סמינר פסח 2006-מועצת הנוער העירונית

ba r2 0 1 0

New member
סמינר פסח 2006-מועצת הנוער העירונית

שמחה רבה שמחה רבה, אביב הגיע-סמינר פסח בא
מדי שנה מועצת הנוער העירונית של כפ"ס עורכת סמינר הכשרה בחופשת הפסח לסמניר חשיבות רבה לחבר המועצה, מכיוון שבמהלכו תועברנה סדנאות בתחומים רבים כגון: מיומנויות הנהגה, היכרות האידיאולוגיה המועצתית, מנהיגות וייצוגיות, עבודת מועצה, עבודת הועדות וסדנאות הכשרה. הסדנאות יועברו ע"י מרצים חיצוניים ומקצועיים, וכן ע"י חברי מזכירות המועצה. הסמינר יתקיים (ליאור מי כתב את המכתב? כתבו שם הסמינר התקיים! עם ה) באכסניית הנוער "נורדיה" בין התאריכים 10-11.4.2006 בימים שני ושלישי. תצא הסעה מסודרת באוטובוס בשעה 8:00 ממרכז הנוער העירוני, רחוב דוד אלעזר 3 כפ"ס. החזרה תהיה בשעה 17:30 לערך ביום שלמחרת. חשוב לציין, כי המקום מאובטח ומגודר. כולכם מוזמנים לצאת לסמינר, ולאחר מכן להחליט אם ברצונכם להצטרף למועצת הנוער (בטח שכן
). ומי שיחליט שלא, כמו שליאור אמרה, עבר חוויה כיפית וקיבל כלים שרק יעזרו לו
לפרטים נוספים על הסמינר ועל עלותו (המחיר מסובסד ע"י העירייה), פנו בהקדם אל מנהלת הפורום ומנחת מועצת הנוער העירונית, ליאור רותם
אם היא לא עונה במקרה במסרים, שלחו אליי מסר ואתן לכם את הטלפון של ליאור.
שמחה רבה שמחה רבה, אביב הגיע-סמינר פסח בא
חג שמח

Adidason326655

New member
ככה שמי שרוצה דייט עם ליאור

צריך ת'טלפון שלה ולכן שווה לו להיות בסמינר!

Pipe Dreamer

New member
דווקא נורדיה?

מאחל לכם צום קל. אלא אם תחליטו לאכול את שניצל החתולים שיש שם.

Frgr

New member
השניצלים שם טעימים :/

התפוחי אדמה לא :D איך קרענו לזה שנה שעברה - נגיעות קטנות מהגיהנום :)

Pipe Dreamer

New member
אני לא יודע מה איתך

אבל כשהייתי שם השנה בסמינר, כשבאתי היו שם מלא חתולים באזור חדר האוכל, יותר מ20. אחרי ארוחת הערב כבר לא ראינו אף חתול, וגם לשניצלים לא היה בדיוק טעם של עוף...

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo13.gifמישהו כבר פנה אלייך?

כי לא שמתי לב להתלהבות יתר....
אתמול פירסמו ב"קול הכפר" את הקומוניקט עם תוצאות הבחירות דרך אגב...

ba r2 0 1 0

New member
סבבה... אני אביא למליאה הבאה כי לא

תהייה ישיבת צמו"ד עד איזה מאי.... (אירינה לא יכולה...).

ba r2 0 1 0

New member
שמעתי שכשאתה מקבל את המשכורת

אתה מתפטר? אבל מי יביא לי עכשיו את "קול-הכפר" בדרך לצמו"ד??? חח אצלי בשכונה כבר לא מחלקים כמעט.... מדיי פעם מישהו לוקח את העבודה לשבוע ואז מתפטר... וגם אז עד שהוא נזכר להגיע לחלק בבית שלי זה חצי שעה אחרי שיצאתי מהבית... חחח אבל זה באמת לא שווה לעבוד אצלם...

למעלה