoke 4. (Prisoner Of Love -Quiet Version- (Original Karaoke הסינגל יגיע עם DVD שמכיל את הקליפ של השיר, וחוברת (Booklet) עם 8 עמודים.

ayumi3000

New member
תודה רבה!!

הסינגל הראשון שלה עם די וי די! אבל עם הקליפ יהיה כל של פלייבר אוף לייף אני אתן לה אחת! חבל שאין גירסאה של רק דיסק גם ובכלל חבל שאין שום שיר חדש, רק גירסאה חדשה ופלייבקים T_T ...

נראה...

שזה באמת יהיה קליפ בסגנון פשוט, כמו FOL. מאז שהיא נפרדה מבעלה, הקליפים נהיו דיי... אה.... פשוטים. כן. זאת המילה. נראה לי שגם Be My Last הגיע עם DVD.

Hao Asakura

New member
מעפן

למה להוציא סינגל על שיר קיים? חמדנות. לא מכירה את אוטאדה ככה. וממתי היא מקריצה סינגלים Oם חשבתי שזה התפקיד של קומי . . . . . אה נכון, הפוסטמה מושעת.

תכלס, היא כבר עשתה את זה...

עם First Love, אבל זה היה מזמן-מזמן.... גם השיר ההוא היה קשור לאיזה דרמה. LOL על ההערה על קומי..

למעלה