סלואו משה אתמול..

Carcass

New member
סלואו משה אתמול..

היה שורף אשששש. ביג אפ לרודבוי ואבויה,שניהם שיחקו תה. רודבוי - איזה סלקשן,איזה קלאסיקלס,שיאאללה,תענוג. הדבר היחידי שלא היה איי איי היה הבחור שתקלט לפני רודבוי,אמ היו כמה פעמים שחשבתי שאני נמצא בג'י ספוט באיזו מסיבת היפ הופ או משו,תכלס לא היה במקום,בלי קשר כל הענין של ההחלפת צ'ונים,פייד אין ואאוט,צריך קצת להתאמן חח.. אמ עוד משו,באיזה 4 בבוקר נשארו איזה 15 איש ברחבה,איפה הימים שהיה שם מפוצץ עד סוף הדאנס הא?? Shape Up!! עכשיו שמעתי באוטו ת'מיקסטייפ של אבויה שהם חילקו,בונא תענוג,איזה צ'ונים,איזה רידימים,על הכיפאק של מיקס. ביג אפ לכולם ושיהיה אחלה שבוע.

היה שורף בהחלט

כבוד גדול לאבויה סאונד ולרודבוי סאונד וכמובן שגם לדיזסטה על הערב השורף! היה ממש כיף מקווים לעוד המון ערבים כאלה בסלואו משה. צוות שמקס

ZeusMan

New member
ליין הרגאיי בפאב הסטארדסט בירושלים

יום שישי האחרון היה פשוט ומספק. כל הערב היה ממש נחמד, שורף זו לא מילה שאפשר ליחס לאירוע כזה מהסיבה הפשוטה, שהאווירה שהיתה שם שהושפעה מהרוח הירושלמית המפורסמת עירפלה את תחושת החום שפקד את העיר והיוותה אווירה נעימה וקלילה שעזרה לאנשים לפתוח את סוף השבוע ברגיעה מוחלטת... אז מה היה ? מבחנה מוזיקלית היה רגאיי, קצת מאייי הבתולה, קצת משנות ה-70-80 מג'מייקה וקצת NON JAMAICAN רגאיי שהשתלבו אחד בשני בנעימות בעיניי הנוכחים במקום ובעיניי... היתה אנרגיה שלווה, אנשים מחוייכים ואפילו קבצן אחד שמאוד נהנה מהמוזיקה ורקד עד כמה שהאנרגיה שלו אפשרה לו. אני אישית מאוד ממליץ לאלו שלא הגיעו להגיע, ומחכות עוד הפתעות בעתיד, ועוד שיתופי פעולה של DJים שכל אחד יביא את הרגאיי שלו לאירוע וינסה לשמר את האווירה שעד עכשיו נוצרה... דרך אגב, לעוד פרטים : 054-7976038 - אמיתי.

moshe alfasi

New member
וואאיי היית בירושלים חביבי?

אינעל העולם איך סגרתי את השבת הזאת?? קיצר שישי הקרוב בע"ה אני אהיה שם לשתות איזה גולדסטאר-סטארדאסט... ונראה אותך הא? :)) בתענוגות =]

ZeusMan

New member
שבוע הבא מישהו אחר ינגן... פרטים בהמשך השבוע.

מדובר בדיג'יי רציני וחלק מהרכב מאוד מעניין... שוב, פרטים בהמשך השבוע... עוד שבועיים אני מנגן, אז תבוא גם השבוע וגם שבוע הבא.

Shuye

New member
איך היית מגדיר את הסגנון אתמול..

דאב או דאנסהול? הייתי שם והיה סבבה אבל לא טירוף, אני גם רגיל יותר למסיבות רגאיי על החוף ולא בתוך מועדון חשוך זה נראה לי בהרבה יותר מתאים..

Carcass

New member
אממ

לא היה צ'ון אחד אתמול אפילו שהיית יכול להגדיר אותו "דאב". רודבוי ניגנו קלאסיקות דאנסהול,רוטס וקונשס,וגם כמה דברים עכשווים,אבויה שרפו תמקום עם דאנסהול וצ'ונים חדשים סטרייט מהיארד.

yaarasta

New member
היה ערב נייס

אחרי שראיתי את הרחבה מתמלאת כבר באמצע הסט שלי, וצפיתי פה ושם בחבר'ה טובים שאוהבים דאנסהול מיוזיק, התחלתי להגביר את הקצב! מקבל את הביקורת על עניין המיקסים שמיקסים וכל העניין (היה קצת קשה בלי מוניטור, אבל בהחלט יש גם על מה לעבוד. ידוע) לגביי הסלקשיין: אני חיי ונושם רגאיי ודאנסהול (ויעיד כך גם כל מי שמכיר אותי) אבל מאוד אוהב גם היפ-הופ. ואם אמנים כמו באסטה ריימז יושב על רידמים חמים של רגאיי, והוא מוכר, אז אין סיבה שלא ישמעו אותו בטיונים קלאסיים שלו! יש שאוהבים את זה, ויש שפחות. סה"כ היה נייס, רודבוי סאונד ירדו קצת עם הקצב רק בכדי להקפיץ את כולנו שוב nice set bredjrenz!!! אבויה נתנו סט ניייייייייייס, וסה"כ היה דאנס wickeddddddd!!! הבעיה היחידה לדעתי, הייתה החווווווום הנוראי שהיה שם. בלי מזגן, בלי מאוורר, פשוט זוועה..... תודה לגימל על עוד מסיבה מוצלחת!!!! lookin forwad to de 13/7 fe de REAL dancehall BASH! bookem bookem!!!!!! הנה קצת תמונות... -יער

Lagzieli

New member
מההה רביד?

פטור מזקן

המסיבת בריכה אתמול בקומפורט

רעיון ענק שלא מומש בצער רב... היה רשום 21+ כנראה הכוונה הייתה ל21 חודשים. ציפיתי להיכנס ולראות מסיבה מלאה חבר'ה מגניבים, בנות רוקדות בבריכה ומשחקות בכדור מים. בפועל היו שם מעט אנשים, בבריכה היו ילדים ששיחקו במים כאילו לא ראו בריכה מימיהם. ממש חבל, כי הרעיון עצמו יכול היה להיות כביר, ואני בטוח שזו הייתה גם כוונת המארגנים (כל הכבוד להם על הניסיון), אבל הביצוע היה חלש. יותר יחצון, הגבלת כניסה אמיתית, או לפחות לומר להורים הרבים שהיו שם לשלוח את הילדים שלהם לחוף הים הקרוב, זה היה יכול להיות משהו גדול. הייתי שם עם דביר (STOLA) ובהמשך פגשנו את סימור וחתכנו ללינק אצל רמי. משם חתכתי די מוקדם (צבא בכל זאת) אבל זה כבר סיפור אחר. רוצים עוד מסיבות בריכה! ויותר טובות בבקשה...

S t o l a

New member
ביג אפ מאן...

צודק ביותר !!! בהחלט מסיבה עם הרבה פוטנציאל... למרות שבסופו של דבר היה סבבה היום שבת הזה :) שבוע טוב אח!

למעלה