ספק אינטרנט ו WOW

jeblesh

New member
ספק אינטרנט ו WOW

קרגה אני משתמש באינטרנט זהב , הכול היה נהדר (150-200MS) עד ליפנה חודש עכשיו 600-1200MS בין 8 ל 1 בלילה .... אז אני אשמח עם תענו לי על סקר כתן .... איזה ספק יש לך (לפרט עם יש לך חבילת גיימרים בבקשה ) כמה לייטנסי יש לך ובאיזה שעות אתה משחק ....

Young MC

New member
אוקיי

נכון לעכשיו גם אני משתמש ב012 (רק בגלל שאני בהתחייבות, אחרת הייתי עובר ממזמן
) עד עכשיו לא היה לי לאגים בכלל, עד כניסת החג. מאז אני סובל קצת מספייקים, לא משהו נורא מידי. אני מתאר לעצמי שהשרתים בישראל עמוסים מעט בתקופה הזאת. בכל אופן, אתה יכול לבדיקות את מהירות ההורדה שלך באתר - הזה ולראות מה קורה. (אצלי המהירות תקינה, מחובר על 1.5) ובכל מקרה אני ממליץ לך לעשות סריקת וירוסים ורוגלות, כדי לבדוק שאני לך תוכנה או וירוס במחשב שמנצלת לך את רוחב הפס.

jeblesh

New member
ומה עם הסקר ?

תודה על האיצות אבל אני מבין ברשתות ומחשבים , אני מניח שכול מי שמשחק וסובל מלאגים (אני מניח שכול מי שמשחק מהארץ סובל מלאגים) יודע ומנקה את המחשב שלו ובתח שפתר כבר בעיות של מהירות וכו ... בסחכול רוצה לקבל תמונה כללית לגבה לייטנסי של אנשים מהארץ ולראות עולי יש ספקים טובים יותר מאחרים ...

goad2000

New member
אל תטרח עם בדיקות המחשב.

אני מנוי גם ל-012, ובערך באותה התקופה כמוך התחילו לאגים מטורפים. זה לא כל כך קשור לעומס בגלל החג, כי זה התחיל הרבה לפניו. אם תבקש מ-012 שיעבירו אותך לחבילת גיימר, פתאום הכל מסתדר מצויין! רק שהם דורשים תוספת כספית והתחייבות לשנה שלמה, אז הם יכולים לתקוע את ההצעה שלהם.... אתה יכול לקרוא יותר כאן בנושא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=403342.0

BlackUnicorn

New member
נטויז'ן-ברק,

בד"כ עומד בין 150 ל- 400 משחקת בכל שעות היום. אין לי חבילת גיימרים.

jeblesh

New member
אין ספק שהשרת יכול ליהיות הבעיה

אבל השרת לא "שונא" שחקן אחד ושהשרת מגמגם לדוגמה burning steps ליפני שנה +- גימגם , וכולם חוו בעיות של לייתנסי ועם כול זה רוב האנשים בגילדה שלי נהנים מ30-100MS כמובן שאני לא מצפה למהירות קזות מהארץ אבל זה כן אפשרי לטת 100MS מהארץ באופן יציב ואני אשמח לקבל את המהירות הזאת , אז אני מחפש אותה ....

B a z a

New member
פינג

יש לי פינג שנע בין 150 ל-400ms רוב הזמן במשחק, אבל בונטרילו היו לי בעיות רציניות, פינג של 5-30 שניות וניתוקים (כשהייתי ב-012). עברתי לאקספון 018 והפינג ירד ל-100ms, תענוג. הפינג במשחק נשאר אותו הדבר. צריך רק לראות אם אני יכול לבטל את ההתחייבות ל-012... אגב ב-2 המקרים זאת החבילה הבסיסית, 1.5Mb/128kb

suomesta

New member
012

היי רשמנו על הבעיה מספר פעם בפורום במהלך השנה האחרונה, אותה בעיה היתה לני ולבן זוגי במשחק בעיקר בחיבור לונטרילו אבל מידי פעם במשחק , לאחר בדיקה ישנם כמה סיבות שאותם ציינת: 1. תבדוק אם אתה מתחבר לשרתים אחרים של WOW האם גם שם יש לך ספייקים לג וכיוצא בזה אז אתה יודע כבר מה הסיבה לכך, אם כן אז ישנו עומס. אם לא אז זה בעייה בספק שאינו נותן לך עדיפות או קדימות (ניתן לפתור ע"י צעקות על קשרי לקוחות טכנאי יגיע אליך הביתה ינסה להמציא תירוצים שהם חוסמים חלק מהשרתים בשביל לחסוך בכסף , סיבות שלא מעניינות ) 2. לגבי הונטרילו- אותן סיבות הם יציעו לך לשדרג לחבילת גיימרים שנותנת לך את הקדימות אבל במחיר יקר יותר (ואין שום סיבה שתשלם על כך , אצלינו פשוט הבינו את העיניין אחרי ששלחנו מכתה לפניות ציבור שלהם וטררם גדול שעשינו עלמנת שיתנו לנו לגלוש כמו שהיה פעם בלי בעיות בקיצור בחזרה לסקר אם לא רוצים להתמודד עם שירות כזה פשוט עוברים ספק וכך באמת פותרים את העיניין ,ב 014 אנחנו ממש נהנים גם משירות גם ממחיר וגם מחוסר בעיות
חג שמייח

TheVillageIdiot

New member
בזק בינ"ל, 2.5M, גיימרים

פינג בדר"כ סבבה, חוץ מספייקים של 2000MS שמטריפים אותי. זה אגב לא רק WOW, אלא משפיע גם על סקייפ ותוכנות אחרות ולפעמים החיבור מתנתק לחלוטין לכמה שניות. אין לי מושג מה קורה. אולי למישהו יש רעיון?

Aountrio

New member
לי עובד ממש טוב

תשתית בזק עם ספק בזק בינלאומי. חבילת גיימר. לא עובר מעל 120ms אז שהתחברתי. אני משתמש בסקייפ וונטרילו לעיתים ביחד ואין לי שום בעיה.

Aountrio

New member
דעתי תזמיני טכנאי שיבדוק את החיבורים שלך

לקופסא בחוץ. אני גר בשכונה חדשה אז הקופסא שלנו במצב מצויין. יש מקומות שכדאי לבדוק. לי אין פיקים בכלל.

TheVillageIdiot

New member
טוב, ביררתי.

הבחורה בבזק בינ"ל אמרה לי שהיא רואה נפילות מסינכרון. אין לי מושג מה זה, אבל התקשרתי לבזק, שמו את הקו שלי במעקב כדי לראות איפה הבעיה. נראה מה יגידו לי מחר.

Aountrio

New member
יופי. עכשיו תהיי ישראלית טובה.

ותגידי שאת עובדת עם הקו הזה המון בשיחות מעבר לים דבר שפגע לך קשה מאוד בעסקים בשנה חודש (כמה זמן שאת מחוברת) בגלל שהקו נופל וזה בכלל לא אשמתך לאור כל זאת את דורשת שיעבירו אותך לקו מועדף שבו אין נפילות (אם יש מקבילה למסלול גיימר לעסקים) ואם אין אז לגיימר כי זה פשוט חוצפה שאת משלמת על שירות כל חודש והשירות לא מוענק ואת באמת רוצה לחסוך לכולם את עלויות התביעות הקטנות.

jeblesh

New member
ישראלית טובה ?

לפי כול מה שהיא אמרה הבעיה בקו ADSL הבעיה הכי גדולה היא שהתכנאים לא מסבירים אפילו איפה הבעיה ורוב האנשים מבלבלים קצת ספק האינטרנט (בזק בין לאומי) לא קשור ביכלל לבעיה הזאת , ולהגיד את האמת זה שסמים את הקו במעקב ומסתקלים על לוג שיוצא (בזק שמחרה לה את הADSL) זה הרבה יותר ממה שכול חברה אחרת מוכנה לעשות (כולל ספקי אינטרנט שיש בעיה איתם) , דבר שני ADSL זה לא "frame sher" מה שאתה קונה זה מה שאתה מקבל אתה לא להנות מבצועים יותר טובים בטיעדוף כי אתה לא חולק את החיבור שלך עם השחנים (כמו בHOT לדוגמה) תיעדוף על מי בידיוק אתה שולח אותה לקבל ? :) אל תיתני לאנשים כחמים בלילה לגרום לך לבזבז את הזמן בחים לא תקבלי איזשהוא דבר מעבר להנחה בצעקות , וסביר להניח שאת אותה ההנחה תקבלי גם עם פשוט תבקשי הנחה P:

Aountrio

New member
אוי ווי

תעדוף - מסלול גיימר (שרץ על פורטים וקקוים שאני יודע כעובדה שמקבלים פינגים נמוכים יותר) ישראלית טובה זה היה מונח ציני. אבל כנראה שגם פה אי אפשר להשתמש במעט הומור כי כל אחד קופץ להגנת התאגידים. לא דיברתי על שום הנחה דיברתי על מעבר למסלול גיימר ללא עלות בגלל שהיא איתם וסובלת מניתוקים בשירותים שהיא משתמשת דרך החיבור שהם מספקים לה. ובשביל הרקורד אמנם בזק ובזק בינלאומי הם לא אותה חברה תמיד טוב לעשות איתם שיחת וועידה (לבקש מהחד הנציגים) ולבקש מהם לתת לך פתרון יצירתי למה את משלמת כסף על שירות שהוא לא טוב מבחינתך. כן פיקים זה שירות לא טוב. ואני לא מדבר מנסיון כלקוח מעצבן אלא מנסיון בתור איש שירות לקוחות במקום כזה בעברי.

TheVillageIdiot

New member
אולי עדיף לצרוח שאני רוצה להתנתק? ../images/Emo3.gif

כבר יש לי מסלול גיימר, וכרגע חושבים שהבעיה בתשתית ולא בספקית אז התעדוף לא ממש קשור. חוץ מהפיקים הפינג שלי לא רע.

למעלה