סליחה....

סליחה....

סליחה אבל אני לא מצאתי שרשור מתאים לזה, אזזזזז: למישהו יש את המילים של השיר של איילה? למי שיש, בבקשה תביאו לי! נ.ב. - יש לי גיטרה כמו של בועז! (רק עכשיו שמתי לב שיש לו גיטרה כזאת)... חחח אז תביאו את השיר... למנהלים: אל תמחקו את ההודעה!!! בבקשה

noy13pour

New member
ואי

יפה את מנגנת? גמני.. ובקשר לשיר..את אולי תראי שוב ת'פרקים ופשוט תכתבי מהר את המילים.. חח לא עזרה משו....

לאד11נת

אז מה אתה רוצה ממני? לא מספיק השפלתי את ראשי? לא מספיק אמרתי מצטערת? אז מה אתה רוצה ממני? איך שלא אקח את זה אישי? (ואז עוד משו לא זוכרת) אני אוהבת אותך כמו שאהבתי (לא זוכרת..) אבל עכשיו מאוחר מדי מאוחר להתעורר אבל אני לא רוצהההה אף אחד אחר. זה מה שאני זוכרת מקווה שזה יעזור!!

noy13pour

New member
אחרי איך שלא..

איך שלא אקח את זה אישי יש שהלכת עם מישהי אחרת משו כזה לא?

יאאאא תודה!

איזה נשמות אתם! כן, אני מנגנת! עכשיו נזכרתי בשיר: אהמ... אהמ... אז מה אתה רוצה ממני?לא מספיק השפלתי את ראשי? לא מספיק אמרתי מצטערת? אז מה אתה רוצה ממני? איך שלא אקח את זה אישי? איך הלכת עם מישהי אחרת... (ועוד משו) אני אוהבת אותך כמו שאהבתי איך עזבתי אותך בלי שחשבתי אבל עכשיו מאוחר מדי מאוחר להתעורר אבל אני לא רוצה(הההההה) אף אחד אחר איזה שיר שולטטטטטטטטט אני אראה שוב ביום שישי ואעדכן! תזכירו לי, באיזה פרק זה היה? של יום ראשון? אבל קיצר: תודה לכל מי שכתב! חולה עליכם! מוואה ענקית!
ואל תדאגו, אני לא פאקצה, אני רק מושפעת... חחחח

keton13

New member
בקשר לגיטרה שלו

של איזה חברה זה?וזה עלה לך 1500 בערך נכון?

keton13

New member
לא היא לא

היא מגניבה במראה אולי,היא מותאמת רק לרוק אבל היא טובה בלעשות את העבודה ברוק,לא בשאר. בחוץ מזה שהיא יכולה להיות לא נוחה לפריטה טובה.

לא יודעת....

ההורים שלי נתנו לי את זה מתנה ליומולדת 10... כי אני ידעתי לנגן א טוב והם קנו לי... ואני גם מנגנת בלהקה...

לאד11נת

אני לא רוצה את מילות השיר. אני רוצה את שם השיר כדי שאני יוכל להוריד אותו למחשב. מחכה לתשובה.........

למעלה