ספרייה:]

ספרייה:]

והספר הפעם, יותר נכון הסדרת ספרים הפעם היא... הארי פוטר 1. מה דעתכן על הספרים?: 2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה? 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה) 4. מה דעתכן על האיורים? 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים?:

עונה:]

1. מה דעתכן על הספרים?: מושלמים, מדהימים וסגידים, הספרים הכי טובים שאי פעם נוצרו! 2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה?: רון
כי הוא ג'ינג'י והוא טיפשון כזה וכה חמוד
3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה): היא מעולה
כמובן שקראתי רק בעברית
(התחלתי לקרוא באנגלית את הראשון והתייאשתי) אבל המתרגמת מתרגמת את הכתיבה של ג'יי קיי רולינג (ולפי דעתי סך הכל עושה עבודה מעולה) 4. מה דעתכן על האיורים?: הו, הם חמוסים ואני מתה עליהם
במיוחד על זה של סיריוס בתור רך כף בספר ה-3^_^ חמוד
5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים?: ממליצה, כי אלה ספרים גאוניים! כלומר עולם של קוסמים, שהוא בדיוק כמו העולם של בני האדם, רק עם קסמים! וזה ספר שיש בוא הכל, הוא מצחיק מרוב שנינות, וגם נורא עצוב בחלק מהקטעים, מותח ובאיזשהו שלב מגיעים לקטע שאי אפשר להפסיק לקרוא
כן, ספרים פשוט גדולים^_^

kittycatbone

New member
יאא הקשבת לי../images/Emo9.gif

עונה^^ 1. מה דעתכן על הספרים?
אני מתה על הספרים!!!!!
2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה?
הממ.. זה מאוד קשה.. אבל אני חושבת שסיריוס ו...... הרמיוני! אהה.. וגם ג'יני ממש חמודה. 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה)
אני ממש אוהבת את הספר הזה, גם בגלל הכתיבה.. לא הייתי מגדירה אותה כהסופרת הכי טובה. אבל יש בכתיבה שלה דברים טובים מאוד. בקשר לסופרת עצמה... יש לי דעות לא כאלה טובות עליה
למרות שאני עדיין נהנית מהספרים שלה. חיח 4. מה דעתכן על האיורים?
אני ממש אוהבת את הציורים!!! למרות שיש דברים לפעמים שהם ממש לא כמו שאני מדמיינת אותם ולפעמים זה מעצבן
5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים?
אני ממליצה מאוד על הספרים האלה כי הם פשוט סוחפים ומעניינים. מהפרק הראשון של הספר הראשון הייתה לי אליו התחברות שכזאת.. ופשוט כיף לזרום עם העלילה ולהיכנס חזק לתוך הספר.

הוהו הארי פוטר, מי לייק../images/Emo9.gif

1. מה דעתכן על הספרים?: מדהימים
לא קראתי א-ף ספר ב-5 שנים אחרונות שהוא לא ה"פ נראה לי
2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה? הארי. דע. 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה)- מעולה 4. מה דעתכן על האיורים? לא יודעת, אני לא הכי מתייחסת אליהם
5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים?: וואו אני יכולה לחפור פה שעה אבל אין לי כוח אז מי ש-עוד- לא קרא את הסדרה הזאת, שפשוט יתחיל עכשיו.

וואטאשיD:

1. מה דעתכן על הספרים? מה דעתי? המ. אחלה ספרים. חמודים כאלה. מעוררי אובססיה. [ברצינות, לי היתה כזאת במשך שנים
] 2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה? ג'ורג'. כי הוא כזה קאוואיייייייי
ומצחיק, כמובן, בל נשכח. 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה) מעולה. אפשר להתחבר בקלות. וגם מאד, איך אני אגיד את זה? קלילה? קראתי את ה-5 באנגלית והיה מזה קל^O^ 4. מה דעתכן על האיורים? קאוואי דסו
5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים? ממליצה, ברור שממליצה. אלה ספרים חמודים, עם עלילה מרתקת וסוחפת, הדמויות אמיתיות בדיוק במינון הנכון [בטח אפחת לא הבינה למה אני מתכוונת:Z מילא.], וכו' וכו'. תקראו אותם!!!!2

1Foxy Lady1

New member
../images/Emo119.gif (רציתי ברק אבל לא היה....=(

1. מה דעתכן על הספרים?: מעולים, מדהימים, ממכרים ו..... 2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה?אוו יש הרבה...כולם...אבל במיוחד משפחת ויזלי כי הם ..............אין לי איך להגדיר...והאגריד הפשוש-על הזה...ואמ...סיריוס...ועוד רשימה שלא נגמרת.... 3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה): פשוט מעולה, זורמת, קלה, כיפית...וכו וכו... 4. מה דעתכן על האיורים? לאבלייייי...איי לייק איט... 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים?: ממליצה ברור...כי הם...אחלה?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifלהלהלה.

1. מה דעתכן על הספרים?: ממ.
סיריוס.
2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה? סיריוס. כי
3. מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה) גאונית?
4. מה דעתכן על האיורים? ממ חביבים למדי? 5. למה אתן ממליצות\לא ממליצות על הספרים?: סיריוס.
היי שקדי
*waves*

The Dark Queen

New member
עונה ../images/Emo140.gif

יווו , שנים שלא כתבתי פה . מה דעתכן על הספרים? מ-ד-ה-י-מ-י-ם-! , פשוט גאוניים
2. מי לדתעכן הדמות של הספרים ולמה? סיריוס בלק , פשוט כי ככה , הוא חתיך ,בא ממשפחה אפלה ומתמרד בזה, וסתם כי הוא הילד הרע של הוגוורטס (לפחות בתקופת הקונדסאים)
3מה דעתכן על הכתיבה של הסופרת? (תתבססו רק על הספרים האלה שלה) אני מאוד אוהבת את הכתיבה שלה , אבל אני חייבת לציין שבספר השישי היא השתנתה מאוד , לא בהכרח לרעה, היא פשוט שונה, גם ברצף העלילה ובזרימת האירועים וגם בדימויים והניסוח עצמו
4. מה דעתכן על האיורים? הדמויות מתוארות בכתב הרבה יותר יפה , אני אישית לא מתה על האיורים
5 . ממליצה בחום !

למעלה