סלסרואים יקרים שלי!

NightGirl 4ever

New member
סלסרואים יקרים שלי!

אולי מישהו רוצה לצאת בסילבסטר? בינתיים אני מתכוונת ללכת לישון, ולחלום על הנשיקה- למה יש צבא? למה?! :(( ... בואו נארגן משהו

NightGirl 4ever

New member
לא יצא, אבל יצאתי לבלות

העיקר שמחר הוא חוזר לשבת :) היום יש לנו שנה ביחד!!!

ד"א

שאלה לכולם: מה אתם עושים בסילבסטר? מסיבת סלסה? מועדון? בילוי דיסקרטי אם חבר\ה שלכם? עוד אפשרויות...:)

Pagra Baleben

New member
אני בודדה../images/Emo185.gif

בביתי הקט
אין לי כל כך לאן ועם מי ללכת

Salsero18

New member
כנ"ל...

אין עם מי לצאת, אין חברה ואין מה לעשות... טוב חוץ ממסיבה של רוסים שממש לא בא לי ללכת אליה... (קאקדילה?)

CluBeRiT

New member
new year´s eve אני מבקשת!

האמת שלא תכננתי כלום, עד שחברה טובה שלי הפציצה עליי 2 חינמים לטי אל וי... אז אני מניחה שאני יוצאת לטי אל וי... ב12 בלילה אני חושבת שאני ארקוד במוזיקה כל כך רועשת שאני אפילו לא אשמע מה השעה...... ומקסימום יספרו...... תמיד יש בחורים במועדון...

Lechko

New member
ערב השנה החדשה...

לכיס שלי יקר מדי ללכת לטיאלוי השנה אז אני מוותר (חוץ מזה שחברים שלי בצבא כולם). אני הולך להרקדה באוניברסיטת ת"א, אמורה להיות מסיבה ממש מעולה, הבנתי שאמורים לבוא מלא אנשים וחוץ מזה... זה חינם, מכסימום, חותכים משם לנמל :) אלכס

גלגלולה

New member
איך היה באוניברסיטה?

שקלתי ללכת.. כמה חברים שלי היו שם, אבל בסוף הלכתי לקו (KU).

Lechko

New member
באוניברסיטה...

לא פספסת שלא היית. את הערב הסלסה בת"א אפשר לתאר ב"עלילות אלכס וחבריו".. נכנסנו לאוניברסיטה, אולם ענקי, רצפת פרקט, אבל: ענקי מדי, זה כאילו שאתה רוקד בשדה ענק כזה ולא מועדון, הד מטורף ורמקולים שנמצאים בצדדים שונים של האולם, מה שגורם לזה ששומעים כמה מקצבים בבת אחת ולא רק מקצב אחד של מוזיקה. רוב האנשים באו בזוגות, הבחורות שלא באו בזוגות בדר"כ ישבו בחבורות ודיברו אחת עם השניה וגם כשעלו לרקוד, משום מה רקדו כמו ילדות בכיתה ח שמתביישות לגעת בבנים (וזה לא רק משהו שראיתי אצלי). ואז התחילו ריקודי שורות... כאחד שנורא אוהב שורות, רצתי החוצה מהמועדון הזה והפניתי את עצמי אל הטיילת ומועדון הHome החדש שהיה בחסות הזירה. אך אבוי, לא כתבו שם כתובת, רק "ליד הדייויד אינטרקוננטיננטל". אחרי 9 סיבובים סביב המלון, שתי כניסות ליפו וסיבוב בקור של הטיילת, התקשרתי לחבר שלי י´ שהיה אמור ללכת לאותו מועדון, התגובה שלו היתה כזו "לפני 10 דקות יצאתי מהמועדון, אין מוזיקה טובה, פחות מ30 אנשים על הרחבה, וזה כולל את הדיג´ייז של הסלסה שכולם הגיעו לראות את הפתיחה... אני הולך לאוניברסיטה". כיוון שהערב לא מוצה, פנינו שוב לאוניברסיטה ולהדים האדירים בשירי לטינוס. עד שהגענו לשם, נשארו שני שירים ובדיוק הגיעו עוד כמה חברים שהיו בפוקוס ליד וברחו מאלפי הארגנטינאים השיכורים והחרמנים שהציפו אותו וכפו על הדיג´יי מחרוזות שירי קומביה. בקיצור, רקדנו (שוב) סלואו על A puro dolor והלכנו לאכול פיצה בהרגשה שסלסה לא נקבל אז לפחות לא נחזור על בטן ריקה. אלכס

הגעתי למסקנה כלשהי../images/Emo70.gif

שהרוב בכלל לא יוצאים בסילבסטר כי אין עם מי או שלא בא או בגלל שאומרים שזה לא חג שלהם ועוד מיליון ואחד סיבות...! בקיצור - אני מאחל לכל מי שיוצא\ת שיהנה\תהנה

שאלון לקראות הסילבסטר (היום!)

היום זה היום האחרון בשנת 2002
אז רציתי לפתוח דיון על כמה דברים:
כל אחד (כמובן שמי שרוצה..:) יסכם בקצרה איך עברה עליו השנה וכמובן איך הסלסה הצטלבה לו ביום יום
אילו שירי סלסה לדעתכם, הכי שווים לריקודים
(אני יודע שיש הרבה.. תגידו ככה מה שעולה לכם בראש או שפשוט השיר האהוב עליכם)
איזה שיר הכי מתאים לפי דעתכם לנשיקה בחצות
ואיזה שיר הכי מתאים לקבל את פני השנה החדשה
כולם מוזמנים להשתתף בשרשור - מקווה שיהיה שיתוף פעולה

CluBeRiT

New member
אני אשתתף ראשונה.

איך עברה עליי השנה? האמת שכמה שמוזרה שהייתה, אני מוכנה לחזור עליה עוד 1000 פעמים. אני כל כך נהנתי... יצאתי המון גם לסלסה וגם למועדונים, {חוץ מתקופה קצרה של הפסקה} בקשר לשירי הסלסה, אני אשאיר את זה לדעתי.. השיר הכי מתאים לנשיקת חצות? זה קשה, אבל אני אלך על... silence {ישן ישן, אבל עם הכי הרבה נוכחות ששמעתי} איזה שיר הכי מתאים לקבל את השנה החדשה? זה קשה..... אני לא מוצאת שיר מתאים, אני אשאיר את זה לתקליטן.

טוב...../images/Emo13.gif

אני עשכשיו גם אנסה לענות על הכל:)
איך עברה עליי השנה? הייתה שנה נחמדה:) אממ יצאתי הרבה לסלסה היה קצת קשה ועמוס (גם בגלל לימודים..) ובכללי השנה הייתה בסדר... לא מצוינת ולא גרועה.. באמצע!
יש הרבה שירי סלסה שווים (כמו שאמרתי..) כרגע לא עולה לי משהו
השיר שהכי מתאים לנשיקה של חצות (לפי דעתי) : Alejandro Sanz- Corazon Partido ואני בטוח שיש עוד כמה שירים סלסה שאני אוהב שלפי דעתי הם מתאימים אבל כרגע הם לא עולים לי לראש
יש לי עוד שירים שלפי דעתי מתאימים לשאלה אבל הם לא סלסה.. אני ארשום כמה: GABRIEL, ANA - Eres Todo En MI (מהסרט -dance with me ) זה שיר מדהיםםם ו... George Micheal - Careless Whisper אני אישית אוהב... Sarah Connor-From Sarah With Love Mariah Carey - My All טוב זהו מספיק.. (יש עוד אבל לא משנה :)
והשיר שנראה לי מתאים לתחילת שנה חדשה: ROSA Y DAVID BISBAL - VIVIR LO NUESTRO זה שיר שאני אוהבב - אני אישית הייתי מסכים לפתוח את השנה איתו

Pagra Baleben

New member
../images/Emo185.gif

יש לי מה לעשות בסילבסטר! בסוף אני עושה מסיבת-שיכבה אצלי בבית
אניאענה על השאלון מחר

למעלה