סיפור:

דווקא זה ההפך ממה שהתכוונתי. אני לא מחפש פעולה ומתח בסיפור הזה, להפך: זה סיפור רגוע על חיי משפחה מורכבים מהתנגשויות טיפוסים שונים. אולי ההכרזה למעלה שמדובר בחיי משפחה, תיצור הרמוניה נחמדה וברורה יותר בין חלקי הסיפור.

ההכרזה חסרת משמעות כל עוד היא לא מלווה במרקם האנושי של הקשרים והיחסים בין הדמויות.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
: זה סיפור רגוע על חיי משפחה מורכבים מהתנגשויות טיפוסים שונים.
אני רק נתתי לך כיוון למחשבה.
סיפורים רגועים על משפחות, את זה יש לכולנו פה בחיי היום יום.
כל הכייף זה לצאת מתוך הריבוע שבו אנו חיים ולהיות טיפוס שונה במקצת.

מצטער, אני לא חשוב כך. הדדיות היחסים נבנית מתוך עצמה דרך הסיפור, זה קסמה ולא צריך לקלקל אותה. אולי ההכרזה ככותרת תיצור הרמוניה, כמו שהתנ"ך מתחיל בבריאת העולם ע"י אלוהים וזה יוצר אפשרות להרבה סוגי מצבים אנושיים. אפשר לרמוז באזכור קל שהיחסים כאן קשרי משפחה אישים וחזקים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אפשר לרמוז באזכור קל שהיחסים כאן קשרי משפחה אישים וחזקים
פילוסופי, רציתי להעיר לך משהו.
כדי שנוכל להבין למי אתה מתכוון בתגובה שאתה מעלה לכאן,
אז רצוי שתסמן חלק מהשורה של האיש שאליו אתה מתכוון להגיב (כמו בתמונה המצ"ב)
או פשוט תלחץ על הכתובית הכחולה "הוספת תגובה" קודם ואז תגיב בתוך התיבה שתיפתח לך
כדי שנבין עם מי אתה מדבר. |תודה|

קבצים מצורפים

• פילוסוף.jpg
    פילוסוף.jpg
    KB 79 · צפיות: 3
פילוסופי, רציתי להעיר לך משהו.
כדי שנוכל להבין למי אתה מתכוון בתגובה שאתה מעלה לכאן,
אז רצוי שתסמן חלק מהשורה של האיש שאליו אתה מתכוון להגיב (כמו בתמונה המצ"ב)
או פשוט תלחץ על הכתובית הכחולה "הוספת תגובה" קודם ואז תגיב בתוך התיבה שתיפתח לך
כדי שנבין עם מי אתה מדבר. |תודה|

עזוב, לחלוטין לא מעניין אותו שיבינו מה הוא רוצה הוא לקבל תגובות כנות. כל מה שהוא רוצה זה להשוויץ בכמה הוא נפלא (למרות שהוא לא) ושאנשים יתעלפו מהערצה לאוסף המשפטים חסר הקשר שהוא כתב או מכל דבר אחר שהוא מעלה. מבחינתו כפי שהוא התבטא לא פעם רוב האנשים טפשים ורעים לעומתו שהוא חכם מוכשר וטוב לב.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עזוב, לחלוטין לא מעניין אותו שיבינו מה הוא רוצה הוא לקבל תגובות כנות. כל מה שהוא רוצה זה להשוויץ בכמה הוא נפלא (למרות שהוא לא) ושאנשים יתעלפו מהערצה לאוסף המשפטים חסר הקשר שהוא כתב או מכל דבר אחר שהוא מעלה. מבחינתו כפי שהוא התבטא לא פעם רוב האנשים טפשים ורעים לעומתו שהוא חכם מוכשר וטוב לב.
אני לא זוכר שהוא התבטא כך, אבל זה לא העניין.
פילוסופ הוא חבר מין המניין וכמו כל אחד מאיתנו הוא לא מושלם.
יש לו יתרונות ויש בו גם חסרונות.
אבל הוא טרח וכתב לנו סיפור.
סיפור טוב? או רע?
כל אחד לוקח את זה למקום שלו.
אני דווקא מוצא לנכון לומר לו תודה. |4U|

אני לא זוכר שהוא התבטא כך, אבל זה לא העניין.
פילוסופ הוא חבר מין המניין וכמו כל אחד מאיתנו הוא לא מושלם.
יש לו יתרונות ויש בו גם חסרונות.
אבל הוא טרח וכתב לנו סיפור.
סיפור טוב? או רע?
כל אחד לוקח את זה למקום שלו.
אני דווקא מוצא לנכון לומר לו תודה. |4U|

לא, הוא לא כתב לנו סיפור, הוא כתב אותו ללא קשר אלינו, ומשתמש בפורומים כבמה לפרסומו.
אתה מוזמן לרענן את זכרונך בהתבטאויות שלו, זה קל, בפרופיל שלו מופיעות ההודעות שהוא כתב בפורומים השונים.

אני מתבטא לפעמים בתוקפנות כי נהיו תוקפניים אליי. אנשים קשים וטיפשים. אנשים התעללו בי במשך שנים והזיקו לי כי הייתי אדם יותר טוב וחכם ורוחני. פעם הייתי אדם עדין ובכל מקום שבאתי אהבו אותי מאד. אני בכלל לא מחפש מחמאות, דווקא מאד חשוב לי לקבל דעות שונות על יצירותיי ואני מתחשב בהן ומנהל דיון על הדעות כדי להגיע למסקנות. יש אנשים שמדברים אלי לא יפה, ואתם לא צריך לדבר.

נערך לאחרונה ב:
למעלה