סכמ'ש עדיף אהבה

I מ י ר ב I

New member
סכמ'ש עדיף אהבה

שיר השבוע שלי,של קרן-

שיר השבוע שלי,לא של קרן-

משהו שעשה לי את השבוע-

משהו שקצת ביאס לי את השבוע-

משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-

תכנונים לסופ'ש-

מאכל השבוע שלי-

גמר דה וויס,תצפו? מי לדעתכם לוקח-

סופ'ש מקסים ומהנה לכולנו

I מ י ר ב I

New member
עדיף אהבה....

שיר השבוע שלי,של קרן-בקרקס הזה
שיר השבוע שלי,לא של קרן-ביום של הפצצה,עם רמי קלינשטיין
משהו שעשה לי את השבוע-ההיי מההופעה כמובן,וגם לפגוש את כולם-שי,יעל,בר ויוסי וגם רינת הגינג'ית שלנו.....
משהו שקצת ביאס לי את השבוע-היינו צריכים לקחת את החתולה שלי לוטרינר עקב תולעים,לא הצלחנו להכניס אותה לכלוב,היא לגמרי התפרעה ושרטה לי את כל הידיים
משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-בייביסיטר
תכנונים לסופ'ש-בבית,אין משהו מיוחד
מאכל השבוע שלי-קישקע
גמר דה וויס,תצפו? מי לדעתכם לוקח-אצפה ולדעתי או אלקנה או תמר לוקחים
סופ'ש מקסים ומהנה לכולנו

ady18

Well-known member
מסכמת

של קרן: מהופעה השיר שכבתה לנועם(באת לי פתאום)
לא קרן:החדש של דקלה קופנגן
עשה :לפגוש את מירב +אמא היה נעים להכיר :) +ההופעה הייתה מעולה .....
פחות טוב : לא התקבלתי לעבודה ממשיכה הלאה ...
מאכל:סורבה קוקוס
שבוע הבא:אולי בילוי עם חברה
סופ"ש: לראות גמר דה וויס וסופ"ש בלי יותר מדי תוכניות ....
גמר דה וויס : נראה לי שתמר תיקח מי רוצה שיזכה נראה לי אלקנה ...

באמת עדיף אהבה

שיר השבוע שלי,של קרן-אין שיר ספציפי.. אבל לפי מה ששי ההעלה ליוטיוב אהבתי את עדיף אהבה.

שיר השבוע שלי,לא של קרן-אין משהו ספציפי

משהו שעשה לי את השבוע-ביום ראשון קניתי גלקסי s4 מכשיר מצוין, שגרם לי להרגיש איך עד עכשיו הייתי עם אייפון. כבר לא יכולתי להשתמש באייפון עם הסוללה הדפוקה שלו.

משהו שקצת ביאס לי את השבוע-המצב הביטחוני.

משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-לא מתכננת שום דבר.

תכנונים לסופ'ש-בעיקר לנוח.

מאכל השבוע שלי-ביצת עין.

גמר דה וויס,תצפו? מי לדעתכם לוקח-כן אצפה . מקווה שאחד המתמודדים של אביב.

סופ'ש מקסים ומהנה לכולנו

עונה אחרי הרבה זמן...

שיר השבוע שלי,של קרן- אפשר לרשום כל המופע?! ובכל זאת ארשום את "על הנייר" אני באמת מאושר שביצעה אותו..ושיש תיעוד לשיר המבריק הזה

שיר השבוע שלי,לא של קרן-האלבום של דיקלה-אלבום מופת....אני פשוט נפעם....זמרת חדשה.....כביכול..

משהו שעשה לי את השבוע-השבוע הזה? המת שהוא היה די גרוע....אבל היום היה לי נחמד..ישיבת צוות...וקניתי היום שעון יד...אין לי..לא אוהב תכשיטים אבל קניתי שעון ב200 שקל...חייב

משהו שקצת ביאס לי את השבוע- שהוא היה כזה משעמם,וגם היה לי נורא חם..מחר בע"ה גשם...שוב..

משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-האמת ששבוע הבא יש לי אירוע..בר מצווה לבן דוד שלי...

תכנונים לסופ'ש-הזה או הבא? הזה,אני יעבוד כמו חמור.אוטוטו נכנס למשמרת עד 3 בלילה,וגם מחר עובד 10 שעות...קשה קשה..נוקמים בי,שבוע שעבר הייתי שישבת חופש..

מאכל השבוע שלי- שניצל של אמא.

גמר דה וויס,תצפו? מי לדעתכם לוקח- לא אצפה :( :( מסיים מחר בחצות..מהמר שתמר....רוצה תמר..אם יהיה הפתעה ונראה לי שכן דווקא ניב ייקח...בא לי שאביב יפסיד שוב,אבל הוא לא רוצה לנצח...מי יודע

דעה מורכבת על ה3 הכוכבים

דבר ראשון וואיי...שוחררתי ב1 במקום 3...זה כניראה היה טעות..חחחחח

קיצר....הכי אשמח שניב יזכה,אני גם חותם שהוא יוציא אלבום חדש...הוא סוג של לירן דנינו,רק בכיוון הפופ,הרוק רך...ואמנים כאלו חסרים לנו.אני משוכנע שיוציא במהרה אלבום...הוא ניצח מבחנתי....היחצן שלו זה נתנאל מויאל...סומך עליו..

תמר,המנצחת הברורה,כביכול,הזו שמהאודישין ידעו שתהיה בגמר..האם שווה לה לזכות? לא! מגיע לה בהחלט,אבל גם עם קטלין וגם עם לינה הייתה בעיה,כי הן לא אהבו את מה שרצו לסגור להם...ואני די פוחד על תמר..היא עדיין צעירה..אביב יהיה איתה לאורך כל הדרך,גם אם היא תזכה וגם אם לא...

ואלקנה,הוא מרגש אותי,אולי גם הסיפור....אבל הוא זמר מעולה,לא מזויף..הוא סיפור הסינדרלה...האמיתית..לא רומה כמו שחשבתי..והיא איבדה מקסמה לצערי..

אייל מבחנתי לא אישיו..והוא אם נניח יזכה,מאוד אתאכזב

שורה תחתונה

מהמר-תמר
רוצה-תמר (כי באמת מגיע לה...דמעתי נורא בביצועים שלה,ומי שגורם לי לבכות,אני שלו)
הפתעה-ניב (הועמד להדחה ברבע גמר,אבל בחצי גמר היה בין השלישייה הראשונה)
ריאלטי-אלקנה (הסיפור המרגש וכ')

למעלה