סיפור נחמד לבוקר......

צביה.ש

Well-known member
גבר התחתן עם בחורה יפה . הוא אהב אותה מאוד, יום אחד היא פיתחה מחלת עור. לאט לאט התחילה לאבד את היופי שלה. יום אחד בעלה חזר מהעסק הביתה , בדרך חזרה היה מעורב בתאונה ואיבד את ראייתו. יחד עם זאת חיי המשפחה שלהם נימשכו כרגיל. אך ככה שהימים חלפו היא איבדה בהדרגה את היופי שלה.
הוא המשיך לאהוב אותה והיא אהבה אותו מאוד.
יום אחד היא מתה , מותה הביא לו עצב גדול ובעקבות כך החליט לעזוב את העיר.
אחד החברים ניגש ושאל אותו : "איך תצליח ללכת לבד? בימים אלה אישתך נהגה לעזור לך"
הוא ענה : "אני לא עיוור , התנהגתי ככה כי אם היא תדע שאני יכול לראות את מצב העור שלה בגלל מחלתה , היא תיפגע יותר. לא סתם אהבתי אותה בגלל היופי שלה , אלא התאהבתי בטבע הדואג והאוהב שלה. אז העמדתי פנים שאני עיוור , רק רציתי לשמור אותה מאושרת."
מוסר השכל : כשאתה באמת אוהב מישהו , אתה הולך איתו ולידו עד הסוף כדי לשמור על האדם שלך מאושר ולפעמים טוב לנו להתנהג כמו עיוור ולהתעלם מבעיות קטנות של אחרים כדי להיות מאושר.
היופי ידעך עם הזמן , אבל הלב והנשמה תמיד יהיו אותו הדבר . תאהבו את בן האדם על מה שיש בפנים , לא בחוץ ! 1611029970755.png

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
גבר התחתן עם בחורה יפה . הוא אהב אותה מאוד, יום אחד היא פיתחה מחלת עור. לאט לאט התחילה לאבד את היופי שלה. יום אחד בעלה חזר מהעסק הביתה , בדרך חזרה היה מעורב בתאונה ואיבד את ראייתו. יחד עם זאת חיי המשפחה שלהם נימשכו כרגיל. אך ככה שהימים חלפו היא איבדה בהדרגה את היופי שלה.
הוא ענה : "אני לא עיוור , התנהגתי ככה כי אם היא תדע שאני יכול לראות את מצב העור שלה בגלל מחלתה , היא תיפגע יותר. לא סתם אהבתי אותה בגלל היופי שלה , אלא התאהבתי בטבע הדואג והאוהב שלה. אז העמדתי פנים שאני עיוור , רק רציתי לשמור אותה מאושרת."
מוסר השכל : כשאתה באמת אוהב מישהו , אתה הולך איתו ולידו עד הסוף כדי לשמור על האדם שלך מאושר ולפעמים טוב לנו להתנהג כמו עיוור ולהתעלם מבעיות קטנות של אחרים כדי להיות מאושר.
היופי ידעך עם הזמן , אבל הלב והנשמה תמיד יהיו אותו הדבר . תאהבו את בן האדם על מה שיש בפנים , לא בחוץ ! צפה בקובץ המצורף 11406
נו דיי צביה, באמת.
עד מתי תקרעי לי את הלב עם הסיפורים קורעי הלב האלה? :)
הלוואי ובמציאות הייתה אהבה כזאת כפי שאת מתארת בסיפורים שאת מביאה.|הלוואי|
כשאני הייתי חוזר מהעבודה, שום עיוורון ושום נעליים.
הילדים היו מתנפלים ומושכים אותי מהבגדים עד הגופיה.
אישתי הייתה עסוקה בלמרוח את הלק על הצפורניים תוך שהיא ממלמלת, "מנצ'מע?" :p
איזה עור ואיזה נעליים. :-D
אגב, אני חולה על ג'ינג'יות, כך שיונה לא מפחידים עם יין. |ציפור| ;-)

צביה.ש

Well-known member
נו דיי צביה, באמת.
עד מתי תקרעי לי את הלב עם הסיפורים קורעי הלב האלה? :)
הלוואי ובמציאות הייתה אהבה כזאת כפי שאת מתארת בסיפורים שאת מביאה.|הלוואי|
כשאני הייתי חוזר מהעבודה, שום עיוורון ושום נעליים.
הילדים היו מתנפלים ומושכים אותי מהבגדים עד הגופיה.
אישתי הייתה עסוקה בלמרוח את הלק על הצפורניים תוך שהיא ממלמלת, "מנצ'מע?" :p
איזה עור ואיזה נעליים. :-D
אגב, אני חולה על ג'ינג'יות, כך שיונה לא מפחידים עם יין. |ציפור| ;-)
סיפורים מרגשים נוגעים בי.. |חיבוק| |לב|

שמלת תחרה1

Well-known member
היופי ידעך עם הזמן , אבל הלב והנשמה תמיד יהיו אותו הדבר . תאהבו את בן האדם על מה שיש בפנים , לא בחוץ ! צפה בקובץ המצורף 11406
אהבה שהייתה לבן הוריינו,
אהבה כזו יכולה להיות כשאין רדיפה אחרי חומרניות.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לדעתי
עוד סיפור המקטין את האשה,
ומעצים את הגבר!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לדעתי- סיפור שמעצים את הזוגיות
אם ו...
לא היה בסיפור הקטע
שהגבר חושב שהאשה הייתה נפגעת לו ראה אותה פגומה.
לדעתי- סיפור שמעצים את הזוגיות

אבל זה הכי קרוב למציאות, חורזת.
כי אם המצב היה הפוך למשל...
נראה לך שהאישה הייתה משחקת תפקיד של עיוורת?
ולו רק כדי שהנ"ל לא ייעלב.? :-D
למה צריך לשחק? אם יש אהבה כנה?!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש לי מה לומר בנדון, אבל לא אגיד זאת "לעיניי כל"...
נדירים הם המקרים, בהם בנאדם מצליח להפריד בין יופי פנימי לחיצוני, ואם הוא גם מצליח בכך, הוא יכול להסב אושר לסובבים אותו ובעיקר לעצמו.
ברור לי שהסיפור הזה "מסתובב ברשת" כדוגמא וכמופת, אבל לא אתפלא אם יימצאו בחיים אנשים שאימצו לעצמם את היכולת "להתעוור" בשעת הצורך.
כן ירבו.

צביה.ש

Well-known member
יש לי מה לומר בנדון, אבל לא אגיד זאת "לעיניי כל"...
נדירים הם המקרים, בהם בנאדם מצליח להפריד בין יופי פנימי לחיצוני, ואם הוא גם מצליח בכך, הוא יכול להסב אושר לסובבים אותו ובעיקר לעצמו.
ברור לי שהסיפור הזה "מסתובב ברשת" כדוגמא וכמופת, אבל לא אתפלא אם יימצאו בחיים אנשים שאימצו לעצמם את היכולת "להתעוור" בשעת הצורך.
כן ירבו.
תאמין לי שיש הרבה כאלה...

למעלה