סליחה על ההעדרות הממושכת

סליחה על ההעדרות הממושכת

פשוט מה שקרה זה שחברה טובה שלי ילדה בשעה טובה אחרי 3 ילדים והייתי לעזר לצידה ככה שכל שעות הבוקר עד 4 בצהריים אני אצלה ואחר כך עד הערב אני עים הנסיכות שלי בין לבין נושמים אבל נהנים ובנוסך לכך כמובן שהייתי חייבת לחפש לסוזן-לי טראפיסטיות אחת לריפוי בעיסוק והשנייה לטרפייה פיזיולוגית אין לי מושג איך קוראים לזה בעברית אבל פה זה נקרא פיזיקל-טארפי והשנייה נקראת אוקופשונאל-טראפי והיו לי כמובן משהו כמו בלי הגזמה כמו ,,,, 80 עמודים בכל חוברת של כל טראפיסטיות שהן מורשות על ידי המשרד- חינוך BOARD OF ED ובכל עמוד 8 טראפיסיות א אז את החשבון אני משאירה לכן :)80 כפול 8 כפול 2 וכמובן לכי להתקשר לכל אחת ולהשאיר מליון הודעות ולראות מי עדיין לא מלאה ומי כן בקיצור טלאות הדרך העיקר ושורה תחתונה שמצאתי והיא תצטרך להפסיד 3 פעמים בשבוע כמה שעות גן-חובה פעמיים בבוקר אני ארקח אותה למכון הזה ופעם אחת בצהריים אז גם אים אני רוצה למצוא עבודה זה יהיה צריך להיות משהו גמיש במיוחד כמובן טוב , ולעינייננו העיקר שאני פה בין לבין לעיתים רחוקות יותר יוצא לי לפתוח ולקרוא מה קורה ואני שמחה שכולן לשם שינוי כבר בקו הבריאות ושריתוש ילדה ילד מדהים ובקיצור שהכל טוב לאחר תקופה מעצבנת לכולן נשיקות וחיבוקים שבוע טוב ומבורך לכולנו נורית

תמונה של רון-אשלי שלי בפרופיל

עשינו לרון-אשלי עגילים לאחר שהיא ביקשה ככה זה נראה מהצד מתוקונת שלי

dafgol

New member
מתוקה רון-אשלי שלך ../images/Emo23.gif

העם היושב בציון דורש
תמונות פרונטליות של הבנות
מברוק לרון-אשלי על העגילים

תמונות של הבננות אין לי בפרונט אבל יש את אבי

במשחק כדורסל של מכבי תל אביב מול הניקס-nba

תודה דניאלה ומבטיחה לשלוח בעתיד הקרוב תמונות

תודה דניאלה ומבטיחה לשלוח בעתיד הקרוב תמונות של 2 הנסיכות המתוקות שלי נשיקות

שמחים לראות אותך כאן ../images/Emo24.gif

תתחדשו על העגילים..זה באמת מרגש, שנה שעברה עשינו גם לקראת יום הולדת 5. וכל הכבוד על העזרה לחברה שלך.

frige

New member
או, שלום רב שובך ציפורה נחמדת

טוב לראותך. או יותר נכון לפחות לראות את רון-אשלי ואת אבי. גם אני דורשתתתתתתתתתתת תמונות. שמחה לשמוע שהכל בסדר אצלכם.
שרית

../images/Emo51.gifהמון תודות מתוקות

עים
תמונות יגיעו בקרוב זו הבטחה - בכל אופן לפני חנוכה (אני מקווה) אוהבת נורית

dafgol

New member
נוריתו'ש

שמחה שהדברים מסתדרים לאט לאט עם סוזן-לי
אני בטוחה שהחברה שלך מעריכה ומוכרירה את העזרה שלך - כל הכבוד לך
מצטערת שאנחנו מפספסות אחת ת'שניה במסנג'ר, אבל שמחה שאת מציצה פה ומקווה שחזרת ותמצאי את הזמן להתעדכן. שיהיה לך לאבי ולבנות סופ"ש נפלא ושוב מקסים
(היום אתם עוברים לשעון חורף? )

כן , לשם שינוי עברנו הלילה לשעון חורף ../images/Emo133.gif

אנחנו מפספסות אחתת'שניה כל הזמן זה כזה מצחיק אבל לאמשנה העיקר שכולם בסדר אבי עובד היום - הקפיצוהו לעבוד ביום ראשון מצחיקים אבל לא נורא הבנות גם ככה מוזמנות לימי הולדת היום רק חבל בשבילו שהוא יפסיד את המשחק של ביתר ירושלים מול מכבי חיפה שהוא חיכה לו אבל הכל לטובה נשתמע ושיהיה לכולנו שבוע טוב מבורך ונעים - אים אפשר קצת חמים נורית

S r 35

New member
הי נורית - טוב לראות אותך.

בהצלחה לרון-אשלי בטיפולים. הנושא הזה מעניין אותי כי גם ניר מקבל ריפוי בעיסוק וגם אנחנו בסרט הזה. אם תרצי לעדכן/להתעדכן אשמח במסר. חוצמזה - בעלך מוכר לי מאוד. לא יודעת מאיפה אבל אני יודעת שראיתי אותו בעבר. שיהיה לכם רק טוב

הי הי גם לך כיף לחזור בין לבין

לסוזן-לי יש טיפולים של טראפיסטיות לא לרון-אשלי חחח בכל אופן היא היום התחילה את הטיפול הראשון שלה בריפוי בעיסוק ובתחילה היא חששה מהמטפלת אך אחר כך היא היא בכלל לא רצתה לעזוב מצחיקולה כזאת היא לפי מה שראיתי מההצצות היא עלתה על נדנדה מרובעת שקשורה מהאויר עים 4 כבלים והיתה צריכה לאזן את עצמה אחר כך היא היתה צריכה להיטלות על כמו מעין נדנדה מסוג אחר שנכרחת כחבל מהתקרה (כמו בטרזן) ולדחוף את עצמה היא גם עלתה על מעין סקוטר בעל 4 גלגלים כאשר היא נשכבת עליו על הבטן ומנווטת עים הידיים וצריכה ללכת עימו הלוך ושוב כדי להביא לטראפיסטית חלקים של פאזל לפי הסדר חמוד ביותר הטיפול ארך חצי שעה הילדה נהנתה ובאמצע הכי כייף היה שהיא רצה אליי החוצה למסדרון כדי לבדוק שאני שם ולתת לי חיבוק ענק ונשיקה מקסימה ביותר כל כך נהניתי מזה
אני כל כך אוהבת את האפרוחית המצחיקולה הזאת
וביום רביעי יש לה עוד חצי שעה טראפיסטית ככה שהיא תעבוד איתה יותר על אחיזת עפרון וכאלה - יהיה טוב לגבי אבי הוא נצרתי במקור , מאיין את ? הוא שירת בחיל האויר אולי שרתתם יחדיו? בכל אופן נשתמע ואשמח לשמוע איך אצלכם הולך הריפוי בעיסוק
נורית

S r 35

New member
הי ../images/Emo140.gif

בהצלחה לסוזן-לי בטיפולים. אני מכירה את הטיפולים שאת מתארת, הם טיפוסיים לריפוי בעיסוק. גם אנחנו עברנו / עוברים אותם ואני די מנוסה בתחום. אם תרצי להתייעץ / לשתף במסרים, את מוזמנת. לגבי אבי: התשובות לשתי השאלות שלך הן לא! אני לא נצרתית ולא שרתתי בחיל האוויר. לא יודעת, או שראיתי אותו איפהשהו... או ש - האפשרות הסבירה יותר - הוא דומה מאוד למישהו שלמד איתי בבית הספר. שיהיה לכם רק טוב

S r 35

New member
תשאלי ואני אנסה לענות מניסיוני. בכיף ../images/Emo140.gif

למעלה