סכמ-אששששש...:)

סכמ-אששששש...:)

אש אש מדורה, תחתונים עם תחרה....
ובנימה זו: משהו טוב שקרה השבוע: משהו פחות טוב שקרה השבוע: תכניות לשבוע המגיע עלינו לטובה: המעשה החנוני השבוע שאתם רוצים לחלוק: וברוח החג [למרות שאין חופש! חג ארור!]: אם הייתה לכם אפשרות לשרוף משהו אחד מחייכים, וזה יכול להיות כל דבר... בן אדם {קריפי], אירוע, חוויה, זיכרון, איבר בגוף..בקיצור - הכל, מה זה היה?
שיהיה שבוע אש! ונסיים במזרחית
אש... בליבי בוערת אש..... :)

../images/Emo117.gifהשבוע הכי טוב שהיה לי בתקופה האחרונה../images/Emo117.gif

משהו טוב שקרה השבוע: בשלישי בערב הגעתי לחבר שלי בחיפה. רביעי-חמישי: פסטיבל הסטודנט המטורף בטכניון. אסף אבידן, בלקן, איפה הילד ואינפקטד פשוט עשו את יום הסטודנט מטורף לחלוטין. אה...וקניתי 2 שמלות מהממות במחיר מציאה. שישי-שבת: עולים אליי לצפון ועושים פויקה לארוחת ערב, יוצאים לפאב ובשבת מטיילים. ארבעה ימים של טירוף.
משהו פחות טוב שקרה השבוע: מי זוכר את זה בכלל? זה היה שבוע של דברים טובים בלבד.
תכניות לשבוע המגניב הבא עלינו לטובה: או שאני אסע ליום הסטודנט באת"א (במקום להשאר ליום הסטודנט שלנו) או שאני אשאר ללמוד למבחן שיש לי בעוד שבוע וקצת (נדמה לי שעדיף שאני אלך על אופציה ב).
המעשה החנוני של השבוע: פתרתי לסטודנט שנה א בהנדסת חשמל מהטכניון איזה lim שהוא לא הבין. העיקר שבתל חי לא לומדים שום דבר... די צחקתי מהסיטואציה אחרי שהוא הלך. אני מקווה שהוא לא חשב שאני צוחקת עליו.
משהו לשרוף: אמנם שנה א' בביולוגיה בגבעת רם גרמה לי לחוות ולאהוב את ירושלים, אבל זו הייתה שנה של בזבוז כסף מטורף. הייתי צריכה לחלות בצבא. לפחות הייתי מקבלת על זה גימלים.

Thumpers

New member
נסכמ"אש!

משהו טוב שקרה השבוע: יש לי חבר, אני מניחה שאפשר להחשיב את זה בתור משהו טוב? ;) משהו פחות טוב שקרה השבוע: מסתבר שחלק מהידידים שלי לא מגיבים טוב לזה שיש לי חבר... :\ אה - ובלי קשר, טלטול היה באיזור שלי ולא יכולנו להיפגש :( תכניות לשבוע המגיע עלינו לטובה: לעבוד-לעבוד-לעבוד. (ובסופ"ש אני נוסעת למושב) המעשה החנוני השבוע שאתם רוצים לחלוק: ציטוטים מדיסני/סטאר-טרק/סטאר וורס/ נסיעה ליום הסטודנט בטכניון! וברוח החג [למרות שאין חופש! חג ארור!]: אם הייתה לכם אפשרות לשרוף משהו אחד מחייכים, וזה יכול להיות כל דבר... בן אדם {קריפי], אירוע, חוויה, זיכרון, איבר בגוף..בקיצור - הכל, מה זה היה? מואהאהאהא - לי יש חופש! יחי משרד החינוך! הייתי שורפת שומנים. :)

Thumpers

New member
לא יודעת.

אני מניחה שלא. מצד שני, למה לשרוף חזיות זה פמיניסטי? זה סתם דבילי. אני אוהבת שהשדיים שלי נראים טוב, בלי קשר לאיך גברים רואים אותם.

חבל שלא התראינו ../images/Emo4.gif

ועוד קוריוז קטן: יש לי ידיד שהחברה הנוכחית שלו היא כבר החברה השלישית ברצף בשם טל, לחבר שלי קוראים טל, ואני מבינה שגם לך יש איזה טלטול. או שאנחנו צריכים פסיכולוג דחוף (בעיקר הידיד הזה שלי) או שזה סתם מצחיק וגורלי. ואם טל שלך לומד בטכניון, אז זה בכלל מצחיק.

Thumpers

New member
חחחח

טל שלי לא לומד בטכניון, הוא גם לא באמת שלי - הוא של ההורים שלו, אבל הוא כרגע בעיקר של צה"ל. באסה באמת שלא נפגשנו - אבל אני בספק שהיינו מצליחות לפגוש אחת את השנייה, עם כמות האנשים שהיו שם. מצאתי רק את חלק מהחברים שלי שכן היו שם, את הרוב בכלל לא הצלחתי למצוא. פעם אחרת?

הוא גם לא של ההורים שלו...

הוא רכוש צה"ל.
איזה כיף לשמוע. שיהיה לכם כיף ביחד
ובאמת אפשר בהזדמנות אחרת (בפעם המי יודע כמה שאנחנו מבטיחות דברים אחת לשניה), ואני מצפה שזה יקרה לפני שאת מתחילה ללמוד, בבקשה.

Thumpers

New member
אוי

נראה לי שהבנת לא נכון - אני וטל לא ביחד! טל ואני רק ידידים :p החבר שלי זה אחד אחר, חח. אני באמת אשמח להיפגש איתך. באמת. לכן פעם הבאה שאת באיזור חיפה ומשעמם לך, דברי איתי.

In Red

New member
סופ"ש =]

משהו טוב שקרה השבוע: ידידה באה אליי לסופ"ש והיה ממש כיף, ראינו סרט עד שלוש בלילה, הלכנו לשודדי הקריביים ואכלנו פופקורן, הסתובבנו והצתלמנו=] גילינו שאיים זה עגול כמו הפיצה שהזמנו בקפה קפה וקישקשנו מלא שטויות. משהו פחות טוב שקרה השבוע: עדיין מובטלת.. תכניות לשבוע המגיע עלינו לטובה: לצלם סוף סוף אם הייתה לכם אפשרות לשרוף משהו אחד מחייכים, וזה יכול להיות כל דבר... בן אדם {קריפי], אירוע, חוויה, זיכרון, איבר בגוף..בקיצור - הכל, מה זה היה? כנראה את השומנים=]

משיבה לעצמי!

משהו טוב שקרה השבוע: היה סופ"ש מוצלח. ועשיתי הרבה כושר. וירדתי 2 קילו :) משהו פחות טוב שקרה השבוע: כאבו לי האוזניים ממש... :( תכניות לשבוע המגיע עלינו לטובה: חבר טוב שלי מגיע לארץ! ואני נוסעת לב"ש ליום הסטודנט ואולי אפגוש שם את ליטל. המעשה החנוני השבועי שאתם רוצים לחלוק: קראתי מלא מאמרים של רפואה בניסיון להבין מה דפוק בגוף שלי, ונכשלתי. וברוח החג [למרות שאין חופש! חג ארור!]: אם הייתה לכם אפשרות לשרוף משהו אחד מחייכם, וזה יכול להיות כל דבר... בן אדם [קריפי], אירוע, חוויה, זיכרון, איבר בגוף..בקיצור - הכל, מה זה היה? המממ.... יש לי כמה פוביות שקצת מקשות עליי את החיים שהייתי שמחה להיפטר מהן. ויש בעברי מספר מכובד של בעיות רפואיות שלא יבייש זקן בן 70, אז גם את זה הייתי שמחה להעלים. ובלי קשר, הייתי שמחה להיות מוזמנת למדורה רק בשביל היכולת לשרוף מרשמלו. שבוע טוב!

למעלה