סינופסיס

סינופסיס

אני מצטער, אבל בגלל שאני לא מצליח למחוק/ לערוך את ההודעות הקודמות, אני שולח תיקון נוסף.

תודה וסליחה, ליאור גנון

ויימס

New member
היוש!

אני אוהבת את הרעיון של 'אנשים מעולם אחר בעיצומה של הרפתקאה מועדים לחייו של אדם בינוני וסביר מינוס ולפתע הוא מגלה בעצמו תעצומות נפש שלא ידע קודם וכו' וכו' וכו''
על אף שזה חוזר על עצמו הרבה בז'אנר (לעולם לא עולם. דוקטור הו. המדריך לטרמפיסט בגלקסיה) זה אפקטיבי, כי כולנו רוצים שאיזה חייזר נאה יבוא אלינו באמצע החיים ויגיד לנו, 'נטע, זנחי את המבחנות האלה ובואי איתי לרכב על חדי קרן שמחפשים את מעיין החתלתולים הקסום'
הבעיה שלי עם התקציר הזה זה שהרבה דברים קורים (קרבות, מרדפים) ולא ממש אכפת לי מהם, כי הם קורים לדמויות שלא אכפת לי מהן. חוץ מדניאל, אין להם אופי. כשלדמות יש אופי מסויים, הוא יכול להשתנות לאורך העלילה, או להתנגש עם אופי של דמויות אחרות, וזה מעניין. הרע הראשי הוא בדיחה לא מצחיקה.
&nbsp
אבל הייתי רוצה שתכתוב את הסצנה שבה דניאל עוזר למה שמם והופך אותם לאנושיים בטעות, זה נשמע מעניין.

godright

New member
אוקי אז ככה

קראתי את הכל!
אחד הבעיות העיקריות: יש הרבה חוסר תאימות, הגיבור של הסיפור הוא כלומניק אבל הוא פתאום נבחר להצטרף למשימה מסוכנת. בכל שאר הסיפורים או שיש לגיבור איזו יכולת שבגללה הוא נבחר, או שהוא נלקח בכוח.
&nbsp
יורים על הרכב שלו אז הוא עוצר??? למה כדי שהוא יהיה מטרה נייחת?
&nbsp
לא בדיוק הבנתי איך השמידו את האילומנטי שהוא המין החזק ביותר?
&nbsp
הכל נראה מאוד מקרי: במקרה הם מוצאים קפטן שבמקרה יודע איפה יש חומצה שבמקרה יכולה להשמיד אבן. ואז במקרה הם מוצאים חיה ששתתה את החומצה.
הכל תלוי במקריות יותר מדי.
&nbsp
הדמויות חסרות תוכן: בראפלי רובי ועמליה הם אותו אדם מבחינתי, וחוץ מהאזכור שבראפלי הוא רובוט אני לא ראיתי שום הבדל בינו לבין בן אדם.
&nbsp
יש עוד דברים אבל זה הדברים הגדולים שהפריעו לי!
&nbsp
חוץ מזה הרעיון נראה טוב. אם תפתח את זה ותעבוד על הנקודות שהעירו לך אני חושב שזה יהיה ממש מוצלח.

למעלה