ספריה:]

ספריה:]

והספר הפעם הוא אליס בארץ הפלאות 1. מה דעתכן על הספר? 2. מי לדתעכן הדמות של הספר ולמה? 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופר? (תתבססו רק על הספר הזה שלו) 4. מה דעתכן על האיורים? 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספר?:

עונה^^

1. מה דעתכן על הספר?: מדהים, שנון, הזוי
(בצורה טובה, כמובן^^) ופשוט כיף לקרוא
2. מי לדתעכן הדמות של הספר ולמה?: צ'שר קט (חתול חייכן) וכי פשוט הוא שנון וחכם בטירוף, אני מתה על האימרות שלו... ממש>< 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופר? (תתבססו רק על הספר הזה שלו): חחח אני אישית ממש נהניתי, היא נורא שנונה וגמניבה כזאתי לא יודעת
4. מה דעתכן על האיורים?: איורים ממש יפים, מגניבים כאלה 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספר?: אני ממליצה, כי זה ספר מצחיק וקסום כזה... כיף פשוט פעם אחת לצאת מהעולם המציאותי הזה ולקרוא על דמיון פורה של ילדה קטנה... באמת לדעתי, כדאי לקרוא

עונהה../images/Emo9.gif

1. מה דעתכן על הספר?ממ ספר נפלא!
2. מי לדתעכן הדמות של הספר ולמה?הארנב..חח כי הוא זה שגרם לאליס להגיע מלכתחילה לארץ הפלאות(אחרי שהיא רדפה אחריו וכל זה) 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופר?אממ כתיבה קלילה שרואים שהיא מיועדת לילדים בעיקר. 4. מה דעתכן על האיורים?איורים נחמדים 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספר?:ממליצה..ספר קליל ונחמד ביותר

RRonitka

New member
הו, שקי, עשית את זה בשבילי!../images/Emo110.gif

נכון?
1. מה דעתכן על הספר? מדהיםמדהיםמדהים! 2. מי לדתעכן הדמות של הספר ולמה? צ'שר, דה. >< והזחל. כי הם הדמויות שהכי אהבתי וזה. אבל דמות שממש חשובה לסיפור, והכי תורמת לו והכל, זאת אליס לדעתי. (נו, אז מה אם היא דמות ראשית ><) 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופר? (תתבססו רק על הספר הזה שלו) לואיס קרול המלך.
4. מה דעתכן על האיורים? היו כמה גרסאות של איורים:p אני ממש אהבתי את אלה שלואיס קרול צייר, ושח עוד צייר, ששכחתי איך קוראים לו >< אבל את אלה שהיו בגירסא שאני קראתי, אני פחות אוהבת.. 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספר?: כי אני חושבת שזה מקסים כמה שאין בו פואנטה, ובעצם יש בו כל כך הרבה. ובכלל זה ספר מבריק לדעתי.

למעלה