סיקור ההופעה של הלם הפלדה

סיקור ההופעה של הלם הפלדה

ערב ושבוע טובים לאהובים עליי שבין אנשי העולם, חברי הפורום הטוב בעולם. תקוע בבית (בחמשו"ש!) ועובד על תיק בשביל הצבא! ולא מצליח להבין למה (מזכיר לי פרק של סיינפלד שג'רי עשה סטאנד אפ לילדים ושאל: "what's the dill with homework? why working when you're home?" ננסה לפחות לתעל את ההפסקה לדברים חיוביים.. אני יודע שעבר כבר יותר משבוע (שהיה שבוע מאוד עמוס, לפחות אצלי), אבל אני פשוט לא מסוגל לתת לזיכרונות ההופעה המדהימה של סטיל פולס להתמסמס בלי שיהיה סיקור, ולו הצנוע ביותר, על ההופעה וגם קצת על הלהקה עצמה. אשמח אם כל מי שהיה מהפורום בהופעה ייתן גם הוא דיווח על חוויותיו שלו מההופעה, שלדעתי הייתה אחת המדהימות שראיתי בארץ. הייתי בערב השני, שלהבנתי היה שונה בפלייליסט מהערב הראשון, ואם אכן כך אז אפשר רק לברך את הלהקה (עובדה שציינתי לחיוב כבר בהופעה של יזרעל וייבריישן), שלא מוכנה לשעמם את הקהל ואת עצמה, ומגוונת מהופעה להופעה, גם אם היא באותה מדינה וגם אם ערב אחרי ערב וגם אם היא במסגרת סיבוב הופעות מסוים. חגיגות אניברסרי של 30 שנות עשייה לסטיל פולס, להקה שלקחה את הרגאיי צעד אחד קדימה, והמשיכה להשתכלל עם השנים בלי להסתמך על הצלחות העבר בלבד. הלהקה נתנה במשך שעה וחצי תצוגה מרשימה ביותר של עשייתה במשך השנים הארוכות לפועלה. מעט להיטים, אפילו מעט מהצלילים שאפשר להזדהות איתם מתקופת השיא של הלהקה (סוף שנות ה- 70, תחילת הש- 80), ועדיין, 4 קומות של קלידים, שתי גיטרות לסירוגין, בס, תופים ופרקשן, ובמרכז הסולן המדהים של הלהקה, דיוויד הינדס - ההופעה הייתה, מתחילתה ועד סופה, מהפנטת. הדבר האהוב עליי בהופעה היה הפול אפ באחד הלהיטים הגדולים של הלהקה, Steppin Out. הקהל היה באטרף והחגיגה על הבמה הייתה גדולה. בכלל, הדבר שהכי אהבתי בהופעה, שעשה אותה למיוחדת מכל הופעה אחרת שראיתי בארץ, הוא העובדה שלא רק הסולן הראשי שר, אלא גם הנגנים האחרים פתאום הלכו לקידמת הבמה ונתנו את הקטע שלהם, היו חילופי מיקומים כל הזמן וזה דבר שלא ראיתי כמעט באף הופעת רוטס (דבר שגם לא מאוד מקובל בסיגנון שנחשב ליותר שמרני והולך "לפי הספר", כך שכל נגן עושה את תפקידו - כך לפחות על פי רוב). קצת קשה בפרספקטיבה של שבוע להתייחס לכל חלק בהופעה לגופו, אבל אני מאמין שדעתי על ההופעה הובהרה, היה באמת מענג ואפשר היה להרגיש את ההנאה של כל הנוכחים בבארבי בערב הזה. כאמור, אשמח לראות סיקורים נוספים.

עוד קצת אינפורמציה על הלהקה

קודם כל, מי שמתעניין לדעת על חברי הלהקה ומורשתה מוזמן לקרוא את הסיקור המצוין המצוי לא רחוק, בפורטל הרגאיי הישראלי. הנה גם וידאו מההופעה של הלהקה בארץ. וכמובן- האתר הרשמי של הלהקה. ומצורף גם הלינק לביוגרפיה מוויקפדיה. בקרוב, תיקון העוול שנעשה בפורום לסטיל פולס עם סיקור נרחב ומקיף על גראונדיישן, מקווה שממש בקרוב! שבוע טוב לכם חברים...

הייתי באותו ערב(יום חמישי)

באמת, מתחילת ההופעה הלהקה נתנה בראש, הם פתחו בשיר שהייתי דבוק אליו כבר שבוע marcus say, וזה ישר הרים לי ת'צורה. הנגנים היו ממש מגניבים, וממש התערבו עם הקהל, היתה דינמיקה מטורפת, הקלידן המטורף הזה (מישהו יודע איך קוראים לו?) היה ממש מגניב כשהוא התחיל לשיר. בקיצור באמת, לא הייתי בהרבה הופעות עם כאלה אנרגיות מטורפות, הייתי גם צמוד לבמה מתחת לגיטריסט ופשוט הייתי בתוך ההופעה כל ההופעה, הייתי בשוק במשך הרבה הרבה זמן אחרי ההופעה ולא יכולתי לתאר לאנשים איזו חוויה זאת היתה. באמת שזאת אחת ההופעות הטובות שהייתי. אני מקווה שהחודש ההופעות יהיו לא פחות טובות... וכמעט שכחתי, תודה רבה רבה לכל המארגנים ולכל מי שמביא כאלה אומנים שווים לארץ, תודה.

LuNaTiC

New member
עבר הרבה זמן ועדיין לא מספיק אנשים הגיבו...

כאילו האירוע לא התרחש! מוזר... אני הייתי ומאוד נהניתי!! כהרגלי הלכתי לבד, כי אף פעם אין לי עם מי ללכת לדברים היקרים יותר... אבל זה לא משנה בכלל. לא שווה להפסיד אירועים חשובים בגלל חברים שלא אוהבים רגאיי. הלהקה באמת מדהימה... הם בהחלט לא שגרתיים! התאהבתי בסולו-מפוחית של דייוויד הינדס
.. וזהו. שמחה שהלכתי
.

למעלה