ספוילר לשבוע הבא: הסוד על כריסטיאן יתגלה ב4 השבועות הקרובים

sigalit1000

New member
ספוילר לשבוע הבא: הסוד על כריסטיאן יתגלה ב4 השבועות הקרובים

אז כעבור שנה, הסוד על כריסטיאן סוף סוף יתגלה, וזה הולך להרעיד את ג'נואה סיטי, בנוסף טרוויס הולך לככב בתקופה הקרובה בכל הקשור לעבר שלו וגם נראה שיש עבר בינו לבין אשלי....

Ashley remembers a secret about Travis; turns out she met him in NYC

Travis starts evading Ashley

Ashley concludes he's hiding something

Sharon gets a call from Patty

Patty asked if Faith enjoyed the present she sent: a baby doll

Sharon realizes that Patty is coherent and thinking clearly

Meanwhile Dylan fusses about all the hang up calls

Sharon realizes that push has come to shove and she's got to fess up before Patty blows her out of the water

Sharon turns the phone off and makes plans to visit Patty

Dylan investigates the prank calls

Billy and Travis play pool

Chelsea and Nick take Connor to the park

Steve Burton says GC will be rocked by the Sully/Christian reveal and Dylan is going to be mad he was the last to know the truth

ohadcarrington

New member
והוווווו! חגיגה!

הגיע הזמן!
מעניין איך זה ייראה!
&nbsp
אני לא אוהב במיוחד את טרוויס, אבל נתמודד איתו, העלילה החדשה עם פטי נשמעת נחמדה, וגם מה שמתחיל עם דילן נשמע נחמד...

sigalit1000

New member
מאז שצילמו את החשיפה של כריסטיאן השחקנית שרון לא נמצאת בסט

כלומר היא בחופשה כרגע מעניין לכמה זמן..... השמועות גם אומרות שדילן מצלם עלילה חדשה מעניין איזו ולמי היא קשורה..... וזו עלילה של SALLY המחליפה של PRATT אז אפשר לצפות למשהו שווה צפייה.....

ohadcarrington

New member
זה יהיה חבל אם ייזרקו את שרון

נקווה שלא יעשו את זה, העלילה של דילן גם נשמעת נחמדה בואי נקווה שהיא תהיה פיצוי על כל מה שעברנו בשנה האחרונה

sigalit1000

New member
היא בחופשה, היא תחזור, אין לי שמץ כמה זמן זה יקח אבל היא

תחזור.....

sigalit1000

New member
טרוויס וויקטוריה זה על גבול החולני הוא יכול להיות הבן שלה

ויקטוריה כל הזמן בקשרים עם גברים שיכולים להיות הבנים שלה, JT היה צעיר מויקטוריה בלפחות 10 שנים, ויקטוריה הייתה בת 16 שביילי נולד, וטרוויס עם פרצוף הילד שלו נראה כמו הבן שלה, נגיד והיה מדובר באחד צעיר אבל כולם צעירים מספיק להיות הילדים שלה זה כבר תסביך או לא יודעת מה.....

גם ג'ק ופיליס זה בעייתי, השחקנית שמגלמת את פיליס הנוכחית גם אמרה שזה פער גדול מידי, אבל לג'ק היו גם נשים קרובות יותר לגילו פיליס הקודמת סביב גיל 52 במציאות, ניקי כבר ממש קרובה, פטי באמצע שנות החמישים גם קרובה יחסית, השחקנית הראשונה שגילמה את דיאן כמעט בגילו, ויש עוד שאין לי שמץ.....

ohadcarrington

New member
דאדי איושיוז?

אולי ויקטוריה מנסה לחפות על חוסר מסוים בילדות?
&nbsp
כל העניין של ג'ק ופיליס וויקטור וניקי צריך להסתכל על זה לפני ששיחקו עם הגילים ,לפני ששינו את הכול ההפרש בין ניקי וויקטור היה בסדר וגם ג'ק ופיליס - עכשיו הכותבים עיוותו שם את כל האיזון...
&nbsp
&nbsp

sigalit1000

New member
אבל ויקטוריה הקודמת הייתה נשואה לרייאן, בראד וניל ... הבעייה

היא רק עם ויקטוריה הנוכחית, שמת לב לזה? השחקנית הקודמת לא הייתה כזו....

ohadcarrington

New member
אני מניח שלהת'ר הייתה יותר השפעה על העלילות מאשר הנוכחית

היא הייתה יותר ותיקה, יכול להיות שלנוכחית אין יכולת להשפיע על העלילות והת'ר דווקא כן שינתה עלילות...

למעלה