סל התרופות.

yariv v v

New member
סל התרופות.

אני לא מבין על מה המהומה. למה החולים כל כך נרעשים על כך שתרופות מסוימות לא נכללות בסל? החולים פשוט לא מבינים. הם לא מבינים שלחברי הכנסת הנבחרים שלנו, פשוט אין את הזמן לעסוק בזוטות כגון "סל התרופות". תרופה נגד זה ותרופה נגד זו...עניינים של מה בכך.הרבה יותר חשוב ובוער לעסוק בנסיעות לחו"ל על חשבון משלם המסים,או לבחור בין סוגי קרמיקה שונים לשיפוץ הלישכה החדשה, או לדאוג להצעת חוק בעניין העלאת שכרם שלהם עצמם מדי חודשיים שלושה....ועוד היד נטויה לעניינים שעל סדר יומנו הציבורי. הרי החולים...הם כבר ממילא חולים...אז מה זה יעזור כבר?

magy

New member
נו באמת, למה אתה הורס להם

את החגיגות....... עם הבלים כמו "סל תרופות" כשהם יזדקקו לסל, לא תהיה להם בעיה. לעם יש בעיה, טוב, למה מי זה העם הזה ? סתם אספסוף חולה.......... העם אינו ממשפחת "הנבחרים"........ נבחרים יש רק 120 (מתחת לאפס.......................) בוזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

ענבר.

New member
זה באמת נושא כאוב

שלא מתחיל ונגמר רק בסל תרופות. ומה עם כל המכשירים הישנים שפג תוקפם? ומחסור בחדרים בבתי חולים? ומשהו נוסף שאני לא מצליחה להבין - איך זה שאחיות יושבות בזמן המשמרת שלהן מול המחשב באינטרנט ומתקשקשות בפורומים???

magy

New member
איך?

בשביל להקליד, מספיקה יד אחת לא? והשניה אוחזת בשֶלח...

ענבר.

New member
אה, הבנתי.

האחיות, הנשים בלבן, הן נצר למשפחת טרומפלדור.

softy

New member
אני מנסה להקביל את התרופות

לניתוחים למשל. הרי ידוע שיש ניתוחים שהם יקרים יותר ויש שיקרים פחות. מן הידועות הוא שניתוחים על פי רוב הם מצילי חיים. עכשיו אני שואל את עצמי למה להוציא רק תרופות יקרות ומצילות חיים מסל התרופות? בואו ונעשה גם סל ניתוחים ונחליט שכל ניתוח שהוא לא בסל צריכים לשלם עליו. אני בטוח שתקציב המדינה ירוויח מזה הרבה מאוד כסף על מנת שאפשר יהיה בכסף הזה לממן עוד כמה דברים חשובים ביותר כמו למשל הגדלת תקציבו של חבר הכנסת בסעיף "הקשר עם הבוחר".

magy

New member
הקשר עם הבוחר

רק ענבל גבריאלי ואיתן כבל ענו לי כששלחתי מייל לכוללללללללללללם וביקשתי עזרה. היתר לא מסוגלים לפתוח מייל בלי עוזרים

softy

New member
זה בגלל שהם היו עסוקים

בלחשב כמה כסף ישאר להם אחרי שיקנו מכונת אספרסו ומכשיר GPS

yariv v v

New member
חה חה חה...גדול !

מכונת אספרסו. איפה הימים שראשי המדינה הסתפקו בדירת מגורים צנועה,התלבשו בפשטות ושמרו על אורחות חיים כאחד האדם. לא עוד. היום - כמו שאמרת : מכונת אספרסו ,מחשב נייד וג'י-פי-אס שאני מסופק אם הם יודעים בכלל איפה כפתור ההדלקה שלו.(אה,סליחה,חוברת הפעלה כתובה באנגלית----קצת בעייתי).

ענבר.

New member
הבעיה מתחילה כש....

מגלים שחוברת ההפעלה נמצאת במחסן, על יד המוח של חזן. עכשיו, נראה אותו מדליק ת'אור.

למעלה