סכיני מטבח

סכיני מטבח

המון זמן לא הייתי בפורום(דיאטה), שבינתיים שינה פניו. רציתי המלצות לסכיני חיתוך משובחים. ידוע לי שסכיני `צווילינג` הגרמניים טובים מאד אך אין לי מושג איפה ניתן להשיגם באיזור חיפה. חוץ מזה אני פתוח להצעות. בברכת שנה טובה, דובי.

Luzifer

New member
סכיני וכלי מטבח משובחים בחיפה

זו בעיה רצינית. היה פעם ברחוב הנמל מישהו, אבל מחוסר עודף רווח סגר. שתי אלטרנטיבות, מחוסר זמן אני מזמין באמצעות משק בית ממ. הכרמל ברח` מחניים מול תחנת המוניות. יש לי זמן נוסע לגרובשטיין לת``א (היום הרכבת עושה את זה תוך 40 דקות). אבל גם מזמין מן המקור דרך האינטרנט, ממש מחו``ל, תמיד יצא לי בזול יותר.

יצרנים ודגמים

על אילו יצרנים אתה ממליץ? וכן, איך ניתן להעריך איכויות ולדעת אם המחיר שווה? אנה עזרתך. ושוב תודה, דובי.

Luzifer

New member
דובי, כפי שציינתי, זמן זה מצרך

הדרוש לי, לכן מסתמך על המוזכר לעיל, או נוסע לת``א, גרובשטיין. יש רגעים של הרפתקנות ומשוטט באתרי/פורומים ועוד, במיוחד בשפת אימי גרמנית, שווייץ, גרמניה למשל. למדו לי בזמנו, לא להתנהג כמו הישראלי הממוצא, ש-80 אחוז מהם מחפש היכן יצא או לא יצא פרייאר. אין מתכון בדוק 100% מי היצרן הטוב ביותר. יש גם מוצרים, שהיו בעבר מעולים בגרמניה ויצרני בלגים החליפו אותם. בעיה נוספת בארצינו הלחות, במיוחד באיזורינו הכרמל. משק בית למשל מוכר 2 סוגי סכינים טובים, שהיקר מהם כמה מאות ש``ח, ואני לא התכוונתי לסכו``ם לחגים ו/או אירועים. רוב המבוקש לך בחיפה מיובא מסין תחת מותג זה או אחר.

דרייצק

דרייצק, צווילינג הנקל, גלובל, סבטייר הם מהשמות המובלים בעולם בתחום סכיני המטבח המקצועיות. הכל שאלה של איזו תמורה אתה מבקש. בנהריה, אם זכרוני אינו מטעני, ישנה חנות בשם לובלינסקי (אחות ללובלינסקי ברחוב קינג ג`רוג` בת``א) שם תמצא מבחר יפה אך ממש לא זול. אני מאמינה יותר בשיטת הקניה הישירה, שם אתה יכול לבדוש במדויק איזה דגם, נוחות הידית ועוד כמה דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת. דרך נוספת היא לבחון את הדגמים השונים, לרשום מספר קטלוגי ולנסות אז להזמין מהקרובים בחו``ל או דרך הרשת. יש גם את הסדרה של הסכיים היפניות, בעלות ידית העץ, שצחיריהן סבירים בהחלט, והן מחזיקות מעמד תקופה לא קצרה. צריך לתת את הדעת גם שהמחיר בגבוה נגבה על מוצר שעשוי לשרת אותך כל החיים!!!

למעלה