סכמ"ש!

סכמ"ש!

בא לי לכתוב סכמ"ש, אני מקווה שבא לכם לענות. משהו טוב שקרה השבוע: משהו פחות טוב שקרה השבוע: משהו לצפות לו בשבוע הבא: איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10: המעשה החנוני השבועי: ו...איך אתם מתמודדים עם הטריליארד מעלות שיש בחוץ? שיהיה שבוע מופלא!

svety

New member
היה לי שבוע מזעזע.

אחיו הגדול של אבא שלי התאבד ביום ראשון האחרון, והכל השבוע שלי היה כואב ועצוב ומגעיל. אבל השכלתי להקיף את עצמי בחברים שנתנו לי את התמיכה שהייתי צריכה, ובבן זוג מדהים שקצרה היריעה מכדי לתאר. המעשה החנוני השבועי היה, ללא כל ספק, קנייה של עוד 9 ספרים, אחרי שהבטחתי לעצמי ש12 הספרים שקניתי בשבוע שעבר בהחלט מספיקים. הם לא.

svety

New member
תודה מותק,

הסיפור הזה כואב ומגעיל ואני לא מתלהבת מלספר אותו בגלל שזה כל כך מכאיב ומכעיס, אבל הידיעה שיש כאלו שמוכנים להקשיב... זה כל כך מרים לי את הראש מעל המים... חבל לך על הזמן. תודה. באמת.

התגעגעתי ../images/Emo140.gif

משהו טוב שקרה השבוע: הלכתי לשוק של קרית שמונה אחרי שלא הייתי שם מלא זמן.
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
אתמול בבוקר חיברתי את הלפטופ לחשמל ופתאום התחלתי לשמוע סוכריות קופצות ולהריח ריח של פלשטיק שרוף. הלך המטען ועוד אחד חדש עולה לי ממש הרבה כסף. אני אנסה לשכנע את אבא שכבר עדיף לי גור מחשבים חדש. איך תמיד יש לי בעיות עם המחשב בתקופת מבחנים?
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
ההכנסה החודשית שלי בדמות מרתון בכימיה אורגנית.
איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10: 7. אני לא אוהבת מבחנים, אבל הייתי די יעילה. וגם עניין המטען המעצבן.
המעשה החנוני של השבוע: ללמוד.
איך את מתמודדת עם הטריליארד מעלות שיש בחוץ? למזלי אני בחורה של קיץ, ולא של חורף. אני פשוט מתמודדת בגבורה ומקנחת במקלחת.
שיהיה שבוע מטורף!!!

Thumpers

New member
חזרנו לסכמ"ש!

משהו טוב שקרה השבוע: התחלתי עבודה משרדית למשך שבוע, בו אני אקבל בערך 1400 שקל, אז אני לגמרי מרוצה וביקרנו את המשפחה של סבא ברחובות. משהו פחות טוב שקרה השבוע: העבודה החדשה? היא משרדית ומשעממת....... משהו לצפות לו בשבוע הבא: יום חופש (היחיד שיש לי השנה - עד אוגוסט :p ( איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10: 9 - יצאתי, נהניתי, דיברתי עם החבר שנמצא בארה"ב... היה סבבה (נקודה ירדה כי בכל זאת, החבר בארה"ב...) המעשה החנוני השבועי: ביציאה למסיבה דיברתי עם חבר על אובר-קלוקינג. ו...איך אתם מתמודדים עם הטריליארד מעלות שיש בחוץ?

DDN

New member
גם אני אסכם

משהו טוב שקרה השבוע: מפגש סיכום עם החבר'ה מפולין, ראינו את ההצגה "כי בנו בחרת" - מומלצת מאוד. משהו פחות טוב שקרה השבוע: ניתוח לחתולה להסרת גידול בצוואר. משהו לצפות לו בשבוע הבא: (הנוכחי כאילו?) שיעור אחרון בג'נוסייד, היום. איך היה הסופ"ש מ1 עד 10: 8.5 - הייתי עם החברה בסופשבוע בטבריה. היה מאוד נחמד. לולא עם ישראל רעשן וצווחן, וקצת יותר אטרקציות בטבריה עצמה, הוא יכל להיות 10. למרות כל זאת, הצפון יפה ונחמד. המעשה החנוני השבועי: מחקר על כרטיסי אשראי בינלאומיים שמטרתם הזמנת משחקי מחשב, ספרי משחק, ותוכנה לניהול דפי דמות של משחקי תפקידים. איך מתמודד עם טריליארד המעלות בחוץ? מזגן, בפנים.

In Red

New member
מיאו

משהו טוב שקרה השבוע: ערמת הספרים לקרא, השמלה לארוע שרכשתי משהו פחות טוב שקרה השבוע: הדיכי קצת השתלט לאחרונה ולא צילמתי המון זמן..מזל שיש כמה אנשים ששם בשבילי כשאני צריכה משהו לצפות לו בשבוע הבא: פגישה עם ידיד יקר, החתונה איך היה הסופ"ש מ-1 עד 10: 6.5 המעשה החנוני השבועי:משחקי מחשב?^^: ו...איך אתם מתמודדים עם הטריליארד מעלות שיש בחוץ? חולמים על בחורים חתיכים שילוו אותי עם מניפה ענקית^_~

למעלה