סליחה אם פתחתי הודעה חדשה סתם...

SaberTooth

New member
סליחה אם פתחתי הודעה חדשה סתם...

סליחה אם פתחתי הודעה חדשה סתם אבל לא מצאתי לאן לשרשא. בכל מקרה, בן כמה השחקן שמשחק את ויטני
הוא נראה יותר מידי מובגר להיות בן 17, אני יודע שטום וולינג בן 25 (או 20, אני לא בדיוק זוכר), אבל למזלו הוא נראה בן 17. קריסטין בת 19.

SaberTooth

New member
לשרשא = לשרשר, זו העייפות...

ולאלו מכם שתוהים, אז כן
אני משועמם, אין לי חיים ואני גולש בשעה 5 בבוקר, מרוצים

Iris cream

New member
זה לא קשור לטופיק, אבל...

למה לא כתוב שאני חברת פורום סמולוויל? כאילו....בכרטיס האישי שלי כתוב שאני חברה בפורום הארי פוטר ותפוז משוב (שרך אגב נכנסתי אליו רק פעמיים) ושאני לא חברה בפורום הזה. איך עושים שאני כן אהיה חברה? ועוד שאלה....איך מוסיפים את הפורום הזה למועדפים?

angel of Death

New member
איריס

ברגע שהפורום יופיע ברשימת הפורמים את תיראי בכרטיס האישי שלך שהוא מופיע גם שם....

mishmesh

New member
בעיקרון את פשוט צריכה לכתוב הודעות.

נראה לי שהפורום לא מופיע בכרטיס שלך בגלל שהוא עוד לא נפתח באופן רשמי. בגלל זה, הוא גם לא מופיע במועדפים שלך, הרי במועדפים אמורים להופיע הפורומים האחרונים שבהם את כותבת... בעתיד תהיה אפשרות גם לערוך את המועדפים, ואז תוכלי להוסיף לשם את הפורום...

Iris cream

New member
קיי....תודה

פשוט התחלתי להתפלץ כשגיליתי שאני לא כתובה בחברי הפורום....אני רוצה להיות נורא דומיננטית פה... איציק! אתה חושב אולי שנעשה מושית הזהב או משהו פה? נשאל את מייג´ן והכל (ברור, הרי אנחנו לא גנבי רעיונות) ואם אתה מסכים, אפשר אולי להיות אחראית על זה?

mishmesh

New member
חכי...

הפורום עוד לא חגג שבוע ואת כבר ממהרת לעשות טקס שנתי
אין לי שום בעיה שנעשה טקס כזה, ואין לי התנגדות שאת תעשי אותו, הבעיה היא שצריך לחשוב על שם. מה דעתכם על "קריפטונייט הזהב
"

Iris cream

New member
אמ....מה אפשר לומר? אני נורא מתלהבת

וקריפטוניית הזהב? לאאאא לא כדאי לעזת משהו עם זהב, כי זה סתם ממש ממש גנבה ממייג´ן אולי the big ones from smallville למרות שזה סתם טיפשי אולי קלואי? זה נשמע מאוד מקצועי וזה מסמל הרבה התלהבות, עניין, סקרנות וכל מיני

lily p

New member
מה בדיוק יהיה בטקס? ../images/Emo29.gif

כי בתכל´ס אי אפשר להשתמש באותן הקטגוריות שיש בפורום ה"פ... אולי פאנפיק השנה? *פאפי פייס* לפחות אני בטוח אזכה במשהו...
ואני מציעה לערוך את הטקס ביום השנה של הפורום!

למעלה