סכמ"שוש!

סכמ"שוש!

היוש! בואו נסכם :) דבר טוב שקרה השבוע: דבר פחות טוב שקרה השבוע: בנאדם שעשה לכם את השבוע: תכניות לשבוע הקרוב: איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10? המעשה החנוני של השבוע: ו.... שאלה פיקנטית: מה הדבר שאתם הכי אוהבים בקיץ? שיהיה שבוע טוב!

מהשבוע עד סוף התואר החיים שלי נפסקו רשמית

דבר טוב שקרה השבוע: איזה מרצה שאני מאוד אוהבת גרם לי להעריך אותו מחדש (אחרי שחשבתי עליו שהוא שחצן נפוח במשך כמעט סמסטר שלם).
דבר פחות טוב שקרה השבוע: מאגרי המרשרים עומדים להגמר, ועדיין אף אחד לא רוצה שיעורים (בתקופת מבחנים פתאום כולם נזכרים).
בנאדם שעשה לי את השבוע: אמא
תכניות לשבוע הקרוב: ביום חמישי חברה שלי מתחתנת, ואני כבר מחכה לשבוע שאחריו (כי אני כבר מתגעגעת לחבר שלי).
איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10? 10- יעיל מאוד בלימודים, ארוחת ערב כיפית ואפילו הספקתי לרוץ היום חצי שעה.
המעשה החנוני של השבוע: להתחנף לפרופסורים בתקווה למצוא מעבדה טובה לפרוייקט בקיץ.
מה שאני הכי אוהבת בקיץ: 1- שלא קר לי; 2- שיש שמש; 3-סברס!!!!!

Light18m

New member
תשובות

דבר טוב שקרה השבוע: הלכתי בטיילת ליד הבית וראיתי דוגמניות מצטלמות עם בגד ים לאיזו הפקה, ואז קראו לי להצטרף, אז הצטלמתי עם דוגמניות בבגד ים... דבר פחות טוב שקרה השבוע: הבחורה שיצאתי איתה לפני שטסתי לתאילנד שכחה אותי בנאדם שעשה לכם את השבוע: אמא תכניות לשבוע הקרוב: ים, ים, ים איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10? 7 המעשה החנוני של השבוע: ללמוד מתמטיקה בשביל הכיף ו.... שאלה פיקנטית: מה הדבר שאתם הכי אוהבים בקיץ? בחורות שרוכבות על אופניים

Thumpers

New member
שיכמו"ס!

דבר טוב שקרה השבוע: היו לי ימים ממש טובים בעבודה - אני הולכת לקבל חודש הבא משכורת לפנים - בנוסף, חבר שלי קפץ בהפתעה במהלך השבוע האחרון והיה מדהים :) דבר פחות טוב שקרה השבוע: פגשתי את המשפחה שלו. מלחיייייץ. בנאדם שעשה לכם את השבוע: לא יודעת.. תכניות לשבוע הקרוב: עבודה :\ איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10? 9 המעשה החנוני של השבוע: חחח - הראיתי למספר אנשים חדשים את היכולת שלי לזכור את הספרות של פאי. (וול, 40 מהן) ו.... שאלה פיקנטית: מה הדבר שאתם הכי אוהבים בקיץ? את זה שבסופו מגיע הסתיו.

Thumpers

New member
תודה :)

הוא שאל אותי למה אני חברה של אור ואלון "מהיפה והחנון" בפייסבוק :p

Thumpers

New member
שאני סטוקרית פסיכית

שנוטה לשלוח להם מכתבי אהבה כל שני וחמישי. בנוסף לזה, אמרתי לו את האמת :)

svety

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של פוליקר ביום הסטודנט, היה מדהים. וגם המסיבה ביום שישי, היה קטעים.
דבר פחות טוב שקרה השבוע: חבר טוב עשה תאונת דרכים.
בנאדם שעשה לכם את השבוע: גוגי-כפרה-עליו. אין כמוהו.
תכניות לשבוע הקרוב: אה, החתונה של חברים ממש ממש טובים שלי ביום חמישי.
איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10? המסיבה בשישי הייתה 8, אולי 9 אפילו.
המעשה החנוני של השבוע: אנאערף.

תשובותיי!

שיאללה. דבר טוב שקרה השבוע: יום הסטודנט ב"ש היה אדיר וקיבלתי משלוח של לקים מחו"ל שחיכיתי לו. דבר פחות טוב שקרה השבוע: לא זכיתי בתחרות גלידות שהייתה בתפוז. אני מאוד עצובה ולכן מגיע לי פיצוי. מי מזמין אותי לגלידה? :( בנאדם שעשה לכם את השבוע: ידיד שלקח אותי ליום הסטודנט. תכניות לשבוע הקרוב: מסיבה, ים, ומופע בלט 3> איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10? 5. המעשה החנוני של השבוע: להישאר בעבודה עד 1 בלילה? אבל זה סתם מטומטם ולא חנוני במיוחד. אמממ... אני עוד אחזור לגבי זה... ו.... שאלה פיקנטית: מה הדבר שאתם הכי אוהבים בקיץ? ים, בגדים קצרים, גלידות, אבטיח, לישון עם מזגן ופוך.

גלידה בטעם מרשמלו.

זה מפגר. אני בטוחה שיש כזה. וזה גם סתם צבע מאכל וסוכר וקמח. וזה דביק! אני מוחה. אבל שיהיה. מכונת גלידה סתם הייתה משמינה אותי וממילא אני עכשיו בדיאטה לקראת הקיץ אז אולי עדיף ככה.

משתדלת!

וכולם במשרד תוהים איך אני היחידה שמסתובבת שם ומחייכת בזמן שהם דופקים את הראש במקלדת....

למעלה