ספוילר הקרבות לרסלמניה

bralon

New member
ספוילר הקרבות לרסלמניה

Tag Team Championship Billy and Chuck vs. APA Intercontinental Championship William Regal vs. Rob Van Dam Stone Cold Steve Austin vs. Scott Hall Hollywood Hogan vs. The Rock Undisputed Federation Championship Triple H vs. Chris Jericho אלה רשימת הקרבות לבינתיים

t-man

New member
זת הולכת להיות הרסלמניה הכי גרועה

בהיסטוריה של ה-WWF!!! אלק הוגן נגד הרוק-אני אף פעם לא רציתי לראות את הקרב בין השניים והוא כנראה הולך להיות קרב מזעזע סקוט הול נגד סטיב אוסטין-אולי זה יכול להיות קרב טוב אבל עדיין לא גורם לי לירצות ליראות את רסלמניה כריס ג´ריקו נגד טריפל איץ´-זה הקרב היחיד שמעניין בכל הקארד,השניים יכולים לתת קרב מצויין רוב ואן דאם נגד ווליאם ריגל-אני לא סובל ליראות את ריגל מתאבק -נקודה לא משנה אם הוא נמצא יחד בזירה אם כישרון מדהים כמו רוב ואן דאם (שתמיד נותן קרב טוב)הוא עדיין יהרוס לי את הקרב ,אני אישית הייתי רוצה ליראות קרב בין איידז לרוב ואן דאם על האליפות הבין יבשתית צ´אק ובילי נגד אי פי אי-לי עדיין קשה לעקל את זה שבילי וצ´אק אלופי הזוגות ,בשבילי הם אחד הזוגות הגרועים שנוצרו ב-WWF ודווקא הם הגיעו לרסלמניה כדי להגן על התואר שלהם,ואחרי שבשנתיים האחרונות היו קרבות מדהימים על התואר(קרב הסולם,ו-TLC),חבל... אנדרטייקר נגד ריק פייר-אותו דעה כמו הקרב בין הרוק להוגן,כמו שאני לא חובב גדול של הוגן בזירה אני גם לא אוהב ליראות את ריק פלייר מתאבק לגבי קרבות בגדר שמועה קיין נגד קורט אנגל-יכול להיות קרב חביב אבל עדיין לא מתאים למעמד של אירוע כמו רסלמניה הרדי בויז וליטה נגד הדאדלי בויז וסטייסי קיבלר-יכול להיות קרב טוב אבל הם יכלו לשים את שני הצמדים בקרב יותר ראוי למעמד שורה תחתונה:אחת הרסלמניות הכי גרועות שהיו

אילן די

New member
יש הרבה דברים שנותרו פתוחים

כמו - מה עושים עם נאש ? ביג שואו ? (הממ... אולי פשוט....אחד נגד השני ? אני כולי תפילה שקטה שלא) לא לשכוח את הקרב בין טייקר לפלייר. אני צופה קרב גרוע במיוחד... אם הקרב הזה יערך (וכנראה שכן) יש פה חריגה מעקרונות "מקסימום קרב גריאטרי אחד ב- PPV". הוגאן ישעמם אותנו בלג דרופ שלו ומצד שני פלייר יסובב ידיים, ידמם ויחטוף מכות בסגנון ברואל במשך קרב שלם. לא, תודה. זה רק אני או שהול לא מוריד את החולצה שלו מכיוון שהוא לא רוצה שנראה כמה שהוא לא בכושר ? הול - גם דרך החולצה רואים. גם אתה נאש, לא החמצתי אותך. גם אתה עשית ברוגז עם חדר הכושר במשך חודשים...

t-man

New member
ומה קרה לשיער של הול?! ../images/Emo12.gif

הוא נראה ממש חרא,והנסיגת שיער שלו פשוט מפחידה
איפה הימים היפים שהוא היה רייזור ראמון כשהוא היה בכושר אם השמן על השיער וקיסם-כיום הוא נראה כמו קבצן בגיל ההעמידה ששתה יותר מדי ובשבילי הול היה האטרקציה הכי גדולה מכל חברי ה-NWO והתגלה כאכזבה גדולה איך נפלו גיבורים

Israeli Hero

New member
מלים כדורבנות

גם אני חיכיתי במיוחד לסקוט הול מכל השלושה, אבל הוא התגלה כשיכור שנראה כמו מכשפה זקנה

אילן די

New member
קיסם עדיין יש לו

זה בערך הדבר היחידי שנשאר לו. לפי הראיון ב- WWF.COM הוא יצא מגמילה לא מזמן. נקווה שהוא ישתקם. הוא עדיין יכול לחזור לעצמו.

למעלה