ספוילרים מישהו?

שלינקי

New member
ספוילרים מישהו?

כיוון שכנראה הולכת להיות לי שנה ללא טלויזיה אני מאוד אשמח לדעת: א. מה יהיה עם פול וכריסטין? ב. יכניסו את דיאן לכלא? ג. אני יודעת ששרון תהיה ב"קטע" גם עם ג'ק, ובראד... מתי כל זה יקרה? תודה :)

brum

New member
../images/Emo58.gif זה הכל ? (אני קראתי עד תחילת 2006)

זה כל מה שמענין אותך ? יש עוד הרבה דברים מעניינים חוץ מזה אבל לשאלותיך- א. כמו שאת יודעת כריסטין עכשיו מחופשת והיא תצור קשר עם פול ועם מייקל בתור קלי וכמובן באיזשהו שלב היא תחשוף את זהותה האמיתית (במיוחד כשהיא תשמע עד כמה פול מצטער על מה שעשה), בעוד היא מתלבטת בקשר לפול דני רומלטי שוב יצוץ והם יהיו בקשר רומנטי (אלא מה?) פול ירצה לעזוב את ג'נואה סיטי בגלל כל הזכרונות הרעים, יעביר את העסק שלו לאנדי ובדיוק ביום האחרון יגלה את האמת על איזבלה ומייקל (איך תכננו יחד להרוס את נישואיו) וכמובן יבטל הכל ויבקש גירושין מאיזבלה, איזבלה האומללה תהפך לתחמנית עוד יותר גדולה מדיאן, תעלם ויתחילו להופיע ראיות כאילו כריסטין רצחה אותה, לאחר שזה לא הצליח לה ולא הצליחו להוכיח בוודאות כי אכן היא רצחה אותה, איזבלה תתגנב לביתה של כריסטין, תסמם את המשקה שלה ובעוד כריסטין שוקעת לתרדמה כשהיא באמבטיה, היא צצה עם סכין בחדר האמבטיה ומספרת לכריסטין הכל לפני שהיא עומדת להתעלף ולהרצח - כמו כל סדרה אמרקאית טובה כריסטין תנצל ברגע האחרון ע"י פול ואם אני זוכרת נכון איזבלה תמות תוך כדי הנסיון לפגוע בה. כריסטין שוב תחזור לזרועותיו של פול וסוף סוף הם ידברו על חזרה לזוגויות (זה מה שאני זוכרת לגבי היחסים שלהם-לא זוכרת אם התחתנו בסוף) ב.דיאן לא תכנס לכלא - היא תמסור את החזקה לג'ק ולפיליס אבל מכיוון שהיחסים בין ג'ק לפיליס יתחילו להחמיר עד פרידה - דיאן תתחמן את עצמה שוב לזרעותיו של ג'ק וגם תוך כדי תזכה לראות את בנה הרבה יותר . ג. רק בעוד כ- 4 שנים נראה את שרון מנשקת כמעט כל גבר בסדרה, בינתיים היא משתרללת עם אחרים ועדיין הקשר בינה לבין ניק יהיה עם עליות ומורדות (יהיו הרבה זמנים שהם יתפקדו כמו זוג אוהבים שוב - ממש ניקי וויקטור בגרסה צעירה יותר) אבל אל דאגה הם יהיו בסוף גרושים (למרות שלפי רוח הסידרה בטח יתחתנו שוב)

שלינקי

New member
לא זה ממש לא הכל :)

אני רואה שאת יכולה לעניין אותי בעוד דברים רבים (יאמי) ספרי לי עוד רכילות מפתיעה. זה נכון שיגלו שהבת של דרוסילה היא לא הבת של "אבא" שלה? שכחתי את שמו כרגע תודה!!

עוד ספויילר ענק! ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

קאסי תמות בתאונת דרכים...
יש אפילו סרטון ביוטיוב. זה כבר קרה בארה"ב, אבל אצלינו זה יקרה עוד 3-4 שנים לפחות.

דבירית

New member
נצל"ש חבוי פה גם ספוילר../images/Emo58.gif

אמה של ג'ל היא קתרין. אני זוכרת שקראתי פעם את זה פה. סוף סוף ראיתי איך הייתה הנשיקה של ויקטור ובאמת שרון הייתה אבלה וריחמתי גם נאני נעל ויקטור שהבין שניק ראה אותם. זה היה עצוב מאד איך שהוא בכה. קתרין ניסתה לדבר על לבה של ג'יל וזה היה גם קטע יפה. לדעיתי היא צודקת בניסיונותיה לנער אותה למען אמה המאמצת שזקוקה להנ ואני מבינהב גם שעולמה התהפל כשהדבקר נודע לה עכשיו. נ.ב אוףףףףףף מרינה עלתה לגמר כוכב נולד. איך קרה הדבר? נ.ב 2 קיבלתי בבחינה 79 ובקורס המקסים 84. רק חבך שהקורס נגמררררררר.........

יוליקה

Member
מנהל
הי, ילדונת, מה שלומך

מצטערת שלא הספקתי לענות למסר שלך. בתוך ותיקה אתם מדברים פה על ספויילרים אבל אני דווקא ניזכרת בסיפורים ביזאריים שהיו בסדרה כמו הסיפור שפול נעלם וכולם חשבו שהוא מת - רק לוריין לא האמינה והיה את הסיפור של בלייד שהיה לו אח תאום מטורף והיה את הסיפור שחטפו את קתרין ואסתר ואחת שהיתה דומה לקתרין החליפה אותה וניסתה לשדוד אותה... מי שזוכר סיפורים נוספים שיספר

דבירית

New member
../images/Emo24.gifהיי אביבה יקרה

מה המצב? האמת הסיפור על בלייד העלה לי נשכחות ואני זוכרת שהיה לו גם רומן די ארוך עם אשלי. הם כמעט התחתנו לא? אני רוצה להבין כי אני לא זוברת. הוא היה אח תאום של פול? ואני מוסיפה גם את איחד הסיפורים המסעירים בצעירים- שילה חטפה את הילד של לורן וסקוט וגידלה אותו כשלה. עוד סיפור שאני זוכרת שאשלי הייתה נשואה לויקוןר וויקטוריה ניסתהה להפריד ביניהם. זה היה בדיוק כשהתחלתתי לראות. היא החביאה מכתב והתכוונה לסכסך ביניהם. לא זוכרת מכבר מה היה רשום. אולי היא כתבה בשם ויקטור שרוצה לחזור לניקי או משהו כזה.

יוליקה

Member
מנהל
אני תמיד מוכנה להזכיר

שילה בדתה את ההריון שלה בשלב מסויים חטפה את התינוק של לורן. ושרפה את הביקתה של אמא שלה - כולם חשבו ששילה נהרגה בשרפה אבל המפיקים תמיד משאירים פתח להחזיר את המתים. לבלייד היה אח תאום שהיה מטורף ושיגע את אשלי. הסיפור של פול היה שבמסגרת חקירה כלשהי פול צריך היה למות וכ"מת" היה לו סיכוי לגלות את המימצאים. אלא שלורן (שהיתה גרושתו) לא האמינה שהוא מת ועלתה על עיקבותיו. היה שם קטע עם אבא שלו לא זוכרת את כל הפרטים. לפול יש בת בשם אפריל בשלב מסויים החזירו אותה לסידרה ואח"כ שוב נעלמה. היה גם סיפור עם אשלי ואיזה בעל שלה שניסה לרצוח אותה לאחר שסימם אותה וכיוון רובה לעברה שיופעל לבד ברגע שמישהו ינסה להיכנס.

למעלה