סיקור אלבום - ONE- של Arashi!~

shui chan

New member
סיקור אלבום - ONE- של Arashi!~

אז כן =) זאת הסקירה הראשונה שלי אי פעם אז מקווה שלא אעשה יותר מידי שגיאות. בחרתי לסקור את האלבום ה- 7 של הלהקה אראשי, ONE, אבל לפני כן קצת אפרט על הלהקה לכל מי שלא כל כך מכיר =) על הלקה Arashi~ אראשי (ביפנית = סערה) היא להקת בנים נוספת מבית היוצר של Johnny & Associates אשר מורכבת מ- 5 חברים: Jun Matsumoto (האהוב עליי מהלהקה
~) Ohno Satoshi (מנהיג הלהקה שנבחר ע"י ניצחון במשחק אבן נייר ומספרים) Sho Sakurai (הראפר של הלקה) ,Aiba Masaki ו- Ninomiya Kazunari. הלהקה "יצאה לאור" בשנת 1999 ועד היום הוציאה 8 אלבומים ו- 19 סינגלים. (ועוד אלבום אחד בדררך! החודש (יולי) אמור לצאת) קצת על האלבום ONE האלבום ONE יצא בתאריך 3.8.2005 בשתי גרסאות הגרסה הרגילה שמכילה שיר בונוס והגרסה המיוחדת שמכילה גם DVD. ( ONE היה גם שמו של מסע ההופעות של הלהקה באותה שונה, ובו הופיעו עם אותם השירים של הדיסק) בנוסף ONE הוא גם הדיסק הראשון בו לכל חברי הלהקה יש שיר סולו. חלק גדול מהשירים בדיסק הם יותר שקטים ופחות פופים מאשר השירים היותר מפורסמים של אראשי אבל הם לא פחות טובים!~ השירים בדיסק- 1. Overture 2. Natsu No Namae 3. Romance 4. Lai–Lai–Lai 5. Days 6. Subarashiki Sekai 7. Sakura Sake 8. Rain (Ohno’s solo) 9. Itsuka No Summer (Aiba chan solo~) 10. W-Me (MatsuJun’s solo) 11. Hitmitsu (Nino’s solo) 12. Yume De Ii Kara (Sho’s solo) 13. Yes? No 14. Kazemidori פירוט על השירים 1. Overtrue – לא כל כך אוהבת את השיר הזה, בחירה מוזרה לשיר הראשון בדיסק. אולי השיר הכי פחות אהוב עליי בכל הדיסק. לא יודעת כל כך להגדיר מה אני לא אוהבת השיר לא לוקחות לשום מקום וגם המוזיקה לא, אין לבחורים קטעי סולו והאמתי שהקולות שלהם גם לא מקבלים הזדמנות להוכיח את עצמם~ (אבל לא נורא! יש לנו עוד 13 שירים בשביל זה
– והאמתי שהוא גם לא כזה גרוע.. הוא פשוט לא כל כך מיוחד..) 2. Natsu No Namae – אני חייבת לציין קודם כל שהמוזיקה בתחילת השיר ממש יפה~ בנוסף, זה שיר שקט ועל אף שלפעמים אני לא מצליחה להתחבר לסגנון השקט שלהם השיר הזה כן מצליח לגעת בי והוא ממש חמוד ורגוע. הקולות של הבחורים נשמעים טוב ואהבתי את הקטע ראפ הרגוע של שו באמצע. 3. Romance – שיר חמוד, שקט וקצת פחות פופי וקופצני לא הרגשתי משהו מעניין במיוחד בשיר חוץ מזה שהקול של איבה יצא יפה בו =) אין איזה משהו מיוחד בקולות שלהם או משהו כזה וזה לא שהשיר לא יפה, הוא פשוט לא כל כך מיוחד. 4. Lai–Lai–Lai – אחד מהשירים האהובים עליי בדיסק. שיר עם קצב נהדר, חמוד בטירוף. מאוד אהבתי את הערבוב של הקולות של הבחורים (לאו דווקא אתה קטעים בהם כולם שרים ביחד אלא כשכל אחד שר קטע מסוים) ואת הקול של שו איי שם מאחורה עושה לנו קצת ראפ. קיצר, שיר שמח והאמתי שהוא פשוט נדבק לראש!~ (אחד מהפחות מפורסמים שלהם, לא ברור לי למה) 5. Days – שיר חמוד, לצערי לא יותר מזה. הוא שקט ואני לא מרגישה שיש איזה "וואו" במהלך השיר שיגרום לי ממש לרצות לשמוע אותו (לעומת שירים אחרים שלהם) הפזמון נחמד, הבתים קצת פחות. קיצר, אם זה לא היה ברור, הוא מהפחות אהובים עליי 3:< 6. Subarashiki Sekai – אחח.. זה שיר שאני ממש אוהבת! הכרתי אותו רק בעקבות הדיסק והוא פשוט ממש מקסים! גם כאן קצת קשה להגדיר.. קודם כל המילים מדברות על משהו נורא פשוט ואני נורא אוהבת את ההרגשה הזאת. ובנוסף כל הלחן והמוזיקה ואיך שבכלליות החבר'ס שרים אותו ממש מוצלחים, שיר טוב =) והנה השיר בהופעה של ONE - http://www.youtube.com/watch?v=IcFXCi35Y_w&mode=related&search 7. Sakura Sake – את השיר כתב חבר הלהקה שו והשיר הוא אחד מהשירים הממש מוצלחים של הלהקה בכלליות. הסינגל ה-14 של הלהקה והוא הגיע למקום הראשון באוריקון. שיר בעל קצב מצוין אשר נפתח לצלילי גיטרה חשמלית, המילים מקסימות וגם המוזיקה טובה וקצת קשה לי להגדיר אבל זה פשוט שיר טוב! (מומלץ לנסות ולשמוע לכל אוהבים הפופ גם אם אין בכוונתכם להוריד את כל האלבום) והנה השיר בהופעה של ONE - http://www.youtube.com/watch?v=BOyPT4X1t8s&mode=related&search= וה PV- http://www.youtube.com/watch?v=SlZf6s3rfFM המשך בהודעה הבאה =)

shui chan

New member
המשך =)

. Rain (Ohno’s solo) – קודם כל! המוזיקה בתחילת השיר מגניבה לאללה =) השיר חמוד, מרגיש קצת מועתק בסגנון מהפופ האמריקאי אבל בכלליות הוא ממש חמוד!~ קטעי המוזיקה דיי מעניינים וכמובן שגם הקול של או- צ'אן (בכלליות הקול של אוהנו הוא הכי טוב משל כל הלהקה מבחינה ווקאלית לדעתי) ואני מאוד אוהבת את הקטע בסוף השיר שבו הוא שר עם הזמרי רקע
~ סולו חביב ביותר ביותר! 9. Itsuka No Summer (Aiba chan solo~) – שיר שמח וחמוד כל כך, נותן באמת הרגשה של קיץ =) הקול של איבה נשמע פשוט מצוין, המוזיקה חמודה והאמתי שגם כל ההופעה. אני משארת שמבחינתי את עיקר השיר עושה האווירה הקיצית והכיפית שנוצרת בזכות המוזיקה. 10. W-Me (MatsuJun’s solo) – על אף שהבחור אהוב ליבי – היו לו סולואים הרבה יותר טובים אבל גם הם באו בתקופה יותר מאוחרת ככה שאני משערת שיחסית לסולו ראשון שלו הוא לא רע. ממש לא אהבתי.. (גם לא את ההופעה) זה לא שיר שלא באמת נותן להרגיש את הקול של ג'ון וחבל.. ובכלליות לשיר יש אווירה "זולה". XD 11. Himitsu (Nino’s solo) – אני אוהבת את השיר הזה! הוא פשוט כל כך חמוד ^__^ המוזיקה מקסימה והקול של נינו גם מקסים =) אני בעיקר אוהבת את ההתחלה עם הפסנתר ואת הקטע שהוא שר בהתחלה! שיר דיי רגוע כזה, הפזמון חמוד כזה =) 12. Yume De Ii Kara (Sho’s solo) – השיר דיי רגוע ולא קיצבי, אני בכלליות מאוד אוהבת את הקול של שוּ ונחמד לשמוע אותו לא שר ראפ (אלו בעיקרון רוב קטעי הסולו שהוא מקבל – לא שזה רע ^^). שיר חמוד בסך הכל, הקול של שו באמת נשמע ממש טוב.. 13. Yes? No? – אחח! פשוט עוד שיר מצויין!~ (גם ההופעה שלו ^__^) קצב מצוין, כל הלחן והמוזיקה והשירה פשוט טובים. למרות שאין פה יותר מידי קיטעי סולו ורוב השיר הקולות מעורבבים אני עדיין חושבת שהשיר ממש יפה ושאפשר להצליח לשמוע את היכולות שירה שלהם =) – מומלץ~ הרי לינק לשיר בהופעה של ONE- http://www.youtube.com/watch?v=H1DNmN7cpM4 באמת אחד מהמדהימים =) 14. Kazemidori – מהשירים הפחות אהובים עליי בדיסק, יכול להיות שאני פשוט לא מתחברת לסגנון השקט הזה.. שיר חביב.. יש יותר טובים ובכלליות אני יותר אוהבת שאראשי שרים פופ ורוד כזה ולא רגוע. הקול שלהם יחד נשמע מאוד טוב אבל אני יותר אוהבת כשיש חלוקה של קטעים ביניהם.. מאוד אוהבת בעיקר את סוף השיר=) לסיכום – אני לא יודעת אם האלבום הזה מכיל את השירים הכי טובים של אראשי, אחריו יצאו להם עוד רבים וטובים, ובכל זאת הוא בהחלט מכיל הרבה שירים טובים. אני בהחלט חושבת שהשלב הזה בו הגיעו כול הזמרים בלהקה לשירת שיר סולו הוא שלב משמעותי בהתפתחות של אראשי ואני בהחלט חושבת שהוא גם השפיע על השירים שלהם שבאו אחרי. אז לסיום (כי אם לא אני יכולה להמשיך לדבר עוד שעות~), אני באמת חושבת שהדיסק נותן אפשרות להכיר עוד קצת שירים של אראשי שהם קצת פחות מוכרים אבל ממש טובים. קיצר, מומלץ לנסות =) (וגם לבדוק עוד שירים קצת יותר חדשים שלהם – יש שם כמה ממש מוצלחים!~) והרי בונוס~ השיר הראשון שהלהקה הוציאה היה A.RA.SHI שיר מצויין! חובה לשמוע =) פשוט ממכר~ והוא גם ממש טוב יחסית לשיר ראשון O: בכל מקרה, הנה הוא מההופעה של ONE- http://www.youtube.com/watch?v=9nCQAZ_3oN4&mode=related&search= מקווה שלא סבלתם מידי =) ובאמת תנסו שירים נוספים של אראשי! הם ממש מוצלחים ^_____^
~

oracle

New member
איזה יופי של סקירה! ../images/Emo13.gif תודה! ^_^

כל כך מושקעת ומפורטת שעשית לי ממש חשק לשמוע אותם~ :>

shui chan

New member
תודה רבה =)

ארשאי במאת שווים את זה ^__^~ וגם אם לא אהבתם כל כך את הירים שבדיסק הזה ספציפי אם כן אהבתם את הסגנון כדאי לשמוע עוד שירים חדשים יותר שלהם! הם באמת להקה טובה

Omer Kun

New member
אחלה של סקירה! ../images/Emo45.gif ^_^

למרות שאני לא ממש אוהב להקות בנים, הסקירה הזאת עשתה לי מין חשק לשמוע אותם. תודה ^_^

מ א י י ק

New member
סקירה ממש מעולה../images/Emo70.gif^^../images/Emo19.gif

נהנתי לקרוא ואני אשמע :]

למעלה