|ספושאלות על הפרקים המשודרים בארה"ב

elrad2

New member
|ספושאלות על הפרקים המשודרים בארה"ב

אני לא צופה בפרקי הסדרה המשודרים כעת בארה"ב.פשוט קראתי כמה תקצירים באתר הסדרה ורציתי שתבהירו לי את העלילה. ראיתי שיש איזשהו קשר בין ויקטוריה, בראד וויקטור?מה טיבו של הקשר הזה?בראד כבר לא נשוי לאשלי?איפה אשלי ואבי?ראיתי שויקטור ובראד מחפשים אחר איזה אוצר.איזה אוצר זה ולמה הם מחפשים אותו.מי זה אדריאן קורבל הזה?ומי זאת קרמן?ומי זאת ג'נה שרצחה אותה?ומה הקשר לדרו שמשתגעת? ניק ושרון עדיין נשואים או שהם גרושים?אני יודע שהם פרודים ושניק עם פיליס.לפיליס יש בת מניק או משהו כזה?האם שרון ביחד עם ג'ק?האם ניק פועל נגד משפחת ניומן? קראתי משהו על זה שג'ק רוצה להפיל איזהו סנטור מושחת ולגבי זה ויקטור אומר לניקי שג'ק כזה שחצן שהוא לא יידע מה פגע בו.ומקטע אחר נראה שהוא משתף פעולה עם ג'ק?האם הוא מרמה אותו ומנסה לנקום בו על משהו?אם כן,על מה? האם ללורן יש ילד ממייקל?ואיך שילה נכנסת לכל הסיפור שחוטפת את פיליס, ופול ומייקל משתפים פעולה?ואיפה כריס? ראיתי גם שג'יל וקתרין מחפשות אחר הילד של ג'יל.מי זה הילד הזה?מאיפה הוא צץ? תודה רבה ומצטער על האורך.

../images/Emo47.gif יותר מדי שאלות

אולי עדיף שפשוט תחכה ל-2012?
אני מצטער, אין לי כוח למגילות. אז ממש על קצה הלשון: בראד וויקי נשואים, הקשר עם ויקטור היה לגבי סוד מהעבר של בראד שאיים על המשפחה שלהם (עכשיו זה נגמר רשמית) אשלי עזבה להונג קונג כי נמאס לה מהתככנות של ג'ק (בקרוב היא בלוס אנג'לס ביפים והאמיצים). אדריאן הוא הפרופסור לאמנות של קולין במכללה (ואולי מהמוסד הישראלי, עדיין לא ידוע). כרמן היתה אשת יחסי ציבור. ג'נה היתה נערת הקופי-שופ של קרימסון והחברה של קווין והסתבר שהיא בכלל רעה וכרמן תפסה אותה גונבת משהו מויקי אז היא רצחה אותה. ניק ושרון גרושים. ניק ופיליס נשואים עם ילדה, סאמר שמה. ניק לא נגד הניומנז. שרון וג'ק ביחד בקטנה כזה. ויקטור רוצה לדרבן את ג'ק להיות הסנטור החדש של ג'נואה סיטי כדי להפיל אותו בפח בהמשך עם השקרים שלו לגבי ז'בו (ג'ק רכש את החברה במסווה) וג'ק היה מניאק בשנה שעברה לויקטור והתחזה לחבר שלו בזמן שלויקטור היתה אפילפסיה והוא היה ממש מסכן. ללורן ומייקל יש בן - פן (פנמור) בולדווין. שילה מתה - לורן ירתה בה. כריס לא מופיעה בפרקי ארה"ב (אולי בפרק אחת לחודשיים-שלושה). הילד שג'יל גידלה לא היה פיליפ. קתרין לקחה אחר ונתנה את הבן של ג'יל. כעת הם גילו שקיין הוא הבן שלה, אבל אמבר הגולד דיגר מיהרה להתחתן איתו בשביל הכסף (היא גילתה מיהו לפני כולם, ולא אין מושג). החתונה אגב לא היתה אמיתית. היא סיממה אותו וכאילו התחתנה איתו כשלמעשה זו היתה חברה שלה מחופשת לגבר. טוב.. אמרתי בקצרה ובסוף עניתי על כל שאלה. כזה אני, עוזר לנזקקים

junny

New member
באמת שאלה טובה..

איפה אני אהיה ב2012??... כמה ילדים יהיו לי? איפה אני אעבוד? באיזה שעות? צח"מ תשודר בכלל? זה יעניין אותי?

למעלה