סניף ACE בעפולה (אוטודיפו)

shinon28

New member
סניף ACE בעפולה (אוטודיפו)

קניתי צמיג באוטו דיפו של חברת יונירויאל ואחרי חצי שנה נוצר עיוות בצמיג לרוחבו ולא כתוצאה בפגיעה וכו' ניגשתי לאוטודיפו ונאמר לי שיש לפרק את הצמיג ולשלוח אותו לבדיקת מהנדס ועל כן עליי לקנות צמיג אחר ואח"כ תלוי בתוצאות הבדיקה אוליי אקבל החזר או להשאר עם הצמיג ולקוות לטוב יחס מגעיל,שרות בריצפה. כל השנים אני קונה ה"צמיגי ביטון" בעפולה ונהנה,איך אומרים דבר טוב לא מחליפים נ.ב פניתי לקשרי לקוחות שלהם בכל האמצעים מייל,טלפונית,פקס ושבוע ולא נענתי אם מישהוא יודע כיצד אוכל להגיע לסמנכל /מנכל ACE אשמח לכל עזרה או תגובה תודה מראש

לולי72

New member
תכתוב להם מכתב

בעדינות מאיימת מה שנקרא. תספר את הסיפור ותגיד שאתה מחכה לתשובה מהירה בתוך איקס ימים ואם לא יענו לך תשקול צעדיך ותראה מה הם יענו לך.

frige

New member
מה שעדן כתבה

תכתוב שאתה מצפה לתשובה תוך X ימים ולא תנקוט באמצעים אחרים, בלי לפרט מי יודע מה, מאמינה שהם יבינו את הרמז. בכל אופן, מאחלת לך בהצלחה. גם אנחנו אף פעם לא הולכים למקומות האלה, גם אנחנו מחליפים אצל ביטון. שרית

לולי72

New member
שינון, מה ששרית כתבה לך זה נכון

תכתוב את כל הסיפור ומה שהיה ותגיד שציפית ליחס כזה וכזה וכמובן שאתה מצפה לתשובה מהירה תוך שבוע (נניח) ושלאחר תגובתם תשקול צעדיך. ככה בדיוק. וזהו. תעדכן.

shinon28

New member
חייגתי אליהם

אל מחלקת שרות לקוחות,יחס קר הפקידה שם רק ניסתה לחפף אותי ושביקשתי את המספר של ההנהלה היא נתנה לי מספר וניתקה והתברר שזה המספר פקס של הצחלקה שלה בא לעשות מכל העניין רעש
אבל אין לי כוחות

למעלה