סכמ"ש

amitshilo

New member
סכמ"ש../images/Emo9.gif

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, לא של יואב:
אמן השבוע:
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
מאכל שבועי:
ציטוט השבוע:
החוויה הטובה של השבוע:
החוויה המרגשת/משמעותית השבוע:
החוויה הקשה של השבוע:
השמש שהאירה לי את השבוע:
תכנונים לשבועות:

../images/Emo9.gif

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, לא של יואב: משינה ואביב וכפיר בעיקר אמן השבוע: שלושת הנ"ל אלבום השבוע: דור דניאל תמונה שבועית: מלא בפייסבוק מאכל שבועי: פיצה של כרמיאל ציטוט השבוע:
החוויה הטובה של השבוע: הרבה הופעות החוויה המרגשת/משמעותית השבוע: כפיר/לימודים החוויה הקשה של השבוע: לחץ? השמש שהאירה לי את השבוע: כפיר תכנונים לשבועות: עוגת בסקוויטים

../images/Emo126.gifשבוע מטורפוס!

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, לא של יואב:"ממריאים" הייסקול מיוזיקל
אמן השבוע:המגמה.
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:המצלמה שלי סופסוף חזרה
מאכל שבועי:אממממממ קציצות ואורז
ציטוט השבוע:וואי, יש מליון אבל אני לא מצליחה להיזכר. מלא מכל ההקמה והתערוכה
החוויה הטובה של השבוע:וואו. אממ יומיים הקמה, תערוכה מעולה, הקלטות למסיבת סיום, ת"א והמבורג עם אחותי, לילה שישי מעולה.
החוויה המרגשת/משמעותית השבוע:סיימתי עם המגמה, והצלחתי לסיים עם כל הבגרויות. וגם השיחה/דיון עם החברים אתמול בערב שהייתה באמת מדהימה.
החוויה הקשה של השבוע:הרבה לחץ, ותסכול, ועצב, אבל הם נדחקו לטובת ההתרגשות הטובה.
השמש שהאירה לי את השבוע:ההקלטות [לשיר תמיד מאיר לי את החיים] , שינוי אווירה עם כל החברים בשכבה, החצי יום עם אחותי, ובכלל- היה שבוע מדהים.
תכנונים לשבועות:אמממ בערב חג כנראה בקיבוץ אייל, ואח"כ- פתוחה להצעות. אה ואולי הופעה.

shahar1989

New member
../images/Emo145.gif../images/Emo114.gif../images/Emo146.gif../images/Emo143.gif

שיר השבוע, יואב: כל מה שיכולתי
שיר השבוע, לא של יואב: ימים של שקט
אמן השבוע: כפיר
אלבום השבוע: של יואב קורן
תמונה שבועית: שיהיה מהסמינר בשניים
מאכל שבועי: ברוקולי
ציטוט השבוע: נראה לי שכל ציטוט שזכור לי עדיף שישאר בראש שלי. איזה שבוע ווא ווא..
החוויה הטובה של השבוע: פרנקלין+יומכיף בכרמיאל. סמינר עוד"ן + עודל"א ש"ה בשניים
החוויה המרגשת/משמעותית השבוע: עוד"ן ש"ה
החוויה הקשה של השבוע: החום של המדבר
השמש שהאירה לי את השבוע: הדברים מהחוויה הטובה
תכנונים לשבועות: בית!!! אווו יה!!

../images/Emo126.gifזה כלכך מגניב שאת ש"ה ואני ש"ו!!!!!

!!!! [או שזה לא מגניב ויצאתי טיפשה?...?...]

amitshilo

New member
אפשר גם לסכמש?../images/Emo3.gif

שיר השבוע, יואב: אין.. בואנה אני הילדה הכי גרועה ביקום. שיר השבוע, לא של יואב: Samson ו - Oedipus של רג'ינה ספקטור, mother ועוד מלא שירים של טורי איימוס, ואולי של עברי ולא מהשבוע אבל לא נורא - ברחוב שלי, ליה ונוסע מכאן של איתמר. אמן השבוע: טורי איימוס, רג'ינה ספקטור (חטפתי הרעלה, מספיק לזמן הקרוב
) ואיתמר. אלבום השבוע: songs של רג'ינה, ואלבום של טורי איימוס ששכחתי את שמו ואין לי כח לבדוק
תמונה שבועית: מהערב מחול
היה מדהים. אני מאמינה שכולכן ראיתן את התמונה ששמתי במסן שאני קופצת
אז שמתי תמונה אחרת... אני הבחורה עם התחת שעומדת על הכסא
מאכל שבועי: אממממממממ... נקח את הסופ"ש - עלי גפן של אחותי המלכה!
ציטוט השבוע: "אני לא יודע". החוויה הטובה של השבוע: שיחה איתו
החוויה המרגשת/משמעותית השבוע: שיחה לא נעימה במיוחד.. אבל משמעותי זה משמעותי.. החוויה הקשה של השבוע: לא להכנס להופעה של כפיר! השמש שהאירה לי את השבוע: החיבוקים מכולן+השיחה עם נדב
תכנונים לשבועות: פסטיבל שירה... חבל שאין תחבור"צ, הייתי באה להופעה של כפיר
שבוע טוב יפות

"מגפה אורבת לנו בכל פינה.."

שיר השבוע, יואב: מלחמות ראש בלב. שיר השבוע, לא של יואב: המון כפיר אפשטיין, גבע אלון, בון ג'ובי, סינדי לאופר, משינה.. אייטיז כזה
אמן השבוע: כפיר אפשטיין, סינדי לאופר וגבע אלון. אלבום השבוע:כפיר אפשטיין, גבע אלון ואביב גפן השלישי. תמונה שבועית: אין מיוחדת. מאכל שבועי: פיצה, כבר יוצא לי מכל חור
ציטוט השבוע: "הכי כיף לראות אותך מחייכת סוף סוף." החוויה הטובה של השבוע: יום ראשון עם אליעד, כל הרביעי-חמישי-שישי-שבת האלו היו דיי מדהימים.
החוויה המרגשת/משמעותית השבוע: יום ראשון ללא ספק. פףף החוויה הקשה של השבוע: היום, התפרקתי בטיימינג ממש גרוע
השמש שהאירה לי את השבוע: ההופעה של כפיר נתנה לי המון כוח... והשיחה עם אליעד שהעלתה את הקשר שלנו כמה שלבים למעלה.. תכנונים לשבועות: אממ בת מצווה לבת דודה שלי :)

inbarIL

New member
"It was only a kiss, it was only a kiss"../images/Emo47.gif

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, לא של יואב:וואי כ"כ הרבה..Kiss me וMr. brighside בביצועים של McFly, וגם A walk in the sun ו-Baby's caoming back שלהם
..ומלאאאאא קריס אלן מאמריקן איידול..בעיקר בביצועים שלו לFalling slowly שבערך עשה לי את החודש, וHeartless, וAin't no sunshin..הבנאדם הזה מדהים
וחוץ מזה גם Kiss a girl שך Keith Urban גם בגירסא המקורית וגם בגמר של איידול עם קריס
אממ ועוד מלא..אלה העיקריים
אמן השבוע:מקפליי
וקריס אלן
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
מאכל שבועי:קלמרי
ציטוט השבוע:"אני אוהב אותך מאוד מאוד" אחרי הרבה זמן.
החוויה הטובה של השבוע:מוזיקה..פשוט ככה..
החוויה המרגשת/משמעותית השבוע:יומולדת לניר.
החוויה הקשה של השבוע:יומולדת לניר וריב עם המשפחה.
השמש שהאירה לי את השבוע:מוזיקה. וחברה וידיד. אה, וגרביונים צבעוניים!!1
תכנונים לשבועות:כפיר בביאליק, והרבה ללמוד להיסטוריה

למעלה