ספרות עזר על שימוש פרגמטי בשפה

ננה f

New member
ספרות עזר על שימוש פרגמטי בשפה

האם יש ספרות שתעזור לתרגל או לפחות קצת פירוט על שיפור שימוש פרגמטי בשפה.בעיקר לנוער תודה ננה f

אשתדל לחפש...

ננה, תחום זה הינו באמת חשוב . בעברית אין הרבה ספרים מקצועיים בכלל והגיע הזמן שייכתבו עוד. בינתיים צריך לחפש בגוגל, או לכתוב לבד
הנושאים שאת מעלה חשובים ולמרות שאין לי תשובה של ממש, הנושא מעסיק אותי. אנא עדכני אותנו בפורום אם מצאת משהו טוב, אפילו באנגלית ואז כדאי לתרגם. גם אני אשלח לך מסר אם אמצא משהו.

ננה f

New member
תודה מאיה. אפשרות לתרגום:-

תודה מאיה , אחפש , למרות שאולי נוכל למצוא משהו , בעזרתך, בספריות המתאימות במוסדות המלמדים ק.תקשורת , ואולי גם אפשר לקבל פרטים מתוך ספרי הלימוד של המוסדות הנ"ל .הבנתי שהשנה יש 3 מוסדות כאלה. מיהם? (כידוע לך , אני אישית מתעניינת בחלק החברתי, והאינטראקציות הבינאישיות בגיל ההתבגרות..חברויות בין בנים , והתחלת ההתענינות בבנות?.) יש לך איזה רעיון ?איזה חומר שניתן לקרוא ? אני אחפש באינטרנט, אבל בינתיים ,אם יש לך חומר באנגלית בנושא , יש לי הבטחה מבין חברי פורום אוט'/אספר'/pdd לתרגום מוגבל של חומר . נשמח להכניס לפורום ול"כבד" את כולם בברכה ננה f

לננה

הפרעות בתקשורת לומדים באוניברסיטת תל אביב, המקום הוותיק ביותר, וכן באוניברסיטת חיפה ובהדסה בירושלים. יש קישורים לאתרי מוסדות אלו בקישורים של פורום זה. הייתי ממליצה לך לקפוץ לספריה של תל השומר, בניין אף-אוזן גרון, ביה"ס להפרעות בתקשורת. יש שם המון חומר אבל אני מסופקת לגבי התחום הספציפי. בנוסף- מה שאולי כבר עשית- לברר דרך בית לורן. בהצלחה.

למעלה