ספל קפה

אלפיני

Well-known member
באיזה ספל תעדיפו לשתות את הקפה בבוקר?
ידוע לי שיום שני היה אתמול:).
רק הספל מעניין אותך...:ROFLMAO:
אצלנו במשפחה עלינו על רעיון: לקראת יום הנישואין ה 60 של הורינו לקחנו את תמונת החתונה שלהם ויצרנו תדפיס על המעטפת החיצונית של ספלי קפה , וחילוקנו לכל הילדים והנכדים. עם זה אני שותה.

מבחינת החומר - בדרך כלל מוותר על הLATTE ART של בתי הקפה אבל לגבי השאר מתפנק קצת. אני רוכש פולים SINGLE ORIGIN , טוחן אותם בעצמי , ואז חולט בשימוש מקינטה, ואז מקציף חלב/תחליפים במקציף ידני או בשקשוק קרטון החלב ומוזג. בקיצור -

I'VE PERFECTED MY SYSTEM DOWN TO A SCIENCE.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
רק הספל מעניין אותך...:ROFLMAO:
אצלנו במשפחה עלינו על רעיון: לקראת יום הנישואין ה 60 של הורינו לקחנו את תמונת החתונה שלהם ויצרנו תדפיס על המעטפת החיצונית של ספלי קפה , וחילוקנו לכל הילדים והנכדים. עם זה אני שותה.

מבחינת החומר - בדרך כלל מוותר על הLATTE ART של בתי הקפה אבל לגבי השאר מתפנק קצת. אני רוכש פולים SINGLE ORIGIN , טוחן אותם בעצמי , ואז חולט בשימוש מקינטה, ואז מקציף חלב/תחליפים במקציף ידני או בשקשוק קרטון החלב ומוזג. בקיצור -

I'VE PERFECTED MY SYSTEM DOWN TO A SCIENCE.
רעיון יפה להדפיס תמונת של ההורים על ספלים.
לרגל יום הנשואים 40 שלנו הילדים ערכו עיתון משפחתי היה מרגש מאד לקרוא ולראות תמונות שהילדים כתבו ואספו.

dory30

Well-known member
אני שותה רק אייס קפה. זה בשבילי סוג של משפר ביצועים בפילאטיס. לפעמים גם סתם בסיבוב סידורים.

dory30

Well-known member
אייס קפה בספל?
לא. בקבוקים או פחיות. טעמים מועדפים- מאסטר קפה בטעם טירמיסו (שתיתי הבוקר); וטעמים שונים של יטבתה (קלאסי, קפוצ'ינו, אגוזי לוז ולאטה). קפה רגיל שתיתי בגיל 17 פעמיים ולא אהבתי. את האייס התחלתי לצרוך לפני עשור בערך. פעמיים בשבוע בקיץ, ולפעמים גם בימים יפים של החורף.

משתפרת1

Well-known member

קבצים מצורפים

• 17102349794584855730146519408060.jpg
    17102349794584855730146519408060.jpg
    1.6 MB · צפיות: 1
למעלה