סיפור אהבה בסופר - עוד סיפור

• פותח הנושא uvi
  • פורסם בתאריך

uvi

New member
סיפור אהבה בסופר - עוד סיפור

אהבה בסופר הפעם הראשונה שראיתי אותה הייתה בסופר ליד העגבניות. היא נראתה כ``כ יפה, בוחנת כל עגבנייה באריכות ומשקיעה בזה את כל צומת הלב שלה. אף פעם לא ראיתי מישהי מתמסרת כ``כ לבחירת העגבניות שלה. באותו רגע ידעתי שאהיה חייב להכיר אותה. אחרי מספר פעמים שראיתי אותה שם שוב החלטתי לעשות משהו. התקרבתי ועשיתי את עצמי בוחן את הפלפלים. אבל היא ראתה דרכי- היא ראתה את חוסר העניין שלי בבחירת הירקות, היא ראתה את הריחוק הרגשי ביני לבין הפלפלים והתרחקה משם. באותו יום החלטתי שאני עוד אצליח להתמסר לירקות שלי ולברירתם ושאוכיח לה את זה. ידעתי שברגע שתראה את הקשר ביני לבין הירקות שלי היא לא תוכל לעמוד בפני - וזה היה בדיוק מה שרציתי. בכל זאת-לא כל יום פוגשים מישהי כל – כך יפיפיה. הצעד הראשון שלי היה הירשמות לקורס מיוחד בהבנת הירקות. זה היה קורס מאוד מעניין ואחרי הרגשתי באמת מחובר יותר לירקות שתמיד נראו לי חסרי משמעת למדי. עזבתי את העבודה המשעממת במשרד והקדשתי את ימי לגידול ירקות בגינה שלי (כמובן שהייתי צריך לעבור לבית שיש בו גינה). כבר צמחו לי יבלות מרוב עבודה בגינה –אבל ידעתי שזה שווה את זה. שאני אשיג אותה. בקורס אמרו שכדי להבין יותר את הירקות ואת רגשותיהם צריך לדבר איתם. אני מודה שבהתחלה הרגשתי קצת מוזר לשוחח עם הגזרים שלי, אבל לאט לאט הרגשתי מאוד קרוב אליהם. זהו. ידעתי שאם אני אפגוש אותה עכשיו היא תראה את החיבור ביני לבין הירקות. הלכת לסופר, חיפשתי אותה, אבל היא לא הייתה שם. הלכתי גם למחרת, אבל היא שוב לא הייתה. כך המשכתי עד שיום אחד ראיתי אותה. היא עמדה שוב ליד העגבניות, ממששת אותן ונראתה אפילו יותר טוב. נעמדתי לידה והתחלתי לתקשר עם העגבניות, כמו שלימדו אותנו, ולראות איזו עגבניה משדרת לי מסרים. היא בטוח קלטה אותי כי אח``כ ליד הקופות היא ניגשה אלי ואמרה לי שהיא מעולם לא ראתה קשר משמעותי כ``כ בין אדם לירקות שלו, והזמינה אותי לבוא אליה. היה נהדר. אחרי הסיגריה, שאלתי אותה אם יכול להתפתח מזה משהו רציני. היא אמרה שהיא מצטערת, שהיא לא יודעת איך להגיד לי את זה, אבל היא כבר מעורבת רגשית עם מלפפון. בהתחלה לא ידעתי מה לעשות, אז אמרתי שבסדר והלכתי משם. בדרך נזכרת שוב ביופי ההורס שלה ובלילה שעבר. אבל לא נורא. בכל מקרה כבר התחלתי להימשך מאוד לעגבנייה.

שלומצי

New member
מצחיק!

ממש סיפור נחמד....! אהבתי. אני מתקשה להחליט האם לאכול את הסלט לפני שאני מתקשרת אליו רגשית או אחרי. האם זה יפגע במערכת היחסים של הקיבה שלי עם הירקות?... הולכת לחשוב על זה.....

למעלה