ספוילרים לפברואר SWEEPS

sigalit1000

New member
ספוילרים לפברואר SWEEPS

יש לי את כל הספוילרים המלאים והמורחבים מהעיתון כולל כתבה לגבי הסיפור המרכזי: ניק/סייג'/שרון/דילן.....אולי אעלה את הכתבות בהמשך....

בעיקרון ניק וסייג מתכננים תוכנית שתגרום לחשיפת הזהות של הרופאה, ניק יגרום לרופאה להאמין שהוא בעניין שלה, סייג' לא כל כך תאהב את החלק הזה בפרט אם הרופאה משוגעת, הרופאה משכנעת את שרון שסייג מאוד מסוכנת לתינוק, שרון מבקשת מהרופאה תרופות והיא מסרבת, דילן מתחיל לחשוד ברופאה ומשהו לא מסתדר לו בסיפור של כריסטיאן והקשר לרופאה, הסודות של הרופאה יתגלו וזה יוביל לסיפור חדש, דילן אולי יסלח לשרון כי גם הוא חולה כמו שרון.... יש דגש בעיתון ששם התינוק הוא כריסטיאן זה מרמז על הגילוי הקרוב...

אדם הוא זה שיציל את נוח כולל על החלק שלו בסיפור הדריסה של בילי והסיפור של נוח ומשפחתו....

הילארי תיזכר שדיבון הוא הגבר שהיא מאוהבת בו ויש דברים שהיא תתחיל לרצות ולמזלה בעלה מליונר.....

ג'ק וויקטור הדברים ימשיכו, פיליס כועסת על ויקטור על הסיפור עם מרקו והיא לא מתכננת להרפות מויקטור....

בילי החדש יאבק על ויקטוריה, לרוב או שבילי ממש מצליח או שבילי ממש נכשל - אין אמצע....

בתמצית הספוילרים לחודש וחצי הקרובים:
Nick and Sage work together to find out what Dr. A's deal is

The plan is for Nick to get close to her

Sage worries things might go too far because the good doctor might do something bad

Nick confidently moves forward

Meanwhile, Dr. A tells Sharon that Sage is fixated on Sully, freaking Sharon out

Sharon - aware she's already stressed over Dylan's new job - asks Dr. A to put her meds back on the previous dosage

Dr. A tells Sharon everything is fine, no need to tweak the meds - in fact, she convinces Sharon that she's all better and can be med free

Nick worries that he and Sage digging into Dr. A will blow back on Sharon and send her into a tailspin

Natalie wants to make a deal

Noah wants to know what Luca is planning
Dylan joins Team WTH is up with Dr. A?

He thinks Christian's birth story is weird and Dr. A was involved in making it that way (the article says Christian, not Sully)

Sharon may be upset by what Dylan digs up

The reveal about Dr. A's secrets will not be the end of this story, related "new mysteries" will develop, per CP

Adam turns into Noah's hero re: Luca's leverage in the matter of the accident that hurt Billy

Luca and Adam's conflict hits new heights as Adam protects his nephew

Adam does what Victor wants except when Adam is hiding something from dear old dad

Billy focuses on making things right with Vicki as he promised Delia, while Vicki struggles with what she wants (Billy) and the trust issues their relationship has given her

Hilary remembers she loves Devon, making him a very happy guy

Hilary decides she wants to be one of GC's top power players and Devon is happy to fund her dream

Neil, however, might throw a spoke in Hilary's wheels as he and Hil end up on opposing sides

Jack and Victor's latest truce is imperiled by Jack's persistently hacked off wife, whose continued need for revenge has her putting another plan in motion

Abby deals with big problem #1 - her bumpy relationship with Max - as big problem #2 takes shape, and that involves Ashley

ohadcarrington

New member
אוי לא בא לי שיערבבו את הילארי וניקי...

זה בזבוז של עלילה שיכלו לתת לניקי והיא הייתה הרבה יותר מעניינת...

ohadcarrington

New member
נכשל, בילי ייכשל

וואו הסיפור עם הרופאה נשמע ממש מעניין, כבר דאגתי שזה יימרח...
&nbsp
יודעים איך אדם יציל את נוח? הוא יישקר במשטרה?
&nbsp
הילארי נהיית גרידי? הגיע הזמן
יו נו התחתנת עם מישהו עשיר, תנצלי את זה...
&nbsp
פיליס לא תרפה, לדעתי ויקטור יעשה לה משהו בסוף מרוב שהיא תרדוף אותו...

sigalit1000

New member
גילינו מי החוטפת של אדם....

מדובר בפיליס - לא ציפיתי, היא בכלל לא הייתה אופציה.....

מה הספוילר הבא אומר לדעתך? The reveal about Dr. A's secrets will not be the end of this story, related "new mysteries" will develop, per CP

Sharon goes on a crime spree after completely losing her mind

לאיזה סיפור מיסתורי חדש לדעתך יוביל הסיפור של גילוי הסודות של הרופאה?

לגבי מה ששרון תעשה אני מקווה שהיא לא תגנוב את כריסטיאן או תפגע בו.....

ohadcarrington

New member
WTF?

פיליס? למה פיליס? מה המניעים?
&nbsp
אוי ווי! זה אומר שהחשיפה של ד"ר אנדרסון תוביל לעוד משהו, תעלומה חדשה, משהו ייקרה לתינוק, CP, זה שיתוק מוחין! ולגבי שרון זה אומר שהיא תצליח לעשות הרבה פשעים ברצף בלי להיתפס...
&nbsp
משהו לא טוב קורה שם... אבל לפחות זה אומר ששרון לא תיעלם בזמן הקרוב...

sigalit1000

New member
לא יודעת מה המניעים של פיליס, אולי הם מבלבלים אותנו

יש לך מושג מי זו נטלי? היא קשורה למישהו השאלה למי....

CP זה chuck pratt jr כותב הסידרה הם כותבים את שמו בקצרה CP....

יש תמונת ספוילר מפרק שצולם לפני שבוע ושם רואים את נוח בבית חולים, כלומר העלילה איתו נמשכת ומצולמת גם בימים אלו, שרון ודילן מבקרים אותו כלומר הם התגברו על סיפור התינוק..... כלומר שרון ודילן חלק מעלילה חדשה שקשורה לנוח, סייג'/ניק/אדם/צ'לסי חלק מהמשך סיפור התינוק....

ohadcarrington

New member
יאו אני שונא ראשי תיבות!

היום גם היה לי עוד מקרה מפגר עם ראשי תיבות...
בדקתי תוכנה חדשה שקוראים לה TSS ורשמתי את השם שלה על דף כדי שאני לא אשכח, קמתי מהשולחן וירדתי לקומה מטה לשאול משהו בקבלה, אחת המזכירות ראתה את הפתק ביד שלי ושאלה למה אני מתעסק בטמפונים ואז קמה וכל מי שהיה מסביב שמע...
מסתבר שTSS חוץ מהשם של התוכנה זה גם שם של תסמונת שנגרמת מזיהום כשמשאירים טמפון בפנים, בקיצור מהבושה לא רציתי לקום מהשולחן יותר

&nbsp
אזזזזז, חזרה לצח"מ, מממ אין לי מושג מי זו אבל אני אנסה לברר עליה עוד פרטים...
אז שרון ודילן יהיו ביחד? ישששש! וגם ניק וסייג'? יששששש!
איזה כיף!
מעניין מה העלילה החדשה, יש משהו על זה?

sigalit1000

New member
וואי גם אצלי יש הרבה רשאי תיבות שאני לא מבינה

זו אחת הבעיות שהם מקצרים באנגלית חלק מהקיצורים קשים להבנה לכאלו שאנגלית היא לא השפה הראשונה שלהם, בעיתון של הסדרות יש המון קיצורים שאת חלקם אני לא מבינה עד היום.....

ניק וסייג' ביחד, הם גרים מול אדם שרואה את כריסטיאן על בסיס יומי, רק בסביבות חודש מאי אנחנו נגלה אם כריסטיאן הבן של ניק או אדם, CP אמר שהוא עוד לא החליט....

לנוח יש עלילה ענקית שקשורה ללוקה, מריסה, נטלי, קווין ומריה.... יש מצב שגם סאמר, שרון ודילן חלק מהעלילה, אני ממש סקרנית לגבי העלילה זה נראה כמו משהו ארוך ומאוד מעניין....

sigalit1000

New member
לגבי נטלי השמועות אומרות ש....

שמועה אחת אומרת שהיא הבת של דוקטור אנדרסון וניק שנלקחה ממנה בניגוד לרצונה והיא הסיכוי היחיד שהיה לה לילדה וזה יסביר את הסיבה לחטיפת כריסטיאן....

שמועה אחרת אומרת שהיא הבת של ויקטוריה, שהייתה לה בת של שרדה בבית חולים אבל היא בעצם נחטפה, מבחינת גיל נטלי צעירה מויקטוריה ב20 שנה, אני לא זוכרת אם היה סיפור כזה, מישהו זוכר?

שמועה אחרונה שהיא אחות של אחת הדמויות האחרות....

ohadcarrington

New member
וואו!

נשמע מעניין...
&nbsp
ממממממ, לגבי ויק, אני צריך לבדוק, אני זוכר שהיה בסוף שנות ה90 משהו עם תינוק ודניאל רומלוטי אבל אני לא זוכר איך זה נגמר...
אבל אני אברר את זה...
&nbsp
פחחחח, אולי יעשו אותה אחות של ניקי?

sigalit1000

New member
לדעתי אתה מדבר על לוסי הבת של דניאל שנמכרה לויקי ובילי

ללא ידיעתו של דניאל ופיליס ביחד עם דניאל זכו בה בחזרה, אבל יש ילדה שנולדה לויקטוריה וכעבור כמה ימים בבית חולים היא לא שרדה אז אומרים שזו נטלי....

לגבי ניקי תיאורטית הכל אפשרי, אבל נטלי בגיל של הנכדים של ניקי אז זה יהיה מוזר שהן יהיו אחיות....

איזה טירוף היה אתמול בפרק עם הדוקטור, אני בהלם, סייג' נעצרה וככה כנראה דילן נכנס לתמונה ומגלה את הקשר בין כריסטיאן והדוקטור, מוזר לי שנטלי הייתה חלק מתצוגת האופנה ואהבתי שמריה שוב הזהירה את שרון מהדוקטור וצידדה בסייג'.... ובסוף ראינו את בילי ופיליס אני מתחילה להאמין שמשהו יקרה בין שניהם....

ohadcarrington

New member
לאלא נזכרתי

בשנות ה90, קול וויקטוריה עשו ילדה והיא נולדה ומתה בבית חולים קצת אחרי, זו הייתה ההתחלה של ויקטוריה בשנות ה90...
&nbsp
לדעתי, מדברים עליה, אם מדברים על ילדה שמתה...

ohadcarrington

New member
זה לא תמיד קשור לשפת אם או לא...

נגיד אנגלית היא השפת אם שלי, ועברית שפת אם שנייה נקרא לזה...
כשגרתי בארה"ב הבנתי את כל הסלנג וכל הקיצורים מהאזור שגרתי בו, אח"כ עברנו לקליפורניה, ושם היו כבר כל מיני קיצורים שלא הבנתי (כי זה אופייני לכל אזור), אבל למדתי אותם...
היום, כשאני מדבר עם הבת דודה הקטנה שלי, בגילי גם בערך, והיא משתמשת בכל מיני קיצורים או סלנג ודברים כאלה, יש מלאאא דברים שאני לא מבין...
אז באיזו שיחה איתה השתמשתי בסלנג והקיצורים שאני הכרתי והיא אמרה לי שאני עתיק ושהיום אף אחד לא משתמש בסלנג הזה

אז באסה

&nbsp
ובנוגע ליוצר של הסדרה, סריוסלי דוד? נתת להם לתת לך ראשי תיבות של מחלה? זה פשוט מעליב!
&nbsp
ממממ העלילה עם נוח נשמעת ממש מעניינת! לא יודע מה הקשר של לוקה, מריסה, קווין, נטלי ומריה לנוח, כי הם כמעט ולא מדברים בסדרה...
&nbsp
ידעתי שזה יימרח הרבה זמן הסיפור עם מי האבא, זה פשוט חייב להימרח הרבה זמן כמו ביפים...

למעלה