ספריית מגדל העמק

שירה763

New member
ספריית מגדל העמק ../images/Emo63.gif

בוקר אור, שוחחתי הרגע עם הספרייה -הם אכן מכבדים את החוק ואין יותר תשלום או פיקדון. צריך להגיע רק עם ת.ז (בכדי להוכיח שאתה תושב מגדל העמק) והתחייבות להחזיר ספרים בזמן השאלה נעימה

לולי72

New member
כל הכבוד שירה - אבל ידענו את זה מזמן ../images/Emo3.gif

בהודעה הקודמת שלך אם שמת לב אני גם כתבתי שזה נכון, ואני באופן אישי מאוד אוהבת את הספריה המקסימה שיש לנו במגדל העמק השאלה נעימה וקריאה נעימה לכולם

שירה763

New member
תחזרי לשרשור המקורי ותראי שאת שם רק החמאת

לספרייה, ולא ענית לי לגבי נוהל ההשאלה -האם מכבדים את החוק - שזה מה ששאלתי

לולי72

New member
מינואר השנה יש חוק שלא משלמים בספריה

אפשר בכל מקום להשאיל ספרים בלי לשלם כסף. צריך לחתום על איזה שהוא מסמך שלהם בדבר התחייבות להחזרת ספרים ו...להנות מהספרים.

dafgol

New member
כל פעם מתכננת להגיע לשם ואיכשהו לא יוצא לי

בימי שישי פתוח שם לפנה"צ?

rby74

New member
שירה יש לך זמן לקרוא ספרים...

סחתיין...אין לי זמן לאכול אז לקרוא ספרים.... כבר עשור אני לא קוראת...מז ימי רו- נית................

לולי72

New member
שתי תשובות יש לי:

האחת לדפנה - גם ביום שישי הספריה פתוחה מהשעה 9:00 ועד 12:00. ואחת לשירה ולרווש- לילדה שלי אני מקפידה לקרוא ספר או שניים כל לילה לפני שהיא הולכת לישון, וגם בעצמי למרות שאני עייפה, אני משתדלת לפחות 10 דקות לקרוא משהו לפני השינה. מקדישה קצת יותר זמן בשבת בבוקר נניח לקריאה, או בשישי - שבת אחר הצהריים לפני שאני הולכת לנוח.

rby74

New member
לולי... זה בדיחות בני לבין שירה....

היא מבינה על מה אני מדברת... תראי את הספרייה שלי בבית היא לא מביישת את הספרייה העירונית.....................

dafgol

New member
נראה לי שאולי אקפוץ לשם בשישי

לבנים כפי שידוע לך לא חסרים ספרים... לי חסר קצת ....חייבת למצוא זמן לעצמי ולקריאה טובה...

S r 35

New member
ספרית מגדל-העמק זכורה לי מאוד לטובה ../images/Emo45.gif

ביליתי שם שעות רבות וטובות - עוד בימים שהייתי צוציקית בבית-ספר יסודי ועד שעזבתי את העיר - כולל בילוי משותף ומרגש שלי בספריה עם ילדת פרח שחנכתי, גאה להגיד שאני הצגתי בפניה את עולם הספרים. באמצעות הביקורים המשותפים שלנו בספריה היא למדה לדעת שיש ספרים גם מעבר לספרי הלימוד בבית-הספר. בבית שלה, למרבה הצער, לא היה אף אחד שיכול היה לחשוף אותה לכך (המשפחה הייתה משפחה קשה מאוד. עם סמים וכיוב'). הספריה זכורה לי כספריה עשירה בספרים ונעימה. אמי שואלת בה ספרים עד היום. היום, אני מוצאת את עצמי נהנית מקניה-מכירה של ספרים שאני עושה עם חנות יד שניה נעימה בחיפה. וכם אני יכולה להתגאות בספריה ביתית משובחת ומכובדת.

למעלה